Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Потърсих из форума, но не намерих никъде инфо. Някой знае ли с какво и как мога да боядисам гумите в черно? Виждал съм на не една кола и стои много хубаво, в сравнение със сивия цвят който по принцип имат гумите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гумите.

 

Редакция: малко неподходящ пример, но това имам предвид:

http://aboutcars.bg/upload/img/640/rhU1Hy8AAdnppNZ.jpg

Редактирано от CBeTHaX
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има препарат, за да изглеждат гумите като на снимката,която си постнал. Аз си го взех от бриколаж. Пръскаш и около седмица са, като след автомивка, после пак и те така....

Редактирано от wonderwalker
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дори и с препарат за табло да ги напръскаш става. Аз моите съм ги пръскал със спрей за табло, освен че седят черни, седят и лъскави все едно чист парафин си ги мазал. Ефекта е все едно са мокри :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да си ги пръснеш където искаш, дали след автомивка или пред блока няма значение. Ако отидеш на автомивка и комплексно измият колата там ги мажат по принцип. Ако ти си миеш колата на автомивките за самообслужване, тогава можеш да си вземеш някакъв шпрей. Моя е на МаFra Fast and black. Доста е добър. отделно, че на някой автомивки за самообслужване има такава машина за мазане на гумета. Общо взето както е написал колегата Емил, всичко върши работа. :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А боядисване с бяла боя на надписите прекалено ли е? Моите примерно са Dunlop sport 01. Виждал съм на мотор и добре седи, ама там лепенките имат огромно значение. Без лепенки всеки мотор ми седи като кьосе, а ако е бял - все едно е топнат във варницата :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте отново .............след като пробвах метода на Емо реших да ви покажа ефекта ! :icon_thumbup:

http://media.snimka.bg/s1/2033/030309807.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скръндза...пръсни по-смело :) Ето стара снимка като съм пръскал на колта:

 

http://media.snimka.bg/0425/007105648-big.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво става ако има прахоляк по пътя? Полепва ли яко по гумите?

Аз като измия колата след точно два дни е също толкова мръсна колкото преди миенето, с изключение на калта, ако е имало такава. Много е прашно тук :icon_hmm: . Любимото ми е някой да се е изсилил и да стъпи вдясно на пътя, да вдигне целия прах и колата да се покрие с него и да го "вдиша" дълбоко към филтърната кутия. Няма какво да направя....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Полепва да...ако минеш през черен път и става грозна картинка :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Скръндза...пръсни по-смело :) Ето стара снимка като съм пръскал на колта:

 

http://media.snimka.bg/0425/007105648-big.jpg?r=0

Ми.......за 1,50 толкова :D :D :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Надписите може да ги пробваш с бяла боя за обувки и четка за рисуване 5ца

Във Office 1 Superstore има бял маркер за гуми .........огромна игра е ,но стават като на състезателна кола :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те тия маркери ги имаше в практикер още преди 6-7 години, но като минеш няколко пъти гумите с водо-струйката и приключват :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Те тия маркери ги имаше в практикер още преди 6-7 години, но като минеш няколко пъти гумите с водо-струйката и приключват :)

Ако ги минеш 3-4 пъти остава ...........аз не я мия със водо-струйка ,а със кофа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Купи си от МЕТРО такъв препарат, струва 9 лева и е долу- горе колкото меглио. На MAFRA е и е доста добро. Пръскаш по цялата окръжност на гумите, след което търкаш с гъба, колкото да го поразмажеш и да не стои на пръски.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Купи си от МЕТРО такъв препарат, струва 9 лева и е долу- горе колкото меглио. На MAFRA е и е доста добро. Пръскаш по цялата окръжност на гумите, след което търкаш с гъба, колкото да го поразмажеш и да не стои на пръски.

 

 

Аз си взех спрея на МАФРА и мога да ти кажа ,че е супер як около 8лв. беше близо до Парадайс МОЛА .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Точно това си взех и съм супер доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ползвам това, за 2,70лв. от Алати в Пловдив и четка си има даже. Запазва се към 1 седмица и го пръскам смело, че е евтин. Зимата като прибрах летните гуми ги напръсках целите и до лятото стояха черни в гаража. Важното е като се измие колата да изсъхнат гумите и тогава да се намажат, после се чака пак да изсъхне препарата 10-тина минути да не полепне прахоляк по гумите.

 

http://bazar.bg/pictures/b9/pics/b99e2334ef7ed0ad337c54a120b4be1b.jpg

Редактирано от MusicMAN
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...