Премини към съдържание

А сега на къде?


Препоръчано мнение

Айде, кога ще се върнем към Българския език, все пак темата си е моя и искам да участвам :)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 287
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги моля ви,започвате да превръщате темата в някакъв личен спор кой колко знае.Единият се занимава от 30 другият от 15 години ,а голям процент от от хората който чета темата не разбират и от половината което пишете.Типично по Български вместо да го разясните на неразбиращите като мен например + още не знам колко %,вие спорите по между си и ползвате термини който дори не сме и чували ,а камо ли да знаем какво значат. И все пак темата е А сега на къде ?, а не Кой знае повече ?

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

%7Bstyle_images_url%7D/offtop.gif

:D
Не знам, аз съм за Ага-та. Агата Кристи!
Все пак платките му са австрийски!
А това за отмяната на забраната дето през ум ни мина:
пак съм за! Не за друго, а поне кяр да има....
:D

Надявам се да не обиждам никой, това е комплимент! :)
Редактирано от Арх. Пътко
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разчистих няколко мнения.

Моля, придържайте се към темата, а споровете, касаещи техническите ви познания - дискутирайте в по-тесен кръг(на ЛС).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Nidal Algafari

 

Г-н Борисов, много съжалявам, че не сте в добро здравословно състояние. Най-искрено Ви желая скорошно оздравяване!

 

Може би ще Ви успокои факта, че почти 90% от нашите родители са с високо кръвно и периодично получават хипертонична криза. Така, че не сте сам в нещастието. Разбираме Ви!

 

Също може би ще Ви успокои факта, че когато един обикновен човек в България получи хипертонична криза той трябва:

1. да отиде до своето ДЖ.П.; (Дали знаете какво е дж.п.?)

2. да почака там около час-два, защото има други 10-тина човека преди него;

3. да си вземе направление за кардиолог. Тука обаче зависи кое число на месеца е. Принципно Ви съветвам да се постараеете да получавате хипертонична криза в началото намесеца защото тогава шансът да получите направление е по-голям. Ако получите хипертонична криза в края на месеца направление обикновено няма.

4. Сега е време с това направление да си запишете час за преглед. Отивате при най-близкия кардиолог и опаааа... изненада. Първият възможен час е за след около 40-45 дни. Тук е хубаво да Ви обърна внимание на това, че направлението, което хипотетично сте взели преди малко важи 1 месец. т.е. след 40-45 дни, за когато имате час за преглед, няма да имате направление.

 

И всичко това е валидно само при условие, че в града, в който живеете има болница. Ако няма, за да отидете при своето дж.п., когато имате хипиертонична криза, трябва да пътувате до най-близкия съседен град, в който има болница. Ами ако няма кой да Ви закара с автомобил?

 

После след като имате поставена диагноза процедурата с дж.п.-то се повтаря всеки месец , за да си заверите рецептурната книжка. Ноо..... за това ще Ви разкажа друг път.

 

Знам, ... знам, че за всичко това са виновни Станишев и Доган и затова не Ви упреквам. Желая Ви бързо възстановяване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като дете, на което не му се ходи на училище, защото има контролно.

Артист!

Ти да видиш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като дете, на което не му се ходи на училище, защото има контролно.

Артист!

Ти да видиш :)

 

Тук брои златните пръстени на патриарха:

http://dnes.dir.bg/gallery.php?id=13220377

 

:lol:

 

Ей, срам ме е да знаете. Отвън гледано, това всичко е мащабен резил. Добре, че тези подробности не се предават извън България от чуждите медии.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за кой ще гласуваме, след като и кабинета на Борисов не подпомогна БЪЛГАРСКАТА икономика и селско стопанство?! Вместо кауфланди, били, карфури, технополиси и прочее изнасящи левчетата ни навън обекти да бяха направили някой завод, да бяха осъвременили такъв, да бяха подпомогнали БЪЛГАРСКИТЕ производители, без значение от какъв ранг са :icon_crying:

 

Не ги ща турските домати, гръцките краставици, полските моркови, холандския лук, натъпканото с хормони и ГМО-та месо, не ги ща пълните с отрови във вид на Е-та храни брееееееееееее :icon_box:

 

Кой, кой ще направи нормалните неща, за благото на България??? Съдейки по известната фраза - никой, всички са маскари :icon_crying:

 

Досега, от главните действащи лица на политическия театър, без управление остана белия вожд :rolleyes: Да му гласуваме ли доверие???!!! Нещо би ли се променило???!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами в последно време мен ми направи впечатление, че най-мъжки се държи Волен. Но смее ли човек да му даде власт.. нищо не му пречи да погне мангалите и да направи 1-2 газови камери.. нещо на което не искам да бъда свидетел.

Но определено за останалите няма да гласувам, ще е просто лична загуба на време. До сега всичките "спасители" единственото, което правят е да отмъкват пари по проекти и да разпродават държавата(в последно време - каквото е останало от нея).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А за кой ще гласуваме, след като и кабинета на Борисов не подпомогна БЪЛГАРСКАТА икономика и селско стопанство?! Вместо кауфланди, били, карфури, технополиси и прочее изнасящи левчетата ни навън обекти да бяха направили някой завод, да бяха осъвременили такъв, да бяха подпомогнали БЪЛГАРСКИТЕ производители, без значение от какъв ранг са :icon_crying:

 

Не ги ща турските домати, гръцките краставици, полските моркови, холандския лук, натъпканото с хормони и ГМО-та месо, не ги ща пълните с отрови във вид на Е-та храни брееееееееееее :icon_box:

 

Кой, кой ще направи нормалните неща, за благото на България??? Съдейки по известната фраза - никой, всички са маскари :icon_crying:

 

Досега, от главните действащи лица на политическия театър, без управление остана белия вожд :rolleyes: Да му гласуваме ли доверие???!!! Нещо би ли се променило???!!!

............Военен преврат ...........в тази връзка ще препоръчам на генералите да се стягат и да четат що е то "Военен преврат " .........на българина му остана само това.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И кой ще го направи? Че тя армията е по-малобройна от МВР!

Аз предлагам да изберем Бойко. С влошеното си здраве и мощната опозиция на БСП, ДПС, Кунева и Волен за 6 месеца ще направи я инсулт, я инфаркт и пак на избори!

Докато всичко се стабилизира и влезе в нормалното си русло ЕС може да се е разпаднал. Който е на власт през това време ще обере овациите, защото акциза на горивата и цигарите пада, а от там и цените. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_thumbup.gif

Трябва да изберем министър председател пушач, че да падне забраната за пушене!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И кой ще го направи? Че тя армията е по-малобройна от МВР!

Аз предлагам да изберем Бойко. С влошеното си здраве и мощната опозиция на БСП, ДПС, Кунева и Волен за 6 месеца ще направи я инсулт, я инфаркт и пак на избори!

Не става, Той сега се е вживял в ролята на "Булката-беглец" :):)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами в последно време мен ми направи впечатление, че най-мъжки се държи Волен. Но смее ли човек да му даде власт.. нищо не му пречи да погне мангалите и да направи 1-2 газови камери.. нещо на което не искам да бъда свидетел.

Но определено за останалите няма да гласувам, ще е просто лична загуба на време. До сега всичките "спасители" единственото, което правят е да отмъкват пари по проекти и да разпродават държавата(в последно време - каквото е останало от нея).

Сакън! Само още срам, нищо друго......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Булката - беглец го издирват много служби - каубой,Щази,КГБ,ЦРУ,ФБР,€-то на ДС..........и НЛО........ :D

Който и да дойде, пак ще е същото, вината не я търсете у другия,ние сами сме си виновни.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............Военен преврат ...........в тази връзка ще препоръчам на генералите да се стягат и да четат що е то "Военен преврат " .........на българина му остана само това.......

Само този от аватара ми би ни оправил ,но уви умря човека. :worthy: :guns:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето на какво попаднах.Ако е истина!БЪЛГАРИЙО????

 

Нормалната логика сочи, че няма как да е вярно. Само помисли: ако ДПС действително даваше мангизи на АТАКА, за чий чеп това трябва да става документално?! Пълно малоумие е Емин да пише докладни до тоя и оня, при положение, че самото действие е криминално.

Това с даванията на пари от Доган към Сидеров си е типично комсомолска партенка, измислена точно от бившите-сегашни комсомолци, които наистина се бяха поуплашили от възхода на АТАКА през 2005-2006 и просто предприеха типичните за тях действия - измами, машинации, скалъп-компромати.. Не се лови на подобни простотии.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нормалната логика сочи, че няма как да е вярно. Само помисли: ако ДПС действително даваше мангизи на АТАКА, за чий чеп това трябва да става документално?!

То в политиката "нормална логика" е малко абстрактно понятие.Според мен и това което видях 2005 г.точно Атака вкараха ДПС в управлението-изказванията на лидера на Атака против етносите,сплотиха и активизираха електората на ДПС.Дали даването на пари в посока Атака е ставало документално-едва ли.

Според мен Сидеров няма място в Парламента,но явно е необходимата "патерица"на някои от партиите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То че се пишат докладни след изпълнение на определена задача, пишат се. Ама чак и печат, вече е прекалено.

Преди 11-12 години по печатите заловиха една софийска фирма занимаваща се с внос на автомобили ІІ-ра ръка, ама не бяха Опели и Пасати, а Поршета и Скъпи джипове. Въобще нямаше автомобил с мито под 25 000 лв. Глупаците се снабдили с митнически печат, направили митническа декларация - всичко точно, но се бяха престарали с печатите. Вместо 3 бяха сложили 4.

И от тук ги разнищиха. Оказа се, че няма печат на митничар с такъв номер. После и митническата декларация я няма в базата данни и т.н. разплетоха фанелата. http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ОФФ:

Ники, за първи път май ми се случва да чета мнение в този форум, от което НИЩО не разбрах :)... аз думите половината не знам, какво означават.

Направих нещастен опит за влизане в рубриката "Бисери" но явно не съм дорасъл или заслужил все още! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

 

Ако Бойко пак стане премиер ще направим ли един митинг за построяване на нов затвор?

Редактирано от Николай Николов
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Ако Бойко пак стане премиер ще направим ли един митинг за построяване на нов затвор?

Непременно. И ще настоявам да ме вкарат вътре, защото не ми се гледат същите простотии още 4 г. :icon_censored:

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направих нещастен опит за влизане в рубриката "Бисери" но явно не съм дорасъл или заслужил все още! http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hmm.gif

 

Ако Бойко пак стане премиер ще направим ли един митинг за построяване на нов затвор?

По добре митинг за нова кочина. Че видях цял камион прасета пред парламента, които подкрепяха Бойко. Така феновете му ще се множат...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обичайте ЕС, това е спасението :lol:

Сега всички ние трябва да работим като германците!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обичайте ЕС, това е спасението :lol:

Сега всички ние трябва да работим като германците!

Ами ние отдавна работим като тях даже и много по здраво.

Ако почнат да ни плащат като на тях те тогава ще оправим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обичайте ЕС, това е спасението :lol:

Сега всички ние трябва да работим като германците!

Относно работенето, съгласен съм колега, но трябва и да ни плащат като на тях....

Редактирано от n67
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Относно работенето, съгласен съм колега, но трябва и да ни плащат като на тях....

 

Интересно, протестите бяха за тока. 6% намаление колко са, 15 лева. Но ако им кажеш - иди си доучи и добий квалификация за 1000 лв увеличение на заплата, ще отнесеш псувня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...