Премини към съдържание

Вече втора година в моя Galant 2.0


rafaelo

Препоръчано мнение

Е... скъпи Колеги,

 

Вече минаха поне 2 години от както взех Мицу, имам прекрасни изживявания и спомени с този автомобил,

бъркал ми е много дълбоко в джоба, но въпреки всичко си заслужаваше! До сега съм и направил толкова

много ремонти и подобрения, че ако събера парите сигурно бих си позволил някой чистак нов Great Wall :D,

но шегата на страна... понеже срещите на форума и без това са понамалели, и няма на кой да се "фукам" ;),

може малко да се потупам по гърдите с това което сглобих тук и се надявам да ви хареса. Колата е правена

и потдържана с много мерак и желание, и знам че само тук има хора, които да оценят това...

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво :icon_thumbup: Много добре се е получило. Моментът на стихване на музиката при паленето с дистанционното е много готин :icon_dance: . И аз щях да слагам дистанционно с палене, обаче ми е навик винаги да я оставям на скорост :icon_clap:

Много лъскав галант! Продължавай да го поддържаш и не съжалявай за похарчените пари за колата. Тъкмо сега й се радваш повече. На по-хубавите и скъпи коли поддръжката им е по-сериозна, а и силно ме съмнява да спестиш парите за чудесната навигация и там другите направени от теб неща каквато и да ти е била колата. Хубава ли е? -Хубава е! Кефиш ли й се? - ДА! Е затова говорим :-)

Обаче мен ме интересува крилото от къде го намери, че съм много мераклия на такова :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за добрите думи, съгласен съм с теб, инвестираш в нещо, което обичаш и ти доставя удоволствие, въпреки че понякога е загубена кауза :)

Крилото е от VR-4 имаше един колега който разпарчадисваше колата, и ми го продаде. Беше сребристо, монтажа + пребоядисването си беше

трудна работа, но крайния резултат много радва окото :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега, много радва окото всичко е направено с мерак :)

Още много години да се слушате взаимно :) :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

 

Обаче мен ме интересува крилото от къде го намери, че съм много мераклия на такова :icon_blush:

 

колега виж тука: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=26519 за копие от стъклопласт .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук често се чуват коментари като "фанатици" и други подобни. За мен пък това е любов към машината! Аз уважавам такива хора, уважам инвестирания труд, средства и време. Също много добре познавам насладата която всичко това доставя на човека. Влюбения поглед с който той поглежда всеки път колата си. Респект към теб колега и красивия галант. Да му се радваш още много време ти пожелавам и да имаш още куп хубави емоции и преживявания с :mitsu-smiley: Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Галанта ти е направо "чук". Или както други биха казали убиец на любов. Все хубави работи. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Рафаело,много добре е станало,но не разбирам едно,колата ти нали е бензинка,а е с табло от дизел ??? Поправи ме,ако греша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: колега ти знаеш ли че даже не съм обърнал внимание на това... още в началото след като купих колата, ми замина пътния брояч за изминати километри,

от тогава си взех ново табло от Алекс но даже не съм обърнал и внимание че километрите се разминават ахахаха боже мой в момента съм леко в шок и се чуствам мноого тъпо!

Въпреки това километража винаги е показвал правилни километри, и бензин, температура... виж за обортите не знам хаха луда работа, днес ще ги разменя защото още

пазя старото :D мерси колега че ми отвори очите за нещо толкова очевадно!

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: колега ти знаеш ли че даже не съм обърнал внимание на това... още в началото след като купих колата, ми замина пътния брояч за изминати километри,

от тогава си взех ново табло от Алекс но даже не съм обърнал и внимание че километрите се разминават ахахаха боже мой в момента съм леко в шок и се чуствам мноого тъпо!

Въпреки това километража винаги е показвал правилни километри, и бензин, температура... виж за обортите не знам хаха луда работа, днес ще ги разменя защото още

пазя старото :D мерси колега че ми отвори очите за нещо толкова очевадно!

Браво за чудната колица. Знам я, но по:-) важен е меракът.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: Браво и от мен, колега!

Радвам ти се на желанието и любовта, с които се грижиш за колата си, пък било то и 14 годишна.

:rulez: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap: :icon_clap: Браво Рафаело,Галантеца наистина е готин,още много да те радва и хиляди безаварийни километри да минеш с него. :icon_rock:

 

Я подскажи лайсните с надпис Галант за праговете откъде ги взе че.......мнооого ми харесаха.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Радвам ти се на желанието и любовта, с които се грижиш за колата си, пък било то и 14 годишна.

Това че е 14 годишна е само още един плюс, защото данъка и пада драстично :) Евала на колегата за мерака, ама специално интериора нищо не видях в тая тъмница :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво!!!!! :mitsu-smiley: :icon_thumbup: :icon_thumbup: Страхотна кола,страхотен Галант,всичко ти е направено с мерак и мярка!!! Виждал съм го и на живо няколко пъти,но не знаех,че е твоят :icon_blush: Поздравления!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_doh: колега ти знаеш ли че даже не съм обърнал внимание на това... още в началото след като купих колата, ми замина пътния брояч за изминати километри,

от тогава си взех ново табло от Алекс но даже не съм обърнал и внимание че километрите се разминават ахахаха боже мой в момента съм леко в шок и се чуствам мноого тъпо!

Въпреки това километража винаги е показвал правилни километри, и бензин, температура... виж за обортите не знам хаха луда работа, днес ще ги разменя защото още

пазя старото :D мерси колега че ми отвори очите за нещо толкова очевадно!

 

Браво колега, като видях камерката за обратно виждане ме върна във времето когато сложих моята.. преди да изгори DVD-то :icon_censored:

Супер е Галантчето и най-вече заради мерака който си вложил.

Имам 1 шеговит въпрос: Като сложи табло от дизел, като пуснеш на контакт светваше ли ти лампата за подгряване на свещите :icon_blush:

Пожелавам ти да имаш възможността след още година-2 да покажеш друго клипче с още повече подобрения :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички за добрите думи, скоро трябва да направя снимки на интериора, тази централна конзола буди много интерес у хората.

Таблото е вече ремонтирано, взети са смесени чарколаци и от двете табла. Примерно на дизела стрелките повече ми харесваха от на бензина :).

Имах малко проблеми с настройването на скростомера защото след ваденето на старата стрелка и поставянето на новата имаше около 10км/час

разлика. За щастие навигацията на конзолата показва с колко се движа и успях да го настроя бързо.

 

Нови неща по колата едва ли ще има защото в момента просто съм и сложил всичко, необходимо което мога да измисля... останалите неща

биха дошли от друг галант като cruise control и разни други глезотийки, които според мен няма смисъл да се мъча да правя.

 

Ако един ден ударя шестака от ТОТО-то сигурно ще си взема един VR-4 и ще правя трансплантации от моя на него :) хаха.

 

TASSO интересен въпрос, работата е там че крушката за свещите беше искарана :D :icon_thumbup: , нищо чудно да съм подгрявал свещи всяка сутрин :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уникат е колата просто. Наистина много ми хареса :))) Много парички си налял в нея. И аз в моя Оливър (така се казва ) бих му наслагал сумати и екстри.. просто финансите леко ме спират :))) Голямо БРАВО имаш от мен :))) . Интересно ми е лепенката на задното малко стъкло от къде си я взел ? По поръчка нещо в някоя печатница или тук от форума мога да си поръчам такава .. :)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Колега, лепенката е от форума. Получих я на една от срещите които си правим на НИМ.

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Я подскажи лайсните с надпис Галант за праговете откъде ги взе че.......мнооого ми харесаха.

 

Колата дойде с тях, както и с едни готини стелки на които има японси йероглифи които все още пазя и ползвам

даже наскоро реставрирах защото мноооого ме радват :)

 

Виж какво намерих в eBay

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Малка фотосесия featuring напълно реставрирания Saab 900S на най-добрия ми приятел :)

 

http://imageshack.us/a/img109/5652/dsc6762hu.jpg

http://imageshack.us/a/img248/8797/dsc67651.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Кабриолет ли е, че не мога да кьорна с моя монитор?

Твоята вАжи повече :icon_dance:

На какъв монитор го зяпаш бре :icon_doh:

Естествено, че мицуто вАжи повече, сааба е като грозно патенце :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На какъв монитор го зяпаш бре :icon_doh:

Естествено, че мицуто вАжи повече, сааба е като грозно патенце :rulez:

 

Тоя дърт модел и аз не го харесвам,но я виж тоя SAAB и пак си помисли грозни ли са шведските турбо зверове (4х4 300 к.с. и с много възможност за тунинг) :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма какво да кажа за този Автомобил. Великолепен 9-5 Аеро. От всеки детайл лъха комфорт и солидност. Единствено задницата не ми харесва колкото всичко останало и въобще самата снишаваща се назад линия на покрива. Полегатото задно стъкло би пречило на добрата видимост назад. Но наличието на турбо компресор, пулта за управление на аудио системата и климатроника, както и впечатляващия дисплей над него, двойното задвижване, двойката високотехнологично изглеждащи ауспуси и това че е СААБ, променят нещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...