Премини към съдържание

Моето 3000 Gt


Препоръчано мнение

  • Отговори 189
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Утре ще чакаме да напишеш времената от състезанието :D Успех !!!

състезанието го отложихме заради скапаното време за 3.11.2007, така че при първи работен ден , ще ходя да давам газ :icon_dance: а имам и още няколко подобрения от последното време 12.342 ( бавно превключвам), терминална 189.46 и 60 фута за 1.792 на 1700 килограма

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стартът е много добър! Гледах клипчетата пак..изстрелваш се като на Косьо аудито :) Ако утре работи пистата ще дойда да замеря с по-малките гуми моята как върви и да си полафим на тема мицу-муци-тунинг :tok:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да знаете, че и на живо е също толкова красиво, дори на тъмно!!!

Бат Гого, фул респект!!! :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в събота 27.10.07 по "Мотоавангард" показаха СТРАХОТНО :mitsu-smiley: 3000 GT

тунинговано в БГ (ако не се лъжа) - жълто със софийска рег.

напълни ми душата - старт при 6500 - 7000 оборота направо :drag: :plane:

 

ще се изкефя максимално ако се окажа, че е от този клуб.

 

http://www.motoavangard.com/arhiv.php - тук ще чакам да го качат това предаване

и отива в моята колеция

 

П.С. Незнам дали правилно направих линка :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги в събота 27.10.07 по "Мотоавангард" показаха СТРАХОТНО :mitsu-smiley: 3000 GT

тунинговано в БГ (ако не се лъжа) - жълто със софийска рег.

напълни ми душата - старт при 6500 - 7000 оборота направо :drag: :plane:

 

ще се изкефя максимално ако се окажа, че е от този клуб.

 

http://www.motoavangard.com/arhiv.php - тук ще чакам да го качат това предаване

и отива в моята колеция

 

П.С. Незнам дали правилно направих линка :icon_hmm:

Това е мицубишито на Аспарух , мойто и неговото са участвали в няколко предавания заедно , и заедно си парвим колите ( не са еднакви , защото всеки чака другия да поръча нещо и да види какъв е резултата :icon_dance: и разбира се прави нещо по-добро), ако някой иска предаването на по-добро качество ( в сайта им е само 60-70 МБ) да пише ще му го дам... :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е мицубишито на Аспарух , мойто и неговото са участвали в няколко предавания заедно , и заедно си парвим колите ( не са еднакви , защото всеки чака другия да поръча нещо и да види какъв е резултата :icon_dance: и разбира се прави нещо по-добро), ако някой иска предаването на по-добро качество ( в сайта им е само 60-70 МБ) да пише ще му го дам... :icon_angel:

 

:icon_clap: вие сте супер фенове на :mitsu-smiley: кога ще видим твоето

или само на неговото ще прави реклама :rolleyes: -шегувам се

наистина ви се възхищавам и благородно ви завиждам

 

Пожелавам Ви много успехи :icon_thumbup:

 

П.С. Като дойде новата "предница" ще е грехота да не го покажат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопика и тъпия въпрос , но жълтото гт на водещия на предаването ли е или на негов съименик?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за офтопика и тъпия въпрос , но жълтото гт на водещия на предаването ли е или на негов съименик?

 

Колата е на Аспарух Минчев- водещ на предаването Мотоавангард.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е на Аспарух Минчев- водещ на предаването Мотоавангард.

Благодаря за бързия отговор :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво, браво! На предаването (3000 GT) гледах го от 1 до 28 мин без да мигна. :D Респектиран съм!!!

Сега ще си сваля още да погледкам........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз вчера го гледах без да мигна. Страхотно беше :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме Бат Гого да напише как се е представил днес на състезанието :drag:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Очакваме Бат Гого да напише как се е представил днес на състезанието :drag:

Няколко ниски 12.... :icon_dance: :icon_dance: Разкъсах едно ауди S2 , после отпаднах от третия в класа - порше турбо! В най-високия клас не можах да участвам( благородно се отказах) тъй като бяха прекалено много участниците :icon_clap:

Това беше най-силното състезание от както правим драг! Поне 10 коли подобриха рекордите си ....имаше 4-5 турбо поршета, скайлайн, и мн. други ( за сравнение ще кажа , че победителите в миналото състезание, не можаха да влезнат в тройката на това) :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няколко ниски 12.... :icon_dance: :icon_dance: Разкъсах едно ауди S2 , после отпаднах от третия в класа - порше турбо! В най-високия клас не можах да участвам( благородно се отказах) тъй като бяха прекалено много участниците :icon_clap:

Това беше най-силното състезание от както правим драг! Поне 10 коли подобриха рекордите си ....имаше 4-5 турбо поршета, скайлайн, и мн. други ( за сравнение ще кажа , че победителите в миналото състезание, не можаха да влезнат в тройката на това) :icon_hmm:

Явно е било изключително интересно!

Bat Gogo без да ми се сърдиш ама ми се струва че си вардиш двигателя за да ги пропускаш тия поршета. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има един от най-добрите стартове. А иначе не ги е пестило - толкова си може колата...поршетата са 11 секундни коли, а мицубишито е 12.3 секундна така, че е нормално да падне от тях :) Нема такъв блоуофф обаче :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате Гого, кажи какво става с Радо. Вече толкова време го няма никакъв на сцената. Преди като говорих с него, той ми каза, че щял да взима ск.кутия от Америка. Тази кола има страшен потенциал, който е достатъчен, за да отвее всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате Гого, кажи какво става с Радо. Вече толкова време го няма никакъв на сцената. Преди като говорих с него, той ми каза, че щял да взима ск.кутия от Америка. Тази кола има страшен потенциал, който е достатъчен, за да отвее всички.

Той купи поршето от братока и от него отпаднах.. :icon_clap: , а еклипса сега излезна от боя и го сглобяват...няма такъв цвят! Ще го видите.... :icon_dance:

По принцип чакам синхроните и резервния съединител.., в момента и гумите са ми по-малки ( като диаметър) и това налага още едно превключване накрая, така че колата ми е 11 секундна 100 % ( 12.3) го дадох на 1.1 ще се натрои на 1.4-1.5 обаче нямах време ! На поршетета ( стандартните) отдавна им дишам във вратът!! Примерно няма серийно 996 турбо с време под 12.6.... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах че имало едно Ево с 500 коня на колелата............било правено в Проспийд...........то участваше ли ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах че имало едно Ево с 500 коня на колелата............било правено в Проспийд...........то участваше ли ???

Участваше едно лилаво -синьо ЕВО 9 с време 12.27 и терминална 185км/ч , обаче едва ли е и 500 коня на мотора, та камо ли на колелата!

Но е факт , че е много бързо! Има го на много клипчета, както и цялото състезание ...тази събота по мотоавангард с Пухи... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това лилаво ЕВО ме задмина по пътя към божура все едно бях спрял :). Само се чуваше - фффффффффф пссссссс. Голяма красота е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми преди време нали имаше едно черно ево 7 , което даваше 11 ки с него какво стана ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...