Премини към съдържание

Моето 3000 Gt


Препоръчано мнение

Започвам от външния вид...тук нещата нямат нужда от описание, защото се виждат :D с интериора нещата седят по същия начин :mitsu-smiley:

Останалите промени са следните:

- Турбини TD04L-17G

- Бустконтролер GREDDY PRofec SPEC B 2 II ELECTRONIC

- Бензинова помпа WALBRO FUEL PUMP 255LPH

- Колектор ( за сравнение давам и оригиналния)

- Усилваща касетка на раздатъчната кутия

+ още доста дребни нещица :D

Чакам да пристигнат поръчаните инжектори 550сс, Maft pro (AFC), Scanmaster3.......

Целия проект е за около 550 к.с. без да се рискува ( от счупване)нищо :D

 

PP. Това което се вижда на таблото, на сканмастера е времето ( в секунди), за ускорение от 0-60 мили :D

post-55-1165565963.jpg

post-55-1165566001.jpg

post-55-1165566375.jpg

post-55-1165566390.jpg

post-55-1165566576.jpg

post-55-1165567634.jpg

post-55-1165567647.jpg

post-55-1165567677.jpg

post-55-1165567699.jpg

post-55-1165567741.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 189
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Поздравления за Бат Гого и неговия :mitsu-smiley: :plane:

Страхотен е станал, не че преди не беше чудесен, но сега вече е и уникат!!!

Респект и поклон пред това, което си направил !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еваларката! Страхотна ти е колата! :drinks:

Ниско ли летиш? ;)

още не лети ама............ :D :D :D

 

ПП мерси за хубавите думи и на двама Ви!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

 

...Целия проект е за около 550 к.с. без да се рискува ( от счупване)нищо :D

 

PP. Това което се вижда на таблото, на сканмастера е времето ( в секунди), за ускорение от 0-60 мили :D

 

... :icon_doh: е нямам думи вече :icon_clap:

А какво си правил по мотора друго - биели, лагери...?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... :icon_doh: е нямам думи вече :icon_clap:

А какво си правил по мотора друго - биели, лагери...?

Оказва се че мотора ( не го казвам само защото е мицубиши :D ) е много здрав и издържа далеч над 550 коня . За сравнение Мат Монет от Динамик рейсинг http://www.dynamicracing1.com/customer/home.php с 3000 GT около 900+ коня е сменил по двигателя само клапани и пружини + портнати глави!! Всичко друго е сток!!!! Като разбира се турбини , електроника , тръби, генерация не ги включвам към мотора!!! Та и моя приятел Джеф Лусиус от http://www.stealth316.com/ казва , че до към 700 коня мотора изобщо не трябва да се пипа :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оказва се че мотора ( не го казвам само защото е мицубиши :D ) е много здрав и издържа далеч над 550 коня . За сравнение Мат Монет от Динамик рейсинг http://www.dynamicracing1.com/customer/home.php с 3000 GT около 900+ коня е сменил по двигателя само клапани и пружини + портнати глави!! Всичко друго е сток!!!! Като разбира се турбини , електроника , тръби, генерация не ги включвам към мотора!!! Та и моя приятел Джеф Лусиус от http://www.stealth316.com/ казва , че до към 700 коня мотора изобщо не трябва да се пипа :D

 

 

Цифромания! 550... 700... 900+ коня...

А аз си въобразявам, че с моите скромни 163 съм "rulez" в лявата лента :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цифромания! 550... 700... 900+ коня...

А аз си въобразявам, че с моите скромни 163 съм "rulez" в лявата лента :D

Еееех мечти, мечти!

Страхотна кола си направил, поздравления :icon_doh: ! Вече ще гледам за червената стрела, когато заставам в лявата лента. :icon_clap:

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бау, от 0 до 100км./ч. за 4 секунди :first: За колко ли ги прави 400м.??? :D :first:

не е точно 100 километра, защото 60 мили са 96км и има сигурно малка грешка в километража( сканмастера е вързан към компа на колата и ползува нейните датчици), така че времето до 100 км/час е малко по-голямо , но пак е доста бързо..... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления и от мен :first: . И да се надяваме че ще видим ''червената стрела'' през сезон 2007 в първите 10 в клас C. :rulez: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Като че ли има и други подобрения , онзи ден по канала го мярнах и май си си сложил дигитално табло или по скоро неоново светещо или нещо от този род, ма не ми беше удобно да изтичам да го видя пък и беше с друг човек...... :)

Гледам че и оптичния тунинг си го преправял ,или така ми се струва ......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като че ли има и други подобрения , онзи ден по канала го мярнах и май си си сложил дигитално табло или по скоро неоново светещо или нещо от този род, ма не ми беше удобно да изтичам да го видя пък и беше с друг човек...... :)

Гледам че и оптичния тунинг си го преправял ,или така ми се струва ......... :icon_blush:

Да , таблото вече е друго, има и още доста дребни неща , които съм пропуснал , като blow off valve greddy примерно, малки промени по оптиката.. и т.н.

post-55-1167769626_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй този бат Гого не се спира с тунингите! :D

 

Браво, много добре си го направил :respect: това вече е друга галактика!!!

 

Аз искам да попитам на коя предавка са достигнати данните от сканмастера и да повторя DJ-я, за колко прави 400м ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много добро!! Наистена макар че не съм от софия съм го виждал това 3000GT :) как е адреналина да залепиш 100 за 4 сек :) колко ти е разхода на гориво :) ? и все пак да не забравяме че :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еййййй този бат Гого не се спира с тунингите! :D

 

Браво, много добре си го направил :respect: това вече е друга галактика!!!

 

Аз искам да попитам на коя предавка са достигнати данните от сканмастера и да повторя DJ-я, за колко прави 400м ?

На втора предавка достига 100км/ч.

Предавателните и числа са такива , че скоростите които вдига по километраж са както следва:

1-ва-80км/ч

2-ра-140км/ч

3-та-210км/ч

4-та-280км/ч

5-та-290км/ч

От първа до четвърта са при 7000 оборота, а на пета при 5800 ( няма мощност за повече :D ) иначе теоритично по предавателно число скоростта трябва да е 350км/ч. Всяко подобрение ме приближава до тази цифра!! :D :D

Преди година и половина направих най-добро време 13.4 сек за 400 метра( това е с нашата апаратура с която по начина на засичане -абсолютно идеално време без никакъв ролаут, времената се влошават с около 4-5 десети)с много добър старт, но колата беше , с малки турбини , без бустконтролер, без генерация, без хубави колектори!!( за сравнение времената на БМВ М6(507 коня)-13.08, Мерцедес SL55AMG(517коня)-13.25 , ферари 360 Модена (380 коня)-13.95)

Сега е доста по-силна , но пък няма старт заради обикновения съединител ( преди беше с керамичен)

Пролетта ще си поръчам нова скоростна кутия( 6 степенна) и тогава ще сложа кевларено -карбонов съединител , който за разлика от керамичния може да се кара и по улиците в задръствания и е почти толкова як! :D

 

Вчера и промених визията... сега е без споилерите по тавана и той е черен на цвят , като създава впечатлението за стъклен!! Седи уникално . Цялата визия се промени .... изглежда още по-ниска!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти сега пак ме заинтригува с новата визия... :icon_thumbup:

 

Имаш ли снимки? Постни да видим как е станал след оптичните промени.Още ли е с черните джанти? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...