Премини към съдържание

Помощ за Галант


krasipl

Препоръчано мнение

Някой има ли информация за този автомобил?

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11266879342926818&f1=details

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли информация за този автомобил?

http://nfs.mobile.bg...6818&f1=details

 

vanio

го гледа този преди да си вземе неговия, ако си спомня ще каже какви му бяха бележките.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли информация за този автомобил?

http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11266879342926818&f1=details

Колата на прима виста изглежда чудесно, но километрите със сигурност са повече от обявените: газова уредба, бутона за външната температура на климатроника е изтрит, волана е с калъф... Най-добре е да се види на място.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата на прима виста изглежда чудесно, но километрите със сигурност са повече от обявените: газова уредба, бутона за външната температура на климатроника е изтрит, волана е с калъф... Най-добре е да се види на място.

Воланът си е така фабрично, не е калъф. Копчето за външната температура от тази снимка е невъзможно да се прецени дали е изтрито или просто фотото е некачествено. А така или иначе километрите звучат твърде малко, за да са истина, което е вярно за всяка втора кола на пазара.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първото, което се набива на очи, е че колата не е нов внос. Регистрацията РК е от реди година поне, в момента във Варна регистират с РН, преди това беше РМ( моята е март и е 6ххх), преди това РХ и чак тогава стигаме но РК. Иначе колата съм я виждал няколко пъти да спира до магазин Досев( до Голямата гума и Пикадили Младост) и наистина е много добра. Като гледам се продава от автокъща, което значи, че ако намериш връзка с човека( ако го видя ще го питам за телефон), ще се договорите за нещо по- надолу от 9000 лв. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...волана е с калъф...

И аз смятам,че волана е с калъф.

В първия момент изглежда че е Нарди,но не е.....

Също така е възможно е да е някакъв друг вид,на който досега не съм попадал...

Но пък ако всичко друго е наред и колата е читава,волана да й е проблема.

Редактирано от svetlin_dbg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обърнете внимание на двигателя. Чувал съм, че предишни собственици са ръчкали здраво тази машина.

Редактирано от de4i
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Автопилот и бордови компютър са ми любимите екстри в такъв галант :lol: Също така "навигация" не ми е ясно за какво пише. Иначе колата според мен е чудесна. Колкото до волана, виждал съм на кола 2003 г. на същите километри да й претапицират волана, така че това не е критерий за пробега. БМВ Е46 беше колата с 3000 куб. см. дизелов двг., 184 коня, светеща кола.

И малко спам: Винаги ми е било интересно как като заговорим по колко минаваме на година и аз кажа 10 000 км. всеки ми казва - Еее, много малко бе. Другите минавали по 40, 50, дори 70000 км. Гледам им веднага километражите и там се мъдри цифра по-малка от моите 164018 км. Същевременно колите им са по-стари от моята. Без коментар.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе какви 9000лв, тези нормални ли са.. това след 4 месеца ще е 11годишно (ако не е и произведено 1999, без вин няма как да се разбере).. повече от 7к (с мъка) за такава кочина за мен са много пари, при положение че шо-годе читаво '98 в момента е ~4. Разбирам поне да го вземеш от някой на който му имаш доверие какво е сменял .. пък то де да го знаеш този какво е правил и пак тр. да обслужваш ... така че и това не минава като довод за мен лично...

Редактирано от Lyubo Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря на всички отзовали се!

Вярно е че колата трябва да се види на място, но тъй като съм на 300+ км въпросът е дали си заслужава ходенето,та затова събирам инфо преди да отида до Варна.Снимките наистина са мътни и от тях не се разбира нищо съществено.На мене също ми се струва ,че км.са прекалено малко та затова ако някой го е виждал на живо може да го прецени по добре.Това ,че не е нов внос е язно тъй като обявата виси от доста време и дори беше на цена 10,че и повече хиляди лева,а и това "оригинално газово устройство" какво ще рече,че не е слагано в България може би и дали е газов инжекцион или обикновено АГУ не се знае.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз смятам,че волана е с калъф.

 

 

Според мен волана не е с калъф, но не е и типичен за Галант. Възможно да е от друг модел на Митсубиши (например Паджеро). Иначе еърбега на волана, праговете в цвета на купето, и ел. сгъваемите огледала са типични за Галант, произведен след средата на 2000г. Бутона за външна температура и аз го виждам изтрит, в сравнение с този под него "OFF"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не се лъжа точно този галант го караше човек, от когото миналата година се опитвах да взема друг такъв.Тогава ми предлагаше пак белгийски преди фейс лифта пак с газово но газовото не е ГИ а обикновено.Цената на това беше над 10000,но той каза че е склонен да си го остави.Но да не се заблуждаваме тези хора с това си изкарват хляба.С една дума карано е с мисълта за продажба.Виж това което продават в Плевен.Надявам се да съм бил полезен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж това което продават в Плевен.Надявам се да съм бил полезен.

Аз съм от Плевен и Галанта го гледах.Целият е пребоядисван, има начеваща ръжда по задните вижди, обаждат се и повдигачите изглежда леко захабен и като цяло не си заслужава парите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Градски, защо не прегледаш ТАЗИ ТЕМА

Има даже същия цвят и автоматик...

Поздрави и успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе какви 9000лв, тези нормални ли са.. това след 4 месеца ще е 11годишно (ако не е и произведено 1999, без вин няма как да се разбере).. повече от 7к (с мъка) за такава кочина за мен са много пари....

От моите наблюдения 9000 лв са на границата за читав 6-так,от който можеш да очакваш в близките няколко десетки хиляди километри смяна само на консумативи.

Не че под 9000 лв не стават-просто би трябвало да се подготвиш за леки или по-тежки ремонти в бъдеще време.

Пак си е на късмет ,но ако сумата отговаря на състоянието на колата и т.н.-9000 лв си напълно нормално за 2.5 V6(след фейслифта,разбира се)

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По спомен човека се казва Кольо(Никола,Николай предполагам). От него купихме предната му кола Е39 за доста пари и това БМВ наистина все още е перфектно. Това стана миналата година и тогава той си взе Галант-а. Разменили сме 2-3 думи за марката, той каза че я е обслужил и ме пита кой ми сменя маслото на кутията("Пламен" му казах аз). По мои впечатления Галант-а не е лош, но не съм го оглеждал обсройно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...