Премини към съдържание

Още 300 жребеца в нашето семейство


Препоръчано мнение

Ами те така, с гордост съобщавам за новата придобивка в нашето сплотено Mitsubishi семейство..... :)

MITSUBISHI 3000GT VR-4

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде и тук да ти честитя!!! Със здраве да си я караш,Ице,и само да те радва и милиони километри да й навъртиш на тая бяла красавица :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: А и някой ден да повозиш моята скромна персона :icon_blush: :icon_blush: ..ЧЕСТИТО!!!!!!! :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами те така, с гордост съобщавам за новата придобивка в нашето сплотено Mitsubishi семейство..... :)

MITSUBISHI 3000GT VR-4

:good:

Честито със здраве и късмет да му се радваш! :drive:

Някой ден и аз ще си купя! Обещавам!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дааааааа.....................

Явно като си строил къщата/тази, до дюкяна/ си намерил в старите основи и старото, голямо имане!:D

Ха честито и да дойдеш на другият сеанс при китаеца в Плевен с новото бубу.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко ли са ти снимките, бре?

На профила бе...

 

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха честитутка и от мен! Ти затова ли ходи по плевенско, за ВеЕр четворки, м? :icon_dance:

Със здраве да я караш! Кефи ме!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мене! И аз се нареждам на опашката с желаещи за едно кръгче :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами те така, с гордост съобщавам за новата придобивка в нашето сплотено Mitsubishi семейство..... :)

MITSUBISHI 3000GT VR-4

Честито Ице и със здраве да си я караш..:icon_thumbup:

Темата ти е страшно "изчерпателна" (типично по Габровски) :lol: ..

Всичко ни стана ясно- къде, кога, защо, как...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, Ице! Чудна колица! Със здраве да си я караш и много безаварийни километри да изминете заедно :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега, това е вече колата............с кеф да си я караш ( а то нямам как иначе) :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен,Ицо!

Със здраве да си я караш! :icon_thumbup:

И ако това вече не е :plane: ,не знам какъв друг автомобил може да бъде наречен така.. :rulez: !

И да не забравиш да я полеете стабилно :drinks: ,че иначе няма да лети :icon_clap: !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ристьо,братчето ми....................http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_clap.gif,милион поне безаварийни километри !ЧЕСТИТО!!!...............................и аз искам да НЕ ме повозиш,а да я покарам!http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: :icon_clap: Честито колега със здраве да е караш :icon_clap: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ха! Изненада.... А ми беше обещал завойче с Еклипса, може ли да го трампя за завойче с тази прелест? :-)

Честито на цялото семейство!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, наистина добра машинка. Между другото колко тежат тези ГТ3000?

 

Колкото колата от аватара ти :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Още 300 жребеца в нашето семейство MITSUBISHI 3000GT VR-4

 

Как ще ги храните бре колега? :D

Честито!Със здраве да се кара и дано няма болни от тия коне,че са им скъпи лекарствата :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уникална машина :good:... Честито!!!

Имам две въпросчета.

Боята каква се води.., изглежда ми леко като перла, или се подвеждам по отблясъците от лака? :D

Джантите прахово ли са боядисвани? Много добре изглеждат, мисля да пробвам и с мойте :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...