Премини към съдържание

Още 300 жребеца в нашето семейство


Препоръчано мнение

SLX

Според спецификата на производителя. GTR-a на аватара ти тежи 1750кг. А :mitsu-smiley: е 1745. Малка разлика де.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

SLX

Според спецификата на производителя. GTR-a на аватара ти тежи 1750кг. А :mitsu-smiley: е 1745. Малка разлика де.

 

Вие ГТ-Р-а го оставете...А от какъв зор мицуто тежи толкова много, бахти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защото е голяма талига, с голям двигател и 4х4. Същата с помалкия двигател и предно предаване тежи сигурно колкото един еклипс...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така си е - тежи си. Все пак 3 литра, две турбини, 4х4 както каза. И си прав - "чистия" двигател който е на 3000гт с 222 коня е 1450 кг. или 300 килца по-малко.

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама по еклипса има толкова излишно тежки неща, а окачването е с 15 000 носача и т.н. Еклипсите са по 1400 кила - много тежко за начина по който изглежда. Иначе ВР4-ката е и с повече цилиндри, повече турбини, по-големи и повече скорости, раздатка и диф, по-големи спирачки..абе всичко й е по-голямо...

Редактирано от CynepMEH
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря за поздравите, и пожеланията, и вие да сте живи здрави, и да си карате колите мног много години...

....и да се видим на следващата среща.... :)

 

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Христо, желая ти милиарди безаварийни и щастливи километри! Супер е колицата! Браво! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ице, да си жив и здрав и много да се кефиш на "изтребителя" :plane: ,много е готина колата, дано да не ти се разваля и само "ляв" мигач на пьтя с нея :mitsu-smiley: .Честито.....и аз съм в списъка за 1 кръгче :icon_dance:

Редактирано от somalietsa
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ристьо,от толкова мераклий дето сме за по кръгче да взема барем един пергел да ти подаря,А??? http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/biggrin.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа,на мен ми стига само да ме повози.....все пак съм скромен :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D

http://213.91.132.170:81/MITSUBISHI/AUTOPARK/

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хиляди километри на всичките ти :mitsu-smiley:

ГТ 3000 е ненормално,всеки кръгчета иска :icon_box:....не може да се вредиш да си го караш :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аааааа,на мен ми стига само да ме повози.....все пак съм скромен

Няма къде да те сложи..:P Седалките са много тесни, а багажника вече е пълен с колони сигурно .:lol: Аз за това не предявих желание ..:D

 

 

Хубави снимки ..:icon_thumbup: Особено тези с Маздата ...:lol::lol::lol: Нея да не си я взел, като евтин вариант за придвижване ? :giggle:

Или колелото е за тези цели ..:D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ице,ама как ги намираш все 'дефектни' твоите коли......нито 1 няма фарове :D всички са 'слепи' :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ице,Ицееее,каква си я надробил?Два дена да съм зает и веднага си я оплескал!

 

Ами хайде,честито и от мен!И внимавай,че другия път като си отида до Габрово,директно към вас ще тръгна за един алай!

 

Честито!Красавец е! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уникална машина :good:... Честито!!!

Имам две въпросчета.

Боята каква се води.., изглежда ми леко като перла, или се подвеждам по отблясъците от лака? :D

Джантите прахово ли са боядисвани? Много добре изглеждат, мисля да пробвам и с мойте :rolleyes:

 

Боята е с леко загатната ''перла''....

За джантите май е прахово...

Редактирано от HristoGB
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

:wub: :wub:

 

Колеги машината е уникалнаааа.Ицо ме повози в нея и ... :drag: :drag: уникално просто :) .

 

Честито Ице , мн мн мн километри с нея и нииикакви проблеми да нямаш :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

 

Колеги машината е уникалнаааа.Ицо ме повози в нея и ... :drag: :drag: уникално просто :) .

 

 

Че теб те няма в списъка с кандидатите бре ..:D Не е хубаво така да се пререждаш..:icon_box:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам е било наложително, за да се транспортират. Пък и от чиста учтивост най-малкото, да му покаже новата придобивка.

 

P.S. Ако отидеш на следващата среща в Габрово имаш голям шанс да прередиш и ти някой. Може и кръгче да ти даде...

 

 

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...