Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

  • Admin

това матово черно ли е , колата това зеленото много я отваря оъ към визия замислял ли си се за джантите да са зелени като лепенките

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 446
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Някои сигурно знаят, че продавах авто плеър pioneer, бях му пуснал обява и в продавалник. Днес получих ЛС там...нямам думи колко е прост и неграмотен българина :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh: :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush:

zdraveite

 

imam obqva sistema za kola.Moje da vidisot moite profila.

Iskam da prodavam tova sistema zeh predi 3 gd.dadoh 1200lv za sistema

vijdam4e vie prodavate kasetefon Alpine mojeli da pravime barter?

 

Не си и направих труда да отговоря... :icon_censored:

Редактирано от mmotors
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някои сигурно знаят, че продавах авто плеър pioneer, бях му пуснал обява и в продавалник. Днес получих ЛС там...нямам думи колко е прост и неграмотен българина :icon_doh: :icon_doh: :icon_doh: :icon_blush: :icon_blush: :icon_blush:

 

 

Не си и направих труда да отговоря... :icon_censored:

 

Ми ти ако му отговориш ,може и да не те разбере ... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Здравейте колиги, от доста време си тарся, предна лява седалка(шофиорската), но никой ни я продава отделно.А и да я продава, ще е за доста пари....-нормално!

Затова тарся скъсана, с нейния матерял, някои шивач да закърпи моята.

които продава старата си седалка , да пише на лично или да се обади на 0878307074-Алекс

Салона е кожен,цвят кремаво-бял,(бежав)

Благодаря предварително....!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам един въпрос имали значение джаната ако е 15 колко трябва да е широчината на джанта и офсета става вапрос пак за каризма благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло, проблемът с неграмотноста е навсякъде - http://inews.bg/%D0%..._ref_map=%5B%5D

Редактирано от valboss
Автора на поста също е с пропуски...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло, проблема с неграмотноста е навсякъде - http://inews.bg/%D0%..._ref_map=%5B%5D

 

ПроблемЪТ с грамотността наистина се задълбочава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, слях две теми в една.

Има доста за четене...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Публикуване на мнение в: колеги търся лан сонда спеис стар 1.8

колеги търся лан сонда спеис стар 1.8 0887199605

 

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=31671&pid=304481&st=0entry304481

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Публикуване на мнение в: колеги търся лан сонда спеис стар 1.8

 

 

 

http://www.mitsubish...=0

 

Ето какво се получава, когато грамотни пишат рапорт за неграмотни.

 

http://alfa.kachi-snimka.info/images-2013/cqs1394225225v.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Видях го, но нарочно го оставих за теб... :)

Мъка, Мъкаа, Мъкааааааа.............

 

Трябва да се гледа позитивно на нещата.

Ще се оправим..някога...във времето...може би...:drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос: Zdraveite, znаete li na4aloto na iuni mesetc kolko gradusa e v Antaliya? Merci, sori za latinskia

Отговор: Не се самозалъгвай, латински е това: Hey, vos scitis principium mensis Junii quot gradus in Antalya?

Твоето е неграмотност в явен вид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

трябват ми 4 врати за галант99г. седун, по възможност да са тумно сини

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много им е трудно това ъ на доста колеги,защо за по-лесно не пишат ь , чудна работа ?

Но по-интересното е защо колегата се е опитал да напише "седан" с "ъ" :D

По-добре щеше да звучи: "четири врати за Галант седан, тАмно сини"

Иначе "а"-то е най-вляво, над "з" и до "с", "ъ"-то и някои други буквички са на различни места, така че на който му е трудно... да импровизира :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Здравеите колеги колата изведнаж спря да пали пребрах я снощи всичко беше нормално и днес сутринта излизам за работа и няма палене някои знае ли от какво може да е това става въпрос за галант 2.0 в6 96година

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Тоя народ дали не изкуфя съвсем?

Това точка, главна буква, запетая и "ПРОЖИНИ"...

 

търся шокови тампони за Мицубиши паджеро 1996 г. /намират се в прожината/

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоя народ дали не изкуфя съвсем?

Това точка, главна буква, запетая и "ПРОЖИНИ"...

Обаче е учтив и "Благодари" предварително.. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Коментарии от "Замунда" за филм:

 

tolms:

То такива неща духове и призраци , не вярвам в тях следователно не ме плашат , аз съм се напивал в уж къща с духове , слушах гледах дух не видях - освен врата дето скърцаше и един прозорец който счупих що то бях пиян много , а то бяхме 3-4 човека се напихме като кучета .... Имаше картина някаква и повърнах върху нея , и то там къщата беше насело , даже в църква съм бил - изоставена църква и в училище сме били , също изоставено , само дето умряхме от пиене и болки в главата , а също и опровръщахме всичко , и гледам едно момиче тръгва към мен , и аз си пия и то ми вика нещо , ама съм на фаза и само й махаха такъв .... Пиянството убива всичко - духове , вампири и върколаци , не ме интерисуват , като има една туба вино

 

отговор:

тОмС МЕ УБИ БАТКО чекай ти съкажем и я една история.

Седим си у село и аз и като тебе си джавучкам с братовчедо, обаче до къщата има гробища , обче и я имам едно куче де като мине некой и лае и почна да лае на сухо баце нема никой то лае.Викам му Петък дръж, я го кръсти Петак защо комшуята умре у Петък, а то се роди в Събота, и му викам я Петък дръж а беше Вторник и то отиде до гробищата с леко пиянска походка разбираш ли..и гледаме там гробища глубости никой нема а Петък лае,викам да ева и помияра що лаеш бря и кучето проговори баце вика ставай закъсняваш за работа пияница доуен..

 

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

dajiveedemokraciqta: :)

 

kolega ti danesi u4itel po balgarski kato tolkova iska6 izklu4vai me ot foruma si aman ot zabelejkite ti

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

dajiveedemokraciqta: :)

В администраторския панел издънваш бутона БАН по АЙпи адрес, по потребителско име и по имейл с 200км/ч :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В администраторския панел издънваш бутона БАН по АЙпи адрес, по потребителско име и по имейл с 200км/ч :rulez:

 

И без обяснения :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Здр.ако някои има лаисна за радиатпра, моля да се отзове: :icon_thumbup:

 

Здр. колеги нов съм във форума та на въпроса може ли някои да ми каже от къде мога да си купя хромираната лаисна голямата на решетката пред радиатпра, благодаря предварително на отзовалите се :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че зависимостта между неграмотните хора и интересът им към това какво са написали, е обратнопропорционална :D. Моля, не се срамувайте да препрочитате постовете си и ако случайно откриете грешки в тях при първото писане, да ги поправяте :) - специално обръщение към всички, които се чувстват неграмотни, без да засягам никой лично.

А към онези, които не се чувстват неграмотни - просто не пишете :D

 

И ако позволите една забележка - в мн. число "й" става на "и", най-образно казано :). Примери:

някой - някои; ничий - ничии; който - които;... и мн.др. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...