Премини към съдържание

Скоростна кутия


Препоръчано мнение

Добър ден искам да попитам колко струва скоростна кутия за Galant 2.4 GDI 99г. нова пък и втора употреба като цена и от каде може да се купи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добър ден искам да попитам колко струва скоростна кутия за Galant 2.4 GDI 99г. нова пък и втора употреба като цена и от каде може да се купи.

 

Ръчна или автоматик?

Нова - Ратола или Балканстар, но цената едва ли ще ти хареса.

 

Втора употреба ръчна - според километрите от някой ударен Галант, но да кажем че цените които съм виждал са до около 700-800лв, но е добре да се купи от проверен продавач, че не се знае инак какво се купува. В подфорума за продажба на части се появяват читави кутии.

 

Втора употреба автоматик или типтроник, тук вероятно говоря найзуст, но ми се върти че съм срещал цени с четири цифри - нещо като 1500+ ...

 

:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш проблем с лагерите, по-добре си купи само лагери (оригинални) и я оправи. Ако вземеш втора употреба няма гаранция, че пак няма да се скапят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, малко ще променим нещата, но има голяма вероятност да се окаже съединител, така че ако имате представа колко струва нов... Разглеждам най- лошите варианти, дано не се окажат те.

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колеги малко ще променим нещата но има голяма вероятност да се окаже съединител така че ако имате представа колко струва нов. разглеждам най- лошите варианти дано не се окажат те.

Само дано да не се окаже накрая и двигателя за смяна..:D

Както сте я подкарали, скоростна кутия, съединител, после сигурно и полуоски ще търсиш ..

Ако не могат да ти поставят твърда диагноза, просто смени сервиза..:icon_thumbup: Или просто правиш проучване на цените ?..:icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ти кажа, проучване е по-скоро, защото мисля да си взема Galant. Но пише че има някакъв шум при смяната на предавки, та проверявам най-лошите варианти - скоростна кутия и съединител.

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

какво ти кажем проучване е по скоро защото мисля да си зема Galant но пише че има някакъв шум при смяната на предавки та проверявам най - лошите варианти скоростна кутия и съединител

 

Е пък щом се разхлопала скоростната кутия, значи предполагам че е на бая километри. Защото такъв проблем на 100 000км не се появява.......Ако пък наистина е на бая километри то поне гледай да не е GDI. Защото сигурно му е взет тока от каране, и после ще си поредния дето ще плюе по този тип автомобили.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

какво ти кажем проучване е по скоро защото мисля да си зема Galant но пише че има някакъв шум при смяната на предавки та проверявам най - лошите варианти скоростна кутия и съединител

То ако шумът наистина е само при смяна на предавки, само един притискателен лагер и си готов..

А относно проучването, има цени много по ниски от Евро 07-за съединителя и доста под 7-800 лв. за стара кутия или за ремонт на неговата...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А относно проучването, има цени много по ниски от Евро 07-за съединителя и доста под 7-800 лв. за стара кутия или за ремонт на неговата...

Цт, няма по ниско тъй като е 2.4 GDI и е по добре оригинален ..........от опит ти го казвам...................

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цт, няма по ниско тъй като е 2.4 GDI и е по добре оригинален ..........от опит ти го казвам...................

 

:) На Евро 07 само адреса им е оригинален те не внасят оригигални части за японски

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/smile.gif На Евро 07 само адреса им е оригинален те не внасят оригигални части за японски

 

Истинско експертно мнение. Откъде знаеш какво внасят Евро 07?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колега аз си купих Галант със същия проблем и се оказа , както си мислех, че е първия лагер на първия / входящия / вал. Този лагер го намерих лесно и го купих 36 лв.Немога да намеря другите лагери.

 

Посочете ми магазин от където да си купя лагерите на диференциала.

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз си купих Галант със същия проблем и се оказа , както си мислех, че е първия лагер на първия / входящия / вал. Този лагер го намерих лесно и го купих 36 лв.Немога да намеря другите лагери.

 

Посочете ми магазин от където да си купя лагерите на диференциала.

Благодаря

Имам оригинални.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...