Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

АГУ на Спейс Стар


Препоръчано мнение

Здравеите на всички колеги от форума. Ако не дьржите на голяма ботилка и искате повече пространство в багажника вижте как сьм ямонтирал на моята звезда. Ботилката е 15литра и багажника ми е свободен и резервната гума си е на мястото.Както казват хората и вьлкьт сит и агнето цяло.Моят сайт

Редактирано от mladen.bg
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 82
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Здравеите на всички колеги от форума. Ако не дьржите на голяма ботилка и искате повече пространство в багажника вижте как сьм ямонтирал на моята звезда. Ботилката е 15литра и багажника ми е свободен и резервната гума си е на мястото.Както казват хората и вьлкьт сит и агнето цяло.Моят сайт

Да това е добра идея :icon_clap:

поздрави колега :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето колеги и един монтаж на малка бутилка на АУДИ А6 не му е мястото вьв този форум но нека всички видят че няма невазможни неща а газстанции много Моят сайт Така си ги монтираме ние в нашият град.Някои ако има интерес за АГУ мога да го насоча кьм правилният сервиз в РАЗГРАД.Така че да си няма ядове после. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето колеги и един монтаж на малка бутилка на АУДИ А6 не му е мястото вьв този форум но нека всички видят че няма невазможни неща а газстанции много Моят сайт Така си ги монтираме ние в нашият град.Някои ако има интерес за АГУ мога да го насоча кьм правилният сервиз в РАЗГРАД.Така че да си няма ядове после. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Добре измислена и свършена работа, но ако се извади резерора за бензин и там монтирате бутилка за метан, а в калника да монтирате един бензинов за 5 литра, който да се ползва само при първоначално палене, цена няма да имате.... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре измислена и свършена работа, но ако се извади резерора за бензин и там монтирате бутилка за метан, а в калника да монтирате един бензинов за 5 литра, който да се ползва само при първоначално палене, цена няма да имате.... :icon_thumbup:

Колега тука става дума за пропан бутан а не за метан бутилките за метан са много по големи и са на много по високо налягане.А това което казваш ти сме го правили без проблем има и такива клиенти които искат това но не става на всеки автомобил.Добре се получава при СУЗУКИ ВИТАРА има място и за бутилка и за резервар с по малки размери.Сьжелявам че нямам снимки да видиш ефекта.Ха сега наздраве :drinks: пьк които както иска тьи да си я слага всеки има предпочитания.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

пьк които както иска тьи да си я слага всеки има предпочитания.

Точно така ..:icon_thumbup: Аз моята бутилка (тип резервна гума) мисля да си я вградя вътре в резервоара ..:D

Хем няма да заема място, хем по малко бензин ще поема резервоара, хем ако гръмне, ефекта ще е още по голям ..:lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така ..:icon_thumbup: Аз моята бутилка (тип резервна гума) мисля да си я вградя вътре в резервоара ..:D

Хем няма да заема място, хем по малко бензин ще поема резервоара, хем ако гръмне, ефекта ще е още по голям ..:lol:

Ееееееее колега ти маи взе да се бьзикаш :haha: нали форума е да си помагаме всеки да си изказва мненията и кои как и каво си е направил по колата.Пьк които му хареса нещо да си го направи нека бьдем полезни на колегите от форума.Мисля че така както е монтирана моята бутилка на моята звезда е много по практично и удобно отколкото да ти заема багажника.Сигорно ще има и други колеги които ще си монтират бутилките така.Дано сьм бил полезен.Пьк за гьрменето дали ще е с газ или с бензин дали пьлна или празна то като ще стане белята никого не пита :icon_n_blowup: дали ще е в резервара или на тавана :D :D :D ефекта ще е един които каквото му е писано никои не може да избяга от сьдбата си. :worthy: Дано да не става на никого не го пожелавам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите на всички колеги от форума. Ако не дьржите на голяма ботилка и искате повече пространство в багажника вижте как сьм ямонтирал на моята звезда. Ботилката е 15литра и багажника ми е свободен и резервната гума си е на мястото.Както казват хората и вьлкьт сит и агнето цяло.Моят сайт

 

Колега по неправилен монтаж не бях виждал,от гледна точка на безопасност при удар е равно на 0,в този сервиз какви ги вършат :119:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега по неправилен монтаж не бях виждал,от гледна точка на безопасност при удар е равно на 0,в този сервиз какви ги вършат :119:

[/quot Колега би ли ми обяснил кое те притеснява ,какво би станало при удар.То като те ударят да ли ще е там или 15см.по надолу монтирана мисля че няма разлика.И пак напомням човек не може да избяга от сьдбата си каквото му е писано това ще стане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

 

И аз съм решил да си сложа газов инжекцион на моята звездичка, но след среща с местния представител на FOBOS си тръгнах с много смесени чувства.:) Та този майстор твърди, че не иска повече да се занимава с мене след като ми сложи устройството и ми предлага полски газов инжекцион AG. Офертата която ми направи е доста добра. Честно казано нищо не бях чувал до този момент за AG и искам вашето мнение.

 

И още един въпрос имам – колко „много" е хубаво да се сложии лубрикант за предпазване на клапани Flashlube?

 

Благодаря!

Редактирано от kerev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колко ти каза за AG? Фобос-а си е приличен вариант.

А за система за клапаните - колко километра смяташ да го караш автомобилчето? Ако е до 20000 годишно - няма смисъл - има колеги от форума с около 100000 на газ (аз имам на сегашния около 70000) без проблеми :) и без Flashlube

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената е 1050лв. - бутилка на мястото на резервната гума, изведеден накрайник за зареждане до капачката на резервоара, Flashlube и регистриране.

Около 20000км на година за сега правя.

Редактирано от kerev
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега kerev,

не ми стана ясно,защо майстора на FOBOS не иска да се занимава повече с теб и кое те притеснява за газовото?

 

Аз мисля да използвам услугите на EUROGAS София.Някой има ли някакви отзиви за тях ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не иска да се занимава с мен в смисъл, че не иска да ме вижда доста време при негослед като ми монтира газовата уредба. По негови думи "fobos не е това което е бил преди". Мисля да се доверя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега kerev,

не ми стана ясно,защо майстора на FOBOS не иска да се занимава повече с теб и кое те притеснява за газовото?

 

Аз мисля да използвам услугите на EUROGAS София.Някой има ли някакви отзиви за тях ?

Еврогас са едни от първите които се занимават с ГИ, разбират си от работата по монтажа и настройката, вземи си Фобос но не от най-ниския клас.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еврогас ме насочиха към техен представител тук в Бургас и гарантираха за него.Казва се Илия Стоянов

някой знае ли нещо за него?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте колеги.От днес и аз съм с газов инжекцион Бардолини.Бутилката е 20литра.Покарах само десетина километра за проба и настройка.И при мен обаче светна чека а и SRS... :help: http://media.snimka.bg/8874/024002947.jpg?r=0http://media.snimka.bg/8874/024002951.jpg?r=0http://media.snimka.bg/8874/024002954.jpg?r=0http://media.snimka.bg/8874/024002992.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А честито, сега разбра че нямаш и ербеци и някой е вързал лампата им за чека...

 

Възможно е и да са прекъснали някой кабел, но е малко вероятно. Тогава SRS ще продължи да свети още като си дал на контакт след монтажа.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А честито, сега разбра че нямаш и ербеци и някой е вързал лампата им за чека...

 

Възможно е и да са прекъснали някой кабел, но е малко вероятно. Тогава SRS ще продължи да свети още като си дал на контакт след монтажа.

Ами точно така свети - като дам на контакт.А при монтажа са вземали захранване от клаксона...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И веднага ли светна още преди да запалите колата както е с газовата? Ако са светнали после заедно извода е ясен. И светне ли веднъж SRS повече не изгасва, докато грешката не се изчисти с уред.

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И веднага ли светна още преди да запалите колата както е с газовата? Ако са светнали после заедно извода е ясен. И светне ли веднъж SRS повече не изгасва, докато грешката не се изчисти с уред.

Веднага светна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не свети и гасне заедно с чека, може да си извадил късмет и да са прекъснали нещо. Ако няма къде да отидеш на диагностика виж там от където са взели захранването да не са прекъснали това за SRS или връзката под корите и колонката на волана, ако там са правили нещо. После за да изгасне трябва да отидеш някъде да изчистят грешката. Ако има повреден кабел го оправете както е разкачен от двете страни при изключен акумулатор или най-добре да се подмени с друг. Ако е повредена тази част към волана, ербега трябва да има още един конектор под него от който може да се разкачи. Ако се правят необмислени опити за ремонт по окабеляването съществува шанс да гръмне. Също така, ако седалката е местена до край и има ербег в нея може той да се е откачил. Конектора му е отдолу, лесно се вижда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако не свети и гасне заедно с чека, може да си извадил късмет и да са прекъснали нещо. Ако няма къде да отидеш на диагностика виж там от където са взели захранването да не са прекъснали това за SRS или връзката под корите и колонката на волана, ако там са правили нещо. После за да изгасне трябва да отидеш някъде да изчистят грешката. Ако има повреден кабел го оправете както е разкачен от двете страни при изключен акумулатор или най-добре да се подмени с друг. Ако е повредена тази част към волана, ербега трябва да има още един конектор под него от който може да се разкачи. Ако се правят необмислени опити за ремонт по окабеляването съществува шанс да гръмне. Също така, ако седалката е местена до край и има ербег в нея може той да се е откачил. Конектора му е отдолу, лесно се вижда.

Колега,уточнявам че чека въобще не гасне.Свети постоянно и на бензин!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...