Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Колеги помагайте!


painkiller

Препоръчано мнение

Току що разбрах че ми е счупен десен преден прозорец заради СД-то, него не са го взели ,разминал съм се с една 8гб флашка. Сега ще говоря със застрахователя ,а някои ако има такъв прозорец в и около софия моля обадете ми се на 0887421560 помагайте че е спешно :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що разбрах че ми е счупен десен преден прозорец заради СД-то, него не са го взели ,разминал съм се с една 8гб флашка. Сега ще говоря със застрахователя ,а някои ако има такъв прозорец в и около софия моля обадете ми се на 0887421560 помагайте че е спешно :(

Провери при Сашо от Ямбол - alex2511 му е ника.

Редактирано от Brigadiro
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Готова е работата, с нов джам съм ама общо взето много гадна случка :( и странното е че е счупено стъклото и са ровили само в жабката,а там имаше една флашка (която поне 5-6 познати видяха и един сникерс :( та и него взели мамка им) вратата не беше отваряна СД-то не беше пипано ,абе не знам какво са очаквали да се държи в тая жабка ама ...

пак благодаря на отзовалите се, но за съжаление не го взех от форума, а исках. Важното е че всичко свърши за мене :) .....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме обраха през тоя прозорец еснета :( В Кобрата е 106 лева :) (застрахователя - Виктория го покри на 100%).

И при мен бяха ровили само в жабката.. полицайте (които след 3 месецас ми пратиха писамце, че са приключили разследването за неизвестен извършител - без резултат) казаха че обикновенно търсят документи за да излизат мангасаряните извън страната :) Не знам как ще се оправяме с тия апаши и наркоманчета :(

Другото което е че заради застрахователя трябваше да си взема някакъв документ от полицията че са ме обрали (забравих как се казваше) та документа му струваше 2лв + 4лв банков превод (най-евтиния банков превод който наммерих някой банки ми искаха и 6лв). Та за 1 листче 6 лева ... че и на разпит в Полицията бях :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

.. полицайте (които след 3 месецас ми пратиха писамце, че са приключили разследването за неизвестен извършител - без резултат)

 

Такова писмо получи и баща ми наскоро, че не е намерен извършителя на кражбата на челното стъкло на полския му фият, извършена през.......1980 и някоя година :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A жапката заключвате ли я? Все пак това е една екстра, която не всяка кола има.

 

Защо да я заключваме - да я изкъртят ли... Даже на радиото съм огънал крачетата, да излиза по лесно, щото ако решат ще го вземат, но поне да е с по-малко щети.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да я заключваме - да я изкъртят ли... Даже на радиото съм огънал крачетата, да излиза по лесно, щото ако решат ще го вземат, но поне да е с по-малко щети.

 

Ако мислим на този принцип, то тогава трябва да си оставяме колите отключени, с ключовете на контакта :) .

Все пак на крадеца ще му е нужно време, за да я разбие, а в повечето случай заключената жабка, ще го изненада. И при наличието на аларма, не вярвам някой да се мъчи да я отваря(разбива), докато колата пищи. А и в най-лошия случай (разбита жабка), за малко пари ще се обзаведете с такава от колегите в форума. Дай боже на никой да не му се случва това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имах голф2, на който ми я изкъртиха (щом на голфа се заключваше надали е такава екстра) после 2 седмици си търсих същата :( На галанта седи отключена .. въобще и не очаквах да го оберат сега пак си седи отключена поне тя да стои здрава.. ама вече нищо не държа в колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

bluffer, мнението ти е типично за човек живеещ в чужбина. :D За едните дъвки и слънчеви очила не ми се купува нова жабка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

bluffer, мнението ти е типично за човек живеещ в чужбина. :D За едните дъвки и слънчеви очила не ми се купува нова жабка.

 

Там (в чужбина),сигурно като ти крадат нещо от колата и случайно се счупи нещо,апашите ти оставят пари на седалката за да си го ремонтираш :).А в жабката също ровят и за GPS навигации,много ги крадат напоследък,даже повече и от CD-тата.И по-добре да е отключена жабката,че като я отвори да види,че няма нищо за крадене и да си тръгне,а не да се ядоса и да почне да руши цялата кола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз свързах нещата с работеща алармена система! Много рядко ще се намери някой, който да стои в колата и да търси нещо, при положение, че колата пищи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже и не виках никаква полиция, просто щеше да е много голяма загуба на време :( Първо се обадих на застрахователите де да ги питам дали има нужда от протокол некъв и като казаха че не направо си отидох до тях с един найлон вместо стъкло и това беше. Жабката за съжаление (може би) не я бях заключил,а най-лошото е че алармата бачка на някакъв супер тих режим и ако не е отворена вратата се пуска за около 3 секунди :) (и то пак много тихо) ама това днеска го разбрах, а и не мислех че ще се стига до такива случки в квартала ама колата нали отскоро е тука и явно някои си я е харесал ...

Редактирано от painkiller
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз даже и не виках никаква полиция, просто щеше да е много голяма загуба на време :( Първо се обадих на застрахователите де да ги питам дали има нужда от протокол некъв и като казаха че не направо си отидох до тях с един найлон вместо стъкло и това беше. Жабката за съжаление (може би) не я бях заключил,а най-лошото е че алармата бачка на някакъв супер тих режим и ако не е отворена вратата се пуска за около 3 секунди :) (и то пак много тихо) ама това днеска го разбрах, а и не мислех че ще се стига до такива случки в квартала ама колата нали отскоро е тука и явно някои си я е харесал ...

Би ли споделил коя е застрахователната компания

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

A жапката заключвате ли я? Все пак това е една екстра, която не всяка кола има.

Е да, Жигулите нямат...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

bluffer, мнението ти е типично за човек живеещ в чужбина. :D За едните дъвки и слънчеви очила не ми се купува нова жабка.

И аз не бих си заключил жабката, точно защото после голяма занимавка... нищо, че застрахователите ще го платят.

 

Но пък за заключването на колата- по-добре е- ще спре случайните аматьори. А който иска да разбие стъклото- ще го направи- старото ми Скорпио не го заключвах 3 години и накрая ми счупиха стъклото :) След което бяха ровичкали и в жабката, но след намирането на празната кутийка от падащия панел, се бяха отказали, дори без да вземат никакви документи.

 

И- разбира се- никакви документи и ценности в колата

Редактирано от Trink
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Колеги, и мен ме застигна нещастието да ми разбият колата. Някой може ли да ме упъти къде в София да търся предно ляво стъкло, че в тази дъждовна седмица е доста неприятно :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да им :icon_censored: :icon_censored: :icon_censored: на тези нагли вандали.

А няма ли начин след като някой счупи стъкло или опита да отвори капак/врата, или джанта да отвие, дори боята да издраска, да се пусне една фаза по колата да го питам какво дири там, а? Изключваме тока от акумулатора с най-елементарен ключ вътре в купето и пускаме един кабел под колата за маса и един от фазата на ел. мрежата. Задействаната аларма ще направи верига и по колата да протече ток. Има ли начин да стане? Ама за не повече от 1 секунда, че :tok:..... Просто повече да не пипа чуждо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Анди .... още ли не си се събудил :)

Я помисли малкоhttp://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_bye.gif

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, и мен ме застигна нещастието да ми разбият колата. Някой може ли да ме упъти къде в София да търся предно ляво стъкло, че в тази дъждовна седмица е доста неприятно :icon_crying:

Гадове мръсни :mad: Колегите по-нагоре бяха писали за Кобра - 106лв.

Ако не пиши едно лично на Alex2511 да ти изпрати от Ямбол едно оригинално ако има и дано Еконт са по-внимателни. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гадове мръсни :mad: Колегите по-нагоре бяха писали за Кобра - 106лв.

Ако не пиши едно лично на Alex2511 да ти изпрати от Ямбол едно оригинално ако има и дано Еконт са по-внимателни. Успех!

Честно казано се съмнявам еконт да се справят. Ще ида утре до кобрата да проверя. Имах неблагоразумието да си оставя документите и сега съм без тях и трябва да изчакам от мвр да ми издадат служебна бележка, че да мога да карам спокойно :( Обаче са станали изключително нагли разбиха я м/у 14:00 и 15:30 посред бял ден. :icon_censored:

Редактирано от JDFU
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... казаха че обикновенно търсят документи за да излизат мангасаряните извън страната :) Не знам как ще се оправяме с тия апаши и наркоманчета ....

Ами аз писах ама като не четете. Не вярвах че все още има хора които държат документи в колата все едно да ги вържеш в пликче за някое дърво.

А че са нагли няма две мнения.. и какво от това? Полицая който доиде на огледа каза че са хващали такива мангали дет обират и те казвали "Дори да ме види имам поне 3 минути докато слезе доло до колата.. за къде да бързам". В такъв случай единственото спасение е някой да го види и да го счупи от бой.. ама това никога не става. Аз поне вече си имам такава мечта да барна някой в крачка.. ама докато разбереш тоя дали ремонтира или краде и вече е късно другото е че не съм и виждал така ситуация кой знае какво ще стане... но със сигурност съм вече доста озлобен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честно казано се съмнявам еконт да се справят. Ще ида утре до кобрата да проверя. Имах неблагоразумието да си оставя документите и сега съм без тях и трябва да изчакам от мвр да ми издадат служебна бележка, че да мога да карам спокойно :( Обаче са станали изключително нагли разбиха я м/у 14:00 и 15:30 посред бял ден. :icon_censored:

 

 

Колега съжалявам за неприятната случка.

 

С Еконт пращам и предни и задни стъкла. Досега не са ми чупили стъкло. :icon_thumbup:

Освен това има опция да видиш дали първо ти е здраво стъклото и след това да платиш, ако всичко е наред.

Имам стъкло. Цената му е 40лв. С доставката ще ти стане около 46 лв.

Тел. ми е 0899400255 Алекс.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами аз писах ама като не четете. Не вярвах че все още има хора които държат документи в колата все едно да ги вържеш в пликче за някое дърво.

А че са нагли няма две мнения.. и какво от това? Полицая който доиде на огледа каза че са хващали такива мангали дет обират и те казвали "Дори да ме види имам поне 3 минути докато слезе доло до колата.. за къде да бързам". В такъв случай единственото спасение е някой да го види и да го счупи от бой.. ама това никога не става. Аз поне вече си имам такава мечта да барна някой в крачка.. ама докато разбереш тоя дали ремонтира или краде и вече е късно другото е че не съм и виждал така ситуация кой знае какво ще стане... но със сигурност съм вече доста озлобен.

Абе аз преди доста враме хванах едни "бензинджийчета". Нощес в 2ч. точеха бензин от жигулката на баща ми в един леген като я бяха продупчили отдолу с шило. Единия ми избяга, а на другия пет минути не му дадох да се изправи - ритах, бих, драх до откат ама носят на бой бре. Викнах полиция. Добре, че бяха свестни - казаха ми, че можел да ме съди за това, че съм го бил, но нещо замазаха нещата и го прибраха /явно добре го познаваха/. Ние с баща ми търсихме като луди резервоар, намерихме и след 1 месец същия номер, но този път не ги хванах. След това баща ми сутрин излизаше от нас с 2 шишета бензин, сипваше едното в едната посока другото в обратната и като гледам освен, че единя яде бой всички останали последствия са си за наша сметка. Но дано хванеш и ти някой :) . Все пак мисълта ми за тогава малко смешно ме удоволетворява.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...