Премини към съдържание

Колеги помагайте!


painkiller

Препоръчано мнение

Честно казано се съмнявам еконт да се справят. Ще ида утре до кобрата да проверя. Имах неблагоразумието да си оставя документите и сега съм без тях и трябва да изчакам от мвр да ми издадат служебна бележка, че да мога да карам спокойно :( Обаче са станали изключително нагли разбиха я м/у 14:00 и 15:30 посред бял ден. :icon_censored:

Доколкото съм запознат с издаденото удостоверение не може да се шофира, но все пак пробвай

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе аз преди доста враме хванах едни "бензинджийчета". Нощес в 2ч. точеха бензин от жигулката на баща ми в един леген като я бяха продупчили отдолу с шило. Единия ми избяга, а на другия пет минути не му дадох да се изправи - ритах, бих, драх до откат ама носят на бой бре. Викнах полиция. Добре, че бяха свестни - казаха ми, че можел да ме съди за това, че съм го бил, но нещо замазаха нещата и го прибраха /явно добре го познаваха/. Ние с баща ми търсихме като луди резервоар, намерихме и след 1 месец същия номер, но този път не ги хванах. След това баща ми сутрин излизаше от нас с 2 шишета бензин, сипваше едното в едната посока другото в обратната и като гледам освен, че единя яде бой всички останали последствия са си за наша сметка. Но дано хванеш и ти някой :) . Все пак мисълта ми за тогава малко смешно ме удоволетворява.

 

 

Просто няма смисъл. След 1-2 дена го пускат и трябва да се чудиш кога ще дойде с 10-тина като него и ще те пребият. Аз точно в такъв филм се бях вкарал преди години, че не ми се разказва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...