Премини към съдържание

Пловдивска среща?


Препоръчано мнение

  • Отговори 299
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ако не ме домързи и аз ще мина да ви видя колко сте сериозните, че точно по това време ще минавам през Пловдив :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Жената, срещу тази природна сила неможе да се мериме колеги, наду ми главата за басеини и пещери. Така , че днес ще се правим на войводи и ша обикаляме Родопите. Съжелявам, че няма да мога да дойда, а ми се искаше много да мръдна...

:icon_hammering: :icon_hammering:

Редактирано от SpeedFox
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя тази среща май ще втаса...

Като чета как дадохте заден, очертава се само Бобана да пийне една-две бири няколко пъти с Марин....

Ма няма страшно, де! Нали срещата е на изтрезвителя. :lol: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тя тази среща май ще втаса...

Като чета как дадохте заден, очертава се само Бобана да пийне една-две бири няколко пъти с Марин....

Ма няма страшно, де! Нали срещата е на изтрезвителя. :lol: :hysterical:

То май, най добре да си седя в къщи, пък Борянка може да мине да пием по бира..

И без това и е попътно... :lol:

Ей за това, съм писал по рано в темата, че Пловдивска група няма... :P Добре че сме от околностите, та да засилим присъствието... B)

 

Абе спрете да ги слушате тези жени бре... И в корана го пише - каквото ти каже жената че е правилно, направи обратното и няма да сгрешиш... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......Ей за това, съм писал по рано в темата, че Пловдивска група няма... :P Добре че сме от околностите, та да засилим присъствието... B) ....

То вие поне се каните да се сберете на среща. :icon_clap:

Аз в Плевен искам ли среща, отивам при Добри или при Батето. Другите мицуфенове държат на положение и не се обаждат никакви... :icon_hmm:

................

А бре, Марине, все се каня да те питам - в Стамболийски да няма някоя къщица да се продава по-тънко? Да ти стана комшия! Хем ще пием бира по-начесто, хем ще ми кърпиш разпоретините, хем ще уреждам щерката ти да е всеки ден с нова прическа/това последното - ако навия и жената да се пресели с мен/..... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам как вървят нещата, ще взема и аз да се откажа! Батко може би е прав, че наистина няма Пловдивска група:mad:

Скоро мисля да ставам и аз гражданин на Стамболийски, така че там може и да се съберем повече сериозни :mitsu-smiley: фенове отколкото в Пловдив :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще станем за смях пред целия клуб с тази кекава организация!!! ...То вече станахме. Аз ще дойда пък колкото се съберем - толкова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То вие поне се каните да се сберете на среща. :icon_clap:

Аз в Плевен искам ли среща, отивам при Добри или при Батето. Другите мицуфенове държат на положение и не се обаждат никакви... :icon_hmm:

................

А бре, Марине, все се каня да те питам - в Стамболийски да няма някоя къщица да се продава по-тънко? Да ти стана комшия! Хем ще пием бира по-начесто, хем ще ми кърпиш разпоретините, хем ще уреждам щерката ти да е всеки ден с нова прическа/това последното - ако навия и жената да се пресели с мен/..... :D

Има бре ... Продавай апартамента в Плевен и ще си купиш 2 къщи тук.. :lol:

А тоя Батето, хич не ми го споменавай.. Той на 2 национални срещи се записва вече и не идва никакъв.. :icon_hammering:

Това не е никакъв фен, тоя е направо като един Пловдивчанин.. :lol: :lol: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Май и аз ще мина друг път :icon_blush: ще си тръгвам от Хасково към София след час и ще стане късно....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То вие поне се каните да се сберете на среща. :icon_clap:

Аз в Плевен искам ли среща, отивам при Добри или при Батето. Другите мицуфенове държат на положение и не се обаждат никакви... :icon_hmm:

................

Вальо, аз поне направих някакъв опит да сръчкам колегите плевенчани за среща, но сам виждаш кой и колко е писал вТЕМАТА ! :icon_blush:

Пробвай ти - теб повече те знаят, може и да стане! :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...3-ма човека бяхме. Срам! :icon_crying:

Абе трима, ама качествени :icon_clap:

При което имаше цяло едно Мицубиши :icon_blush:

И гощавката беше качествена, е без питиета, но.....

Редактирано от todormitew
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eeee, какво пък толкова ...Първата среща беше и тя от 3ма души, от които нито един Пловдивчанин. Ааааа всъщност имаше един , но аз си го водех :D и то Ауди фен...Слаба ви е организацията, типично по Пловдивски.... :first: Но както се казва тази година трима, догодина 4 :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее стига де! Хората са по морето и разпускат :)

Емо, Пловдив е столицата на айляците...там отпускарския сезон не свършва никога и се разпуска постояно. :D Ама за това си го харесваме и се шегуваме с Марин :good:

Редактирано от todor
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eeee, какво пък толкова ...Първата среща беше и тя от 3ма души, от които нито един Пловдивчанин. Ааааа всъщност имаше един , но аз си го водех :D
Снощи беше още по зле...

Един от Хисар, един от Стамболийски и един от Чирпан.. :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Емо, Пловдив е столицата на айляците...там отпускарския сезон не свършва никога и се разпуска постояно. :D Ама за това си го харесваме и се шегуваме с Марин :good:

 

вие и вие сте намерили кога да се срщаме посредата на лятото,то хубаво ама нчма кои да се среще явно.За това аз предлагам кам 8-10 септември тогава хората ще са си по домовете и с повечко късмет може да се саберем повечко айляка :icon_rock: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пловдивската група да очаква на следващите срещи едно ново подпълнение от днес имате и едно FTO . Не знам кога ще се похвали новата собственичка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги съжалявам, че не идвам на срещите ама съм се забил на морето и на 2 седмици за 2 дни съм си в Пловдив и последното нещо ми е да се занимавам с това... даже нямам време си закарам Мицката да и сменят маслото и добре, че не я карам сега почти :icon_blush: Като се върна за повече време под тепетата ще се отчета на срещите :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее, ами гледай тогава да дойдеш на Рожденния Ден http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...st&p=142271, то се брои като за 3 Пловдивски срещи :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здравейте. Аз съм нов в клуба. От 1 седмица карам Колт 1.6. От Пловдив съм и искам да попитам, кога ще има среща в най-скоро време, защото искам да дойда и да задам някой въпроси, за които ако питам в форумите трябва да отварям доста теми. Ще чакам отговор :)

 

Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл във форума.

Ако беше прочел цялата тема, щеше да разбереш, че по добре ще е да си зададеш въпросите тук, иначе доста ще почакаш... :)

И изобщо за Пловдивските срещи- питай ме някое друго въпросче .. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей и добре дошъл във форума.

Ако беше прочел цялата тема, щеше да разбереш, че по добре ще е да си зададеш въпросите тук, иначе доста ще почакаш... :)

И изобщо за Пловдивските срещи- питай ме някое друго въпросче .. :D

 

Защо така. Явно не сме много. Защото като имах Хонда, се събирахме много хора от форума. Явно тук нещата не стоят точно така :) Въпросите са ми свързани с Колта, който имам. Той е колт 5 1.6 90коня сток, интересува ме как мога да вдигна прекъсвача, колата да влиза в над 6800 оборота в минута. Колата е с чип-тунинг от Германия, но явно чип-а и не се изразява в това къде да прекъсва, защото пак си прекъсква на 6800, но не върви за 90 коня, а колкото Сивика ми, който беше 125 коня. В смисъл искам да кажа, че наистина е барана, но явно в друго отношение а не в оборотите, който мога да развива. И в крайна сметка въпроса ми е къде в Пловдив някой може да е бара тая кола, за да ми влиза в повече обороти или да се направи нещо друга, което да спомогне в мощноста и. Ще чакам отговор. Поздрави :))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...