Премини към съдържание

Традиционно пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


Препоръчано мнение

Колеги, с анкета или не - датата за посещение при децата е уточнена - 9. май. Организацията е ясна и няма да търпи никакви промени. Ще си позволя да я опиша в няколко точки за колегите, които не са имали възможност да присъстват, или пък са регистрирани наскоро:

 

1. Събиране на средства! (това се прави на ръка на някой от глобалните модератори, или с вноска по банковата с-ка на клуба, която ще бъде публикувана по-късно, че не я знам)

2. Закупуване на купища играчки и различни помагала за малчуганите (след съгласуване с ръководството на дома)

3. Закупуване на добри количества кебапчета и кюфтета + гарнитура според сезона, безалкохолни и кашони с лакомства

4. Пристигане в Стара Загора, среща на Била, след това возим децата до парк или поляна, вадим скарите, включваме генератора, строим озвучаването и се започва купона!

5. Всеки си носи храна за печене, като ви моля този път да бъде главно съставено от кайма (кюфтета, кебапчета, наденички и свински уши), че предния път се получи малко неудобно.

 

Към колегите, които ще присъстват - този път ще си направим списък кой какво ще носи. Да не забравим пак тенджерите!

 

И една молба - нека темата да бъде качена като важна и отбелязана отсега в календара на клуба

 

От нас се изизква активност по всички точки, последователно, като не трябва да забравяме началната точка 1. За жалост, оттам започва всичко

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

ProCredit Bank

Bulgaria

 

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915 (плащане в български лева)

BIC / PRCBBGSF

 

 

Банков код

23092309

 

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

Основание на плащане - За дом "Българка"

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

Моля за активност!

За сега парички е внесла само Светла и Росен! :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде приятели! Пролетта дойде, нека изпълним с щастие детските очички! Помагайте!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е много хубаво дело което правите. Не съм сигурен дали ще мога да присъствам но със сигурност ще даря някой лев за каузата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес преведох на посочената сметка! Малко, но от сърце!

Не знам дали ще мога да присъствам на 09 май!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес преведох на посочената сметка! Малко, но от сърце!

Не знам дали ще мога да присъствам на 09 май!

 

Благодарности за жеста колега и съпричастността към продължаващите мероприятия с децата от Дома в Ст. Загора.

 

Искам да поясня за всички, който са пропуснали обсъжданията ни от преди по този въпрос.

Няма задължителни изисквания по отношение на това - всеки какви пари да предостави. Това всеки си го решава сам за себе си и това да не му е в тежест. Идеята е "благотворителност" и за да не се опорочава, затова всеки според възможностите си.

 

Пък и в деня когато се уговаря всичко това е желателно да дойде всеки, който има възможност. Самата сбирка заедно с децата това им внася голяма радост. Пък и ние се виждаме и е повод за всеки нов колега да се запознаем. Защо това да не стане и по този добър повод. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

................Ще си позволя да я опиша в няколко точки за колегите, които не са имали възможност да присъстват, или пък са регистрирани наскоро:

 

1. ............

2. ..............

3. Закупуване на добри количества кебапчета и кюфтета + гарнитура според сезона, безалкохолни и кашони с лакомства

4. Пристигане в Стара Загора, среща на Била, след това возим децата до парк или поляна, вадим скарите, включваме генератора, строим озвучаването и се започва купона!

5. Всеки си носи храна за печене, като ви моля този път да бъде главно съставено от кайма (кюфтета, кебапчета, наденички и свински уши), че предния път се получи малко неудобно.

 

Към колегите, които ще присъстват - този път ще си направим списък кой какво ще носи. Да не забравим пак тенджерите!

 

.................

Абе, Роска, ние вече няма ли да си обучим помощници от децата - за скарите :skara: . И не за да се скатаваме, а за да правят скара на другите деца, когато нас ни няма. Даже мисля, да питаме директорката, да им оставим едната скара (моята) - да им правят барбекю лятото. Ако си нямат, де.

Какво мислите.....?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги,бъдете по-активни. Вярно ,че е криза,но никой от нас не е спрял да кара колата си.Парички за децата се събират няколко пъти в годината.По Коледа и Нова година си пожелахме ,да бъдем по-добри и толерантни.Това е още една възможност ,да сме такива.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, няма лошо в предложението ти, има и по-големички деца, ще се справят, само че знаеш каква е хамалогия и няма да имат време да се видят с колегите. Пък и с теб се специализирахме тясно, мисля, че е добре да си се въртиме покрай скарите, а децата да се забавляват. И без друго сме го отработили добре, имаме си създадени екипи - бе ние сме железни!

 

Относно предложението да оставим скарата - трябва да говорим с директорката. Ако е навита и ще я ползват - никакъв проблем. Само трябва да се има предвид всичките изисквания за безопасност, че все пак са деца - знаеш как ни се навират в ръцете, като се съберем. С две думи - трябва да се внимава. Едно пуснеш ли - всички ще се натрупат и върви се оправяй после

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тоше, няма лошо в предложението ти, има и по-големички деца, ще се справят, само че знаеш каква е хамалогия и няма да имат време да се видят с колегите. Пък и с теб се специализирахме тясно, мисля, че е добре да си се въртиме покрай скарите, а децата да се забавляват. И без друго сме го отработили добре, имаме си създадени екипи - бе ние сме железни!

 

Относно предложението да оставим скарата - трябва да говорим с директорката. Ако е навита и ще я ползват - никакъв проблем. Само трябва да се има предвид всичките изисквания за безопасност, че все пак са деца - знаеш как ни се навират в ръцете, като се съберем. С две думи - трябва да се внимава. Едно пуснеш ли - всички ще се натрупат и върви се оправяй после

Ти пък ми се вързваш.

Аз просто исках да вдигна темата. Единственото сериозно нещо в поста ми беше, да им подарим скарата - ако ще я ползват. Естествено не децата, а персонала.

Относно мерките за безопасност - знаеш ли, че ме заболява устата да обяснявам ежедневно, че на който не му е работа - да не пипа!

 

Сега отивам в мазето да изровя инструмента, а както Роско напомни, огледайте се за тенджери и щипки, че не стигат. Аз имам само по една.

Масите също не достигат :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми да започваме със списъка! Ще помоля модератор на раздела да сглобява постовете на всички в един голям списък, че да е по-пригледно!

 

Роско носи:

Скара, 3-4 столчета, маса, тенджера, бойна готовност (повечето я знаете- дъски, ножове, чинии, подправки, шишчета, покривка, чаши, бе много неща), 2 или 3 щипки, шпатола........ Моля ви, подсетете ме, ако забравям още нещо. Ако искате - може да взема газов котлон - за кафенце, или нещо друго.... От мен 1-2-3 бризента.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ние с Теди носим тенджери, вилици, лъжици, чинийки за децата, подаръци, клубните шатри. :icon_n_hug:

Туристически столчета и маса.

Основното ядене за децата (кюфтета и кебапчета) ще го купим от производителя и рано сутринта на 9-ти ще бъдат готови.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Основното ядене за децата (кюфтета и кебапчета) ще го купим от производителя и рано сутринта на 9-ти ще бъдат готови.

Светльо, само да помоля, ако може да не ги притискате много, че е голяма мъка после.

Иначе ако може пак вземете от същата фирма - вкусни са и се пекат добре. Т.е. не се разпадат или да залепват по скарата...

 

Сетих се, че предния път на Аязмото, дечицата нямаше къде да седнат. Аз ще нося допълнително 2 одеяла. Ако има някой стари - също да вземе!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За носенето, аз имам масичка столче и одеало. Ако трябват някакви посуди, казвайте. Иначе чак днес се наканих да преведа парички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Светльо, само да помоля, ако може да не ги притискате много, че е голяма мъка после.

Иначе ако може пак вземете от същата фирма - вкусни са и се пекат добре. Т.е. не се разпадат или да залепват по скарата...

 

Сетих се, че предния път на Аязмото, дечицата нямаше къде да седнат. Аз ще нося допълнително 2 одеяла. Ако има някой стари - също да вземе!

 

Добре Тошко. :icon_thumbup:

Ще вземем от същата фирма и ще бъдат транспортирани в каси, за да не се сплескват! :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нали не съм закъсняла за събирането на средства? Мога да псукам по сметка?

Сега на 10-ти чакам малко парички та мисля и аз да помогна с колкото мога ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нали не съм закъсняла за събирането на средства? Мога да псукам по сметка?

Сега на 10-ти чакам малко парички та мисля и аз да помогна с колкото мога ;)

Никой никога не е закъснял, за тази кауза Мартина !!!

При децата ще ходим на 9-ти май, така че време има.....

Но дори и някой да не внесе до тогава, може да го направи и след това....

Парите се събират, и после отиват пак за децата-на следващите срещи..... :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Слави може да донесе музиката, разбира се ако Ечика донесе генератора.

И тъй като Ечика си има ремонт на главата и си няма още нет вкъщи, ме упълномощи, като негов сватанак да обещая от негово име, че генератор ще има! Свата ни чака, поздравява всички колеги и няма търпение да се разперим с него по поляните!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , да питам дали е удачно да оставя за децата някакви стари тениски и дрехи които са ми избелели и умалели и няма да нося. Също зависи и колко едри са хлапетата де :) Ако не става, ги оставям в една торба до кофата и след 10 мин няколко мангала се обзавеждат :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , да питам дали е удачно да оставя за децата някакви стари тениски и дрехи които са ми избелели и умалели и няма да нося. Също зависи и колко едри са хлапетата де :) Ако не става, ги оставям в една торба до кофата и след 10 мин няколко мангала се обзавеждат :)
:mitsu-smiley: Ако са здрави и чисти дрехи - няма проблем, ще са добре дошли за дечицата. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само да допълня. Ако някой носи дрехи, те трябва да са задължително изпрани и проверени да не са скъсани.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И тъй като Ечика си има ремонт на главата и си няма още нет вкъщи, ме упълномощи, като негов сватанак да обещая от негово име, че генератор ще има! Свата ни чака, поздравява всички колеги и няма търпение да се разперим с него по поляните!

 

Тогава за музиката можете да разчитате на мен. Ще помоля ако някой има диск или флашка с новите чалга-песни да донесе, защото аз не я долюбвам много тази музика, но децата я харесват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...