Премини към съдържание

Традиционно пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


Препоръчано мнение

Ц ц ц ц......що не ни казахте, че ще има диско......ние с Боян за това си тръгнахме! :icon_drunk: :icon_wwf:

........

 

А, а всичко си имаше - ето и малко снимчици да поразгледат които ги е нямало. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

А, а всичко си имаше - ето и малко снимчици да поразгледат които ги е нямало. :)
Как го правиш тоя номер бре Велико ?...Хем снимаш, хем те има на снимките....

Аз като снимам с моя апарат, мене все ме няма..... :lol: :lol: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как го правиш тоя номер бре Велико ?...Хем снимаш, хем те има на снимките....

.....

 

Марине майтапа настрана, но едно от децата ми поиска апарата да снима на поляната и ето справило се е добре. Много от кадрите са негова работа, бързо възприема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Марине майтапа настрана, но едно от децата ми поиска апарата да снима на поляната и ето справило се е добре. Много от кадрите са негова работа, бързо възприема.
:mitsu-smiley: Потвърждавам! На миналата среща малкия Кольо ми дръпна телефона още в началото и цял ден щрака с него. И имаше много хубави снимки!

Благодаря на всички, които се помогнаха за да се получи отново хубав празник!

Ако знаете каква мъка е да си тръгне човек, докато ви гледа как сте се опънали на полянката и как мачкате биричките.... :icon_confused: . :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Потвърждавам! На миналата среща малкия Кольо ми дръпна телефона още в началото и цял ден щрака с него. И имаше много хубави снимки!

 

Ааа... той Кольо наистина прави много добри снимки.... като отмъкне апарата и след това се чудя :D

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ааа... той Кольо наистина прави много добри снимки.... като отмъкне апарата и след това се чудя :D

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Както Кольо се е справил добре със снимките, така и Жулиета и Мария, в което ще се убедите след като публикувам снимките или предоставя възможността на Бобана. Децата са страхотни, жизнени и много усмихнати. Беше невероятен удовлетворяващ, пълноценен и релаксиращ ден! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Организацията наистина беше перфектна, макар че в началото малките дивачета яко се нахвърлиха на подаръците и замалко да има прегазени хора от фенклуба :D А й браво на колегата GeorgieV който не се отказа и със счупената помпа и половиния час помпене :icon_clap: Дано по-често се правят такива посещения при дечицата :rulez: А ето и линк към малко снимки и от мен ЦЪК

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както Кольо се е справил добре със снимките, така и Жулиета и Мария, в което ще се убедите след като публикувам снимките или предоставя възможността на Бобана. Децата са страхотни, жизнени и много усмихнати. Беше невероятен удовлетворяващ, пълноценен и релаксиращ ден! :icon_clap:

Хайде де,разбирайте се с Боряна и ги качвайте,че нямаме търпение.....Чакаме и от Стилян... :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Точно раздаването на подаръците е най-деликатната част. Просто децата искат да имат от всички играчки, което е невъзможно да стане.

Повечето от тях взимат подаръка, хвърлят го на земята и протягат ръчички за другата играчка.

За това оставяме част от подаръците в дома, а другата раздаваме на поляната, като има предостатъчно бройки за всички.

Все пак ще се радвам, ако предложите вариант, как да разрешим този проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък проблем!

Ми те са деца, които нямат много неща, като видят подаръци и играчки и пощуряват, не им се сърдете! Пък и трае 3 минути, така че - няма какво да се направи!

 

И стига с тоя майстор на скарата, че ще ме оставите сам другия път! На скарИте има майсторИ! Закъде съм без Тошко, Тишо, Миро?!

 

Не е за сам! Нищо не е за сам и съм много горд, че с общи усилия, време, средства - постигаме това! Най-важното.... Да дарим на децата един прекрасен празник!

 

Пък как не ми се тръгваше..... не ми се говори!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно раздаването на подаръците е най-деликатната част. Просто децата искат да имат от всички играчки, което е невъзможно да стане.

Повечето от тях взимат подаръка, хвърлят го на земята и протягат ръчички за другата играчка.

За това оставяме част от подаръците в дома, а другата раздаваме на поляната, като има предостатъчно бройки за всички.

Все пак ще се радвам, ако предложите вариант, как да разрешим този проблем.

С раздаването на подаръците можем да направим томбола. Или да им организираме състезание на поляната. С елементарни условия, така че пак ще се раздадат на почти случаен принцип, но под формата на награда. Така и децата ще ги ценят повече, защото ще са ги "спечелили". Но не знам дали е добре да възпитаваме у тях собственическо чувство или е по-добре да ги научим да споделят всички играчки помежду си.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С раздаването на подаръците можем да направим томбола. Или да им организираме състезание на поляната. С елементарни условия, така че пак ще се раздадат на почти случаен принцип, но под формата на награда. Така и децата ще ги ценят повече, защото ще са ги "спечелили". Но не знам дали е добре да възпитаваме у тях собственическо чувство или е по-добре да ги научим да споделят всички играчки помежду си.

 

На мен това предложение на Мая ми изглежда добро. Подаръците да се получават като "спечелени" уж след някакви игри и т.н. И не знам дали на собственически чувства ще се научат по тоя начин, но определено ще са наясно и ще им е полезно да знаят - че за да имаш нещо трябва да си го заслужил. Това ще им е от полза все пак да го знаят и нищо че са още деца. Дори си мисля, как не сме се сетили досега за всичко това.

Съчетаване на приятно с полезно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много време ще отнеме 70 деца да спечелят подаръци, а и все ще има някой по-добри и ще печелят повече и става сложно. Но можем да се уговорим с Директорката някога да ни направят нещо като програма, някоя песен, стихчета, след което - подаръци.... С игри, състезания, томболи, викторини - ще е по-сложно! Другият варианте всеки от нас да вземе по една-две играчки и да ги дадем на децата, за да избегнем струпването.... Вече това е възможно, защото се събираме все повече и повече хора, дето се вика - ще станем повече от тях :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво на организаторите и от мен :icon_clap: , всичко беше повече от прекрасно - както за децата, така и за нас. Хубавото чувство от срещата със усмивките им ще ни държи доста време надявам се, и мисля, че всеки следващ път е все по-хубаво...

Много ми хареса идеята за томболи, викторини и някакви спортни състезания - не специално за раздаването на играчките по този начин, а за да им е по-интересно и на децата, и може за следващия път да измислим нищо подобно.

Ето и снимките от апарата на Сузи - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=376474 :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята да се разнообрази малко пикника на децата е чудесна. Да не е само наяждане и тичане по ливадата, а да има нещо организирано.

Това между другото се отнася и до :mitsu-smiley: срещите, иначе се събираме само за ядене и пиене. :) нещо викторини, шеговити състезания и т.н.

Ако някой има опит с подобен род сценарии, моля да помага...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...Това между другото се отнася и до :mitsu-smiley: срещите, иначе се събираме само за ядене и пиене. :) нещо викторини, шеговити състезания и т.н.

Ако някой има опит с подобен род сценарии, моля да помага...

Е, то това аз го предлагам, още от миналата година... :D

Ма само Ечика ме подкрепи тогава/Вальо - наздраве/. :drinks:

Ето! Виж постовете от №70 до №74...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко снимки и от мен: http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=12233085 (има тука някаква внедрена колица, ама щом децата са я харесали и я снимаха......, какво да се прави, няма да я трия :P )

Няма да казвам колко беше хубаво и емоционално-зареждащо. Това всеки си го знае :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги! Браво на вас! Адмирации! :icon_clap: Личи си, че сте прекарали невероятно, а децата изглеждат толкова щастливи! За пореден път доказахте, че когато сме заедно и се подкрепяме и правим всичко с любов нещата се получават по естествен (положителен) начин. Снимките са страхотни! Само не разбрах какво се е случило с танцьорите на групата (визирам Боби и Ечика). Явно е била тежка нощ, щом няма снимки или са цензурирани!? :icon_dance:

Съжалявам, че не успяхме да се организираме с Цено и да се присъединим към тази инициатива, но обещаваме следващият път да сме на линия! :icon_thumbup: Още веднъж едно голямо БРАВО! Страхотни сте! Като гледам на никой нищо не му е липсвало и само снимките зареждат с много положителни емоции, представям си самото изживяване... Да сме живи и здрави и все така сплотени в нашето :mitsu-smiley: семейство, за да продължаваме да радваме хлапетата и себе си! :rolleyes: Макар и от пасивната страна оставаме все така очаровани! Евала!

:icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...