Премини към съдържание

Традиционно пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


Препоръчано мнение

  • Admin

Имаме ли озвучаване? Последния път имаше проблем с микрофона. Ако се наложи да купим. Колко струва един микрофон?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Имаме ли озвучаване? Последния път имаше проблем с микрофона. Ако се наложи да купим. Колко струва един микрофон?

Нямаме проблеми, кога сме имали! Ечика носи генератора, Слави - музиката, от нас - микрофона! :icon_thumbup:

Колко да струва един микрофон.... Ще купим разбира се! Нека колегите, които разбират да кажат кои са добри, какъв да бъде и хич не го мислете - да се вземе, че да можем да ги надвикваме в разгара на купона! А ако не са скъпи тези безжичните - ще е най-добрата покупка, че да може да се щъка с него в джоба :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече събрах от колеги три торби с дрехи, чакам няколко чифта с нови маратонки! Дрехите са за деца м/у 5 и 7 години! Пак ще преровя и нашите гардероби, поне още 2-3 торби ще има за по-големичките деца!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Колеги, от петте си посещения досега плюс другите допълнителни, сме занесли толкова много дрехи, че вече директорката моли да не носим!

Необходими са парични средства за децата, които да оползотворим за ремонт на етаж от дома, площадка или каквото сметнем за наложително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, от петте си посещения досега плюс другите допълнителни, сме занесли толкова много дрехи, че вече директорката моли да не носим!

Необходими са парични средства за децата, които да оползотворим за ремонт на етаж от дома, площадка или каквото сметнем за наложително.

:mitsu-smiley: Така е. Не знам обаче дали и сега да не занесем това, което сме събрали, а пък след това ще се поспрем с дрехите за известно време. Аз също съм посъбрал от колеги и приятели, но ако решите можем да не ги носим сега. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Имаме ли озвучаване? Последния път имаше проблем с микрофона. Ако се наложи да купим. Колко струва един микрофон?

Този път ще има микрофон и аз ще го осигуря, както и всичко необходимо за озвучаването на мероприятието.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Темата е изчистена от ненужните коментари. Очакваме тук да останат само положителните емоции. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е, това не е, но има и други варианти..... Познавам сериозни майстори, които (също и с благотворителност от тяхна страна) няма да вземат толкова...... Просто е въпрос на проучвания на документацията, най-вече..... На другото му се намира лесното винаги!

Здравейте, мога ли да дойда със семейството си на събирането в Стара Загора, каква е организацията (къде се намира Била), освен детски подаръци, какво да нося за барбекюто, има ли други изисквания (освен, че карам Мицубиши). Възхищавам се на инициативата Ви. Поздрави Бойко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл! Вземай семейството и идвай!

Организацията е общо взето описана по-горе в темата, носете си само храна за вас. Само имам една молба - нека да е нещо от кайма - кебапчета, кюфтета, че предния път имаше различни неща и децата ги гледат и се дразнят.....

Това е. Очакваме ви!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, мога ли да дойда със семейството си на събирането в Стара Загора, каква е организацията (къде се намира Била), освен детски подаръци, какво да нося за барбекюто, има ли други изисквания (освен, че карам Мицубиши). Възхищавам се на инициативата Ви. Поздрави Бойко.

 

Бойко здравей!

Била се намира при влизане в Ст.Загора от Чирпан (стария път от Пловдив, не магистралата) по главния път след няколко километра от ляво! :)

По принцип пътуваме в колона и правим организация за пътуването, но все пак да си знаеш. ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами като не искат дрехи, действително може да са им в повече- да осигурим и на други дечица дрехи!? Сработили сме се с този дом, но има и други много нуждаещи се така че събраните дрехи може там да се насочат!?

 

А този пясъчник, катерушки, ремонт на етажа или стълбите - кой ще ги реализира и как ще се извърши контролът за тези неща!!?

Всъщност какво точно ще направим!? Пясъчник, етаж, стълби ... ние парите лесно ще дадем, нищо против никого, но когато става дума за пари и то дарени е много важно да е ясно дали се усвояват правилно и точно! Т.е. ще трябва да се направи проект и да се работи по него! Моля, ако греша ме поправете или дайте да сложим по-голяма яснота в усвояването на средствата! Не казвам че няма да се извърши дадената дейност, но примерно пясък може да се купи за 50 и за 105 лева, както и лицето Х може да шпаклова за 10, но може и за 110 лв.! Как ще се контролират тези фактори, както и качеството или ние просто им даваме парите и те си правят каквото си пожелаят- копаят дупка за пясъчник, но майстор Киро изчезва и ще трябва майстор Пешо да се заеме, но той иска 2-но повече пари и няма да се справи поради което решават да почнат стълбите и да ги оправят- в един момент ни стълби ни катерушки, ни пясъчник ..., а само похарчени средства ... Или пясъчник но не с пясък, а от бетон!?!?

 

Така че нека кажат точно какво ще се прави и да им се даде съответна сума за която да има реално свършена дейност, като съответно покажат за всичко, както документи така и дела! От нас също ще се иска строг контрол ... Когато всичко е ясно, нещата стават и всичко е точно- няма да има сърдити, както и неясноти и измами, не че се предполагат но така се гради доверие и ангажираност от 2-те страни ...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

До момента са събрани 745 лева. При закупуването на хранителни продукти и играчки, както ВИНАГИ е било се взимат касови бележки и фактури, които се съхраняват при документите на клуба!

ПАРИ НА РЪКА ЗА ДОМА НЕ СМЕ ДАВАЛИ И НЯМА ДА ДАВАМЕ!

Относно дрехите, моля не тълкувайте думите му, че директорката отказва или проявява каприз.

Нищо подобно.

От близо десетте си ходения до сега сме закарали над 2 камиона с дрехи.

Освен това лично аз съм предоставил на дома 4 "баничарки" натъпкани с нови дрехи за всякакви възрасти.

От почти година благотворителност за този дом сме занесли толкова много, че просто няма къде да ги поберат!

Основната ни цел още от началото е да няма злоупотреби и така създадената подредба работи до ден днешен безупречно.

Ако ще се прави пясъчник ще намерим начин да го реализираме, като осъществим контрол.

Засега имаме пари само за играчки и пикник. Каквото остане от сумата, пак както винаги, остави при Дани и се пази за следващи мероприятия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До днешна дата сме събрали 925 лева. :)

 

Надявам се, че с наближаването на датата, ще има по-голяма активност...

Няма да мога да присъствам на събитието, но ще помогна с каквото мога

по банковата сметка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Благодаря на Марияна (ник Petrolna Sonda) за положената креативност и подкрепа.

Това е и смисъла на съществуването на Фен Клуб Мицубиши България!

 

http://www.chudesa.net/?p=statia&statiaid=12668

 

 

 

Всяко гласуване тук http://svejo.net/home/link_summary/226372-...adva-malchugani ще спомогне повече хора да прочетат статията.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До днешна дата сме събрали 925 лева. :)

 

Днес преведох пари от името на Божидар Александров (Божо). :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен скарата, съм подготвил и друга свежа изненада за децата, но този път за най-големите.

 

Вече нямам търпение да се съберем :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ах, Тоше, Тоше, от 15.12.08 насам съм излизал само веднъж от София - човече, по корем ще се влача, но ще се съберем там......... Как броя дните само......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, искам да ви подсетя, че събирането е в събота, а ние обикновено не приключваме събирането с децата и да се прибираме по къщите, а оставаме да се насладим на усещането! :)

За това, който ще остава в Старозагорските минерални бани да си резервира хотел от рано.

Също така, който ще иска кашкавал от Ечика (Вальо) да казва, че да му донесе! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най-накрая и аз успях да преведа парички за дечицата :-) Не са кой знае какво,но са от сърце.Силно се надявам да успея да присъствам и на срещата.На 90% ще съм там,но дано не изникне нещо непредвидено. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...