Премини към съдържание

Традиционно пролетно посещение на децата от Дом "Българка"


Препоръчано мнение

Колеги, искам да Ви съобщя една приятна, особено за мен новина, свързана с нашата инициатива.

С мен се свърза колегата breaker (Красимир), който е от друг форум (на марка доста близка до нашата) и понеже беше прочел за нашето начинание, се срещнахме и направи дарение (парично) за децата. :bowi:

Удивлението ми идва от там, че ние изобщо не се познаваме, но във връзка с каузата е решил да ми се довери. :hi:

 

Паричките ще ги предам лично на някой от модераторите, като се срещнем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 268
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Сега вземи се свържи с него и го покани официално от наше име! Мисля, че никой няма да има нищо против! Пък може и тях да запалим, я някой дом да им намерим...... Да се помага трябва! Дори е задължително! Затова, колеги, следавйте примера му!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега вземи се свържи с него и го покани официално от наше име! Мисля, че никой няма да има нищо против! ......

 

Едва ли някой ще е против. Щом колегата е внесъл парична помощ, ако има желание да дойде на мероприятието - това са хубави работи. Така че Тоше може да му предложиш на човека.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз лично ще му изпека 3 кебапчета - и гарнитура ще му уредя.... А ако е без кола - и питие ще му сипя!

 

Занасям се аз, но с удоволствие бих се запознал с човека и бих му стиснал ръката!!!!

 

Между другото - мисля, че взехме правилното решение относно начина на помощ.... Вече повлякохме крак, братовчедски клубове също поемат нашата посока......

 

Леко инфо - издействах си 7. и 8. май почивни..... На 9. съм на линия - в първите редици! Само да сме здрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

искам да благодаря на колегите за добрите думи по мой адрес и на клуб Митсубиши за прекрасната инициатива достойна за адмирации.

Мисля че всеки (без значение каква марка кола кара)трябва да подкрепи по някакъв начин сиротните деца.

Аз самият загубих майка си (бях на 18) и знам какво е без един родител, а тези деца не само че нямат никой ами тези които са им най-нужни са ги ОТРИТНАЛИ(колко ужасно звучи), а колко ли е ужасно в действителност???,.....няма думи да се опише това!

Нека бъдем хора уважаващи себе си и да помогнем.

 

П.П. Честит празник на всички именници, с най-добри пожелания и милиони безаварийни!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на всички,

 

Идеята е чудесна и заслужава да се насърчи! Не зная дали ще мога да дойда лично, но с удоволствие се присъединявам, дано станем повече.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ProCredit Bank

Bulgaria

 

Сметка № :

BGN 1001025915 - IBAN - BG23PRCB92301001025915 (плащане в български лева)

BIC / PRCBBGSF

 

 

Банков код

23092309

 

Бенефициент по сметката: Светозар Ангелов

Основание на плащане - За дом "Българка"

По тази сметка преведох паричките . Малко ,но от сърце както казват. При възможност ще присъствам и на някоя от срещите.

Подкрепям инициативата и да има здраве и радост за всички деца . :D :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз традиционно смятам да се заема с лакомствата :) , ще има пак торта - а може би и нещо друго ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да знам броя на децата в дома!Понеже работя във фабрика за вафли и слаки изделия ще мога да взема на по-ниска цена(дори ще говоря с шефа за едно дарение от негова страна).

Spiritmaster,моля те да оставиш още нещото на мен.Ще издера земята за да се освободя за 9-ти май-101% съм там. :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също смятам въпросите за излишни! И Светльо е адски прав, че сме все едни и същи хора. Първия път когато ходихме бяхме едва 10 коли и бяхме готови да превозим децата на 2 курса. Малкото хора които бяха наистина не спестиха средства и време! Евала на тази "шепа хора". Аз също не съм паралия, и финансовото ми положение не е розово, но винаги съм давал пари от сърце и пак ще дам. И ще направя всичко възможно за да присъствам и този път, защото най-големия дар за тези деца е отделеното внимание и дарената топлина (това което никой не може да им купи). Който има сърце и иска да помага да го направи, другите моля нека просто си мълчат. Не давайте пари просто за да си кажете "направих едно добро дело" и с това да се успокоявате цял живот. Както колегите многократно казаха, може да е малко, но да е от сърце. :respect:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Искам да знам броя на децата в дома!Понеже работя във фабрика за вафли и слаки изделия ще мога да взема на по-ниска цена(дори ще говоря с шефа за едно дарение от негова страна).

Spiritmaster,моля те да оставиш още нещото на мен.Ще издера земята за да се освободя за 9-ти май-101% съм там. :icon_angel:

:mitsu-smiley: Между 70 и 80 деца са Жоро. Предният път spiritmaster направо ни шашна с тортите си :icon_thumbup: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

................Утре някои от децата от дома са на състезание в зала Фестивална.

Периодично (мисля 2 пъти в годината) се организират игри за тях и участват деца от много домове в страната.

Тази вечер бях на посещение в хотела, в който са отседнали и се видях с тях, няма да казвам, че много ми се зарадваха и въпроса, който ми бе отправен веднага бе кога ще дойдем...

Ами казах им, че ако всичко е наред ще сме при тях на 9-ти май... Радостта им бе изразена с подскоци и грейнали погледи! :) :) :) (знаете) Така, че да не се излагаме нека се представим и този път добре. Поляната е ясна - на Старозагорските минерални бани!

Очакват ни!

Така, че на края на месеца, като дадът заплати шефовете отделете още някой лев, колеги и да действаме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

............................Така, че на края на месеца, като дадът заплати шефовете отделете още някой лев, колеги и да действаме.
:mitsu-smiley: Дани, да не забравяме, че някои шефове дават и за Великден :icon_blush: . Който може нека отдели и от тази премия. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме интересува от какво имат нужда децата? Изключвам храна и играчки. Искаме да вземем някакви неща,но не знаем какво им трябва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мене ме интересува от какво имат нужда децата? Изключвам храна и играчки. Искаме да вземем някакви неща,но не знаем какво им трябва.
:mitsu-smiley: Ами запазени и чисти дрехи независимо от размера (има от 5 до 18 годишни) са много полезно нещо. Ако имаш предвид и нещо друго, което не сме го обсъждали - сподели, всякакви идеи са добре дошли. Децата имат нужда и от внимание, така че присъствието също е голям принос за това начинание. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ами запазени и чисти дрехи независимо от размера (има от 5 до 18 годишни) са много полезно нещо. Ако имаш предвид и нещо друго, което не сме го обсъждали - сподели, всякакви идеи са добре дошли. Децата имат нужда и от внимание, така че присъствието също е голям принос за това начинание. :mitsu-smiley:

Дрехите са ясни,дори във FaceBook сме направили нещо като кампанийка за събирането им. В главата ми обаче се въртят някакви учебни помагала,неща за рисуване.......и аз не знам.Нещо полезно,нещо образователно.

Що се отнася до присъствието,за сега сме на линия .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дрехите са ясни,дори във FaceBook сме направили нещо като кампанийка за събирането им. В главата ми обаче се въртят някакви учебни помагала,неща за рисуване.......и аз не знам.Нещо полезно,нещо образователно.

Що се отнася до присъствието,за сега сме на линия .

 

На мен ми се върти нещо от сорта на помагала за език, английски,немски, френски и още. Нали им подарихме компютри може да им вземем от тези на дисковете.

Другото, за което се сещам са някакви енциклопедии и така на татък, но за всичко е добре да се направи една консултация с човек от дома.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Това са все хубави идеи :icon_thumbup: . Някои неща от тези можем да закупим, други да ги осигурим като съберем кой каквото има. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се върти нещо от сорта на помагала за език, английски,немски, френски и още. Нали им подарихме компютри може да им вземем от тези на дисковете.

Другото, за което се сещам са някакви енциклопедии и така на татък, но за всичко е добре да се направи една консултация с човек от дома.

 

Разбира се консултацията от дома е най вече с директорката. Имало е почти винаги допитване за по-необходимите неща. Все пак стремежа е това дето се закупува и носи, да е полезно и необходимо. Както и да спомена, че освен от нашия клуб - има и други дарители. За да не се чудим и да не се дублира нещо /както в случая става дума за помагала/, то пак ще се говори с директорката.

Иначе идеята на Milen Dimitrov е добра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се консултацията от дома е най вече с директорката. Имало е почти винаги допитване за по-необходимите неща. Все пак стремежа е това дето се закупува и носи, да е полезно и необходимо. Както и да спомена, че освен от нашия клуб - има и други дарители. За да не се чудим и да не се дублира нещо /както в случая става дума за помагала/, то пак ще се говори с директорката.

Иначе идеята на Milen Dimitrov е добра.

 

Добра, а можели да направим/измислим някакъв списък и като се обадите списъка да се одобри и да се допълни?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята наистина е добра.Лакомствата и играчките са ясни,но е добре да се вземе нещо,което наистина ще им е от полза. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се консултацията от дома е най вече с директорката.

Ами Велико, при последният ни разговор с директорката, тя каза че инициативата ни с ремонта на стаите сигурно ще отпадне, понеже сградата е на общината, и тя водела преговори с тях-за ремонта.....

Жената помоли, ако можем да направим един пясъчник за скачане, и някакви люлки и катерушки, че децата няма на какво да играят вън на двора....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Велико, при последният ни разговор с директорката, тя каза че инициативата ни с ремонта на стаите сигурно ще отпадне, понеже сградата е на общината, и тя водела преговори с тях-за ремонта.....

Жената помоли, ако можем да направим един пясъчник за скачане, и някакви люлки и катерушки, че децата няма на какво да играят вън на двора....

Трябва да се реши,кое е с по-голям приоритет.За мен е образованието.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да се реши,кое е с по-голям приоритет.За мен е образованието.
Криси, тези работи не ги решаваме аз и ти, понеже нямаме преки всекидневни наблюдения, за нуждите на децата....

Директорката е човека, с такива наблюдения....За това винаги се консултираме с нея.....

Това е преценила жената че им трябва и това поиска....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

......

Жената помоли, ако можем да направим един пясъчник за скачане, и някакви люлки и катерушки, че децата няма на какво да играят вън на двора....

 

Това не касае точно приготовленията по тая среща, но пък е конкретен отговор за необходимостите им. И в случая ако ще поемаме такава инициатива за люлки и разни съоръжения за игра, то това би могло да го пуснем като отделна инициатива с цел набиране на средства. А колко пари ще са необходими, по тоя въпрос трябва да имаме оферта от някоя местна фирма, която с това се занимава - изработка на метални изделия и строителна дейност. Дори си мисля че точно това би могло да бъде по нашите възможности, щото другото за ремонт на стаите си трябват доста пари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...