Премини към съдържание

Календар 2010


k1k1_

Препоръчано мнение

Абе хора на 27.11.09 съм изпратил 16 лв.на посочения от Somalietsa адрес,защо ме няма в списъка? Срещу името Роза Стоянова съм записал -DESNED. Трябва ли да направя нещо допълнително?
:mitsu-smiley: Спокойно :) , просто Ники още не е обявил имената на хората превели парите по банковата сметка. Сигурен съм, че скоро ще го направи. :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 734
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Да,да изчакаш Ники да си редактира списъка. :)

 

 

Утре ще направя списък със всички платили до момента :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Естествено ... трябва ли всеки ден да се проверява сметката за да се ъпдейтва ежедневно списъка :) помислете малко, човека не е банка и не може всеки един момент да рови в сметката :icon_n_dunno:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Спокойно :) , просто Ники още не е обявил имената на хората превели парите по банковата сметка. Сигурен съм, че скоро ще го направи. :mitsu-smiley:

Провокиран съм от това,че изнесения по-горе адрес от ivaylo iliev, няма нищо общо с този на Н.Иванов.ПОЗДРАВИ към ВСИЧКИ!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги има ли 1 свободен календар. Не съм се записвала ,но ако има бих искала

 

То няма готови календари .... ако искаш си поръчай като преведеш пари на посочената банкова сметка (нчколко поста по-нагоре).

 

И така като гледам ... , бая сме разочаровали Ники , щом обещава да ни даде актуален списък , а не го прави.

А за бройките - така като гледам няма да може да стигнем и 100.... А преди да се пусне сметката колко много желаещи имаше - постоянно някой заявяваше бройки :)

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То няма готови календари .... ако искаш си поръчай като преведеш пари на посочената банкова сметка (нчколко поста по-нагоре).

 

И така като гледам ... , бая сме разочаровали Ники , щом обещава да ни даде актуален списък , а не го прави.

А за бройките - така като гледам няма да може да стигнем и 100.... А преди да се пусне сметката колко много желаещи имаше - постоянно някой заявяваше бройки :)

 

Еми нормално за 2 календара 32 лева .. Колкото и да си фен това са си доста пари за календари. Аз миналата година си взех 5 (и Жени-alias още 4) ама тази пропускаме , поради безброй много причини и предрасъдъци към този форум. + това календара не е нищо особенно , предпочитам този на Балкан Стар , който е безплатен и да не говорим , че е светлинни години по хубав от този който сте на път да си отпечатате на тази цена... :) Нищо лично ... :icon_angel:

Редактирано от ceno83
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми нормално за 2 календара 32 лева .. Колкото и да си фен това са си доста пари за календари. Аз миналата година си взех 5 (и Жени-alias още 4) ама тази пропускаме , поради безброй много причини и предрасъдъци към този форум. + това календара не е нищо особенно , предпочитам този на Балкан Стар , който е безплатен и да не говорим , че е светлинни години по хубав от този който сте на път да си отпечатате на тази цена... :) Нищо лично ... :icon_angel:

Кoлега, никой не Ви е искал мнението дали календара става или не. Всеки от форума преценява дали ще си вземе този календар, календара на Балкан Стар (който е безплатен) или който и да е календар. Но да давате мнението си че този не струва... не Ви отива. А след като имате някакви предразсъдъци към този форум (каквито и да са те) никой не Ви задържа на сила тук. А относно цената - хората са го казали: Кефа цена няма. Но след като предпочитате безплатни неща... Избора е Ваш. Нищо лично :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми нормално за 2 календара 32 лева .. Колкото и да си фен това са си доста пари за календари. Аз миналата година си взех 5 (и Жени-alias още 4) ама тази пропускаме , поради безброй много причини и предрасъдъци към този форум. + това календара не е нищо особенно , предпочитам този на Балкан Стар , който е безплатен и да не говорим , че е светлинни години по хубав от този който сте на път да си отпечатате на тази цена... :) Нищо лично ... :icon_angel:

Цено,дали са скъпи,грозни или незнам си какви,календарите са си наши,ние сме избрали да са такива и си ги харесваме. :good:

А теб никой не те е хванал за гушата да си купуваш,като не ти харесват.Можеше да се въздържиш от този пост.

Пък,ако са ти толкова скъпи,може да ти съдействам за 15% отстъпка(специално за теб). ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо лично, ама си е малко лично. Ще се радвам ако подобни мнения си ги запазваш ЛИЧНО за себе си! Когато трябваше да говориш ти мълча, сега като трябва да замълчиш се обаждаш....айде няма нужда!

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пак се започва..... :mad:

Спокойно Добри, не се започва нищо с календарите.

В случая става въпрос за мироглед :) и ценностна система :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми нормално за 2 календара 32 лева .. Колкото и да си фен това са си доста пари за календари. Аз миналата година си взех 5 (и Жени-alias още 4) ама тази пропускаме , поради безброй много причини и предрасъдъци към този форум. + това календара не е нищо особенно , предпочитам този на Балкан Стар , който е безплатен и да не говорим , че е светлинни години по хубав от този който сте на път да си отпечатате на тази цена... :) Нищо лично ... :icon_angel:

 

 

Първо. 32 лв. не са много пари ако ги нямаш това е друг въпрос.

Второ . Ти не можеш да бъдеш никакъв фен на марката , по ред причини които не ми се изброяват !!!

Трето. Като имаш предрасъдъци към този форум , кой аджеба те кара да стоиш насила ?

 

Четвърто . Нищо лично :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Подкрепям мнението на Alex2511 - също без нищо лично, дори напротив. Заради добрите ми чувства към Ратола наскоро отделих няколко часа и ти показах сервизите в Ямбол за да намериш пазар на акумулаторите и другите неща, на които Ратола е вносител. Би било добре да се въздържаш от подобни коментари, ако не ти харесва, просто не си купуваш. С това показваш неуважението си към труда на колегите от този форум, което е равносилно на неуважение към марката, и за която работиш.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе тя и лисицата ,като немогла да стигне гроздето ,рекла че е много кисело -та и нашия човек сега ,няма 32 лв. и календара му се видя грозен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Пак се започва..... :mad:

 

Може да се е започнало отново, но и това ще си има край.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно бе хора , вие какво ме нападнахте все едно кой знае какво съм казал. :) Просто си казах мнението за календара. Ако ми беше харесал и 40 лева да беше , щях да си купя. Нали за това е този форум да споделяме мнения. :) Айде със здраве , празници идват а вие сте се озлобили като че ли идва края на света :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ники, от мене 3 календара са поръчани.

Днес щеше да дойдеш да ти дам парите...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се , че всеки има право на мнение.А това кои колко е фен не може да се съди от това дали ще си вземе календара. И на мен календара от миналата година ми харесва в пъти повече,но има хора на които сегашния супер ги кефи.И както казах всеки си има мнение така , че не нападайте някой само заради това , че не е харесал дадено нещо.

Апропо не можах да се сдържа да не си изкажа мнението.И аз също няма да си взема календар защото наистина не ми допада много макар в началото да заявих че ще си поръчам но в крайна сметка не ми допада.Това си е мое мнение ....

Айде със здраве и повече усмивки и както каза Цено празници идват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поста на Цено вече постигна целта си,така че предлагам да спрем с ненужните коментари и да се върнем на основната тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И защото пък мен ме кефи, ще си поръчам..... Както съм си и поръчал, ами не ми остава време да ида да преведа парите.....

 

Мен пък не ме кефи снимката в аватара на Цено. Нищо, бе, нищо лично, само си казвам мнението..... Не ме кефят немските коли :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да минем отново на главната тема , както казва колегата , а тя е: "Кога Ники ще актоализира списъка"? :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...