Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Коя е най-надеждната кола?


Препоръчано мнение

Разбира се! Ако се налага спиране, няма как, но има много ситуации в които може да се избегне ненужно изпичане - един вид предупреждение за смяна на 'стила'. При всички положения по-ниската скорост, по-голямата дистанция, използване на скорости при слизане от баир, и т.н. са фактори в полза на спирачките и такъв сензор би напомнял за това.

Еее, за какво караш Галант като ще 'сменяш стила'. :first: :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 104
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Еее, за какво караш Галант като ще 'сменяш стила'. :first: :D

 

Е, сега... Галанта не е спортна кола, няма какво да се лъжем :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да се сдържа, при всички "ласкави" думи, окачествяващи "Лансера", като грозен, скучен, създаден за домакини, но не и за мъже! Какво не му е хубавото, не мога да разбера!? Може би цената!?За мен той е на първо място по надеждност, както и останалите марки на :mitsu-smiley:

Впечатления имам много, но няма да изпадам в подробности. А за новия "Лансер" само ще припомня приказката за лисицата и гроздето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да се сдържа, при всички "ласкави" думи, окачествяващи "Лансера", като грозен, скучен, създаден за домакини, но не и за мъже! Какво не му е хубавото, не мога да разбера!? Може би цената!?За мен той е на първо място по надеждност, както и останалите марки на :mitsu-smiley:

Впечатления имам много, но няма да изпадам в подробности. А за новия "Лансер" само ще припомня приказката за лисицата и гроздето.

 

 

Това е за мен предполагам :D

 

Не съм казал че е ненадежден, това и не мога да го твърдя понеже нямам Лансер. Имам Каризма и Галант и коментирам по въпроса за надежността съдейки по повредите които имам с тях. Да, надеждни са, докато не се повредят :D Искам да съм 100% обективен и да спрем с тези възхвали до небесата. Много си харесвам марката, не смятам да я сменям, но и не искам да повтарям в хор 'колко ми е надеждна колата'.

 

За Лансера си казах мнението само по въпроса за красотата му и за асоциацията ми с определен тип водачи. Както за София си има определено мнение за Голф, така и аз съм си развил мнение за Лансер в Грац и селата. Не ги знам домакини ли са, свинарки ли са, фермерки ли са... Колите им задължително са очукани, мръсни, отвътре са ужас, а от колата се подава нещо неугледно. Аз ли съм виновен???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е за мен предполагам :D

 

Не съм казал че е ненадежден, това и не мога да го твърдя понеже нямам Лансер. Имам Каризма и Галант и коментирам по въпроса за надежността съдейки по повредите които имам с тях. Да, надеждни са, докато не се повредят :D Искам да съм 100% обективен и да спрем с тези възхвали до небесата. Много си харесвам марката, не смятам да я сменям, но и не искам да повтарям в хор 'колко ми е надеждна колата'.

 

За Лансера си казах мнението само по въпроса за красотата му и за асоциацията ми с определен тип водачи. Както за София си има определено мнение за Голф, така и аз съм си развил мнение за Лансер в Грац и селата. Не ги знам домакини ли са, свинарки ли са, фермерки ли са... Колите им задължително са очукани, мръсни, отвътре са ужас, а от колата се подава нещо неугледно. Аз ли съм виновен???

Че сме домакини, домакини сме, но поне се надявам да не сме в групата на неугледните!

Но това няма общо с "Лансера", а с човекът който го кара. Няма да се повтарям за "надеждността" на "Ауди" например, нищо че са прекомерно лъскави и хващат окото. Както се казва: Цвят кола не кара!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всички сме домакини ако е за въпрос :D

Между другото Ауди не са лоши коли, но са малко скъпи. Има доста хубави модели. Нека не ги заклеймяваме. Какво като са по-ненадеждни от един Лансер? Оправят се. Който има пари за Ауди, има и за ремонти на Ауди.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Че сме домакини, домакини сме, но поне се надявам да не сме в групата на неугледните!

Но това няма общо с "Лансера", а с човекът който го кара. Няма да се повтарям за "надеждността" на "Ауди" например, нищо че са прекомерно лъскави и хващат окото. Както се казва: Цвят кола не кара!

 

В България дори и да са домакини изглеждат добре ,но за Австрийските,Германските и т.н Европейски домакини, повечето със сигурност мога да кажа, че са в състояние да загрозят всяка една кола. :D Съжалявам ,но в Европа може да притежават красиви коли,но спрямо жените далеч не могат да се похвалят със същото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В България дори и да са домакини изглеждат добре ,но за Австрийските,Германските и т.н Европейски домакини, повечето със сигурност мога да кажа, че са в състояние да загрозят всяка една кола. :D Съжалявам ,но в Европа може да притежават красиви коли,но спрямо жените далеч не могат да се похвалят със същото.

 

Аз това имах предвид! Освен грозни, са и мърли - не се знае кое е причина и кое следствие! :D

 

Под домакини се разбира такива които никога не са работили през последните 20 години.

 

Има бол.

 

Но това си е офтопик, аз бях спрял и пак се почна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обаче трябва да намери и доста свободно време за висене по сервизите, но пък може да си вземе и рентакар или пък едно "грозно" Митсубиши за да има какво да кара през това време (това е шегичка, но си е вярно).

 

 

Е, чак толкова не се чупят. Със сигурност изкарват между годишните прегледи, и тогава се бръкват (аз го наричам ОВИЗЯВАНЕ, от VISA) за смяна на половината агрегати с нови... :D И са доволни... Най-важно е да сме доволни, нали така?? :D

 

Аз викам да не пишем глупости... :D :D И да си караме със здраве красивите, надеждни коли :mitsu-smiley: ... напук на стадното мислене... (аха, ето защо имам :mitsu-smiley: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D :icon_clap:

:first: При всшчки хубави думи, колеги, особенно за Българските домакини, не мога да не се усмихна!!! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D :icon_clap:

:first: При всшчки хубави думи, колеги, особенно за Българските домакини, не мога да не се усмихна!!! :D

Ми то открай време си е така......... :D :)Щом и чужденците го признават ,значи е така........имах преди 2 седмици едни унгарци в офиса, и те така казват ,че ни завиждали, щото сме имали много красиви жени, пък и шопската салата и ракията били хубави и така........ :D :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Вие обърнахте темата на Коя е най-надеждната жена :icon_doh:

 

:hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

В първата класация от началото на темата, има определено комедийни моменти. :( Какво имам предвид.

Фиат са го изкарали по-качествен от Мазда, Нисан, Тойота и Ягуар. Стига бе. Тези ги е напекло слънцето. Че мой приятел откри сервиз з аФИАТ за да не умре от глад?!? :D

Най-големият виц тук обаче е че БМВ били качествени. Ще ме утрепят от смях. Новата им тройка стана най-вече изветна с това, че къса цялата задна трансмисия направо от купето! За елекрониката на немците изобщо пък не ми се говори. То на умряло куче нож ли да вадя? :icon_doh:

 

Съревнование по качество може да има само между японските марки. Другите да се съревновават да си пазят места в сервизите :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
  • преди 3 седмици ...

Айде още една класация - за това до колко са доволни потребителите от колите си в Германия ADAC 2007

 

1.20 Порше

1.22 Субару

1.27 Тойота

1.32 Хонда

1.37 Мазда

1.43 Мицубиши

 

....

 

 

 

Нещо освен Порше, липсват титаните на немското автомобилостроене :icon_rock:

 

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=819983

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Колеги четохте ли вече новия брой на " Auto Bild". Защо тези закостенели шваби пренебрегват нашата любима марка :mitsu-smiley: , която е :first: и я отбутват на по-задни места. Вярно е че на първите пет места са само "японци", но ме подразни това че преди :mitsu-smiley: са класирали Шевролет за която марка въобще не ми се говори. Има и класиране на качеството от по-стари години в които положението е същото. Автомобилите ни не били на ниво с луфтове, течове на масло, осветителните прибори и спирачките. Извинете ама за мен това е пълна глупост. За да не изливам яда си повече :icon_censored: във форума желаещите да прочетат теста да го направят в днешния брой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги четохте ли вече новия брой на " Auto Bild". Защо тези закостенели шваби пренебрегват нашата любима марка :mitsu-smiley: , която е :first: и я отбутват на по-задни места. Вярно е че на първите пет места са само "японци", но ме подразни това че преди :mitsu-smiley: са класирали Шевролет за която марка въобще не ми се говори. Има и класиране на качеството от по-стари години в които положението е същото. Автомобилите ни не били на ниво с луфтове, течове на масло, осветителните прибори и спирачките. Извинете ама за мен това е пълна глупост. За да не изливам яда си повече :icon_censored: във форума желаещите да прочетат теста да го направят в днешния брой.

Това е пълна глупост. Явно немците пак са полудели. Шевролет не стана по-качествен дори след като купи Деу. И как да стане - виждал съм на 6 годишно Деу двигателя - блока целия беше ръждясал като дъно на кораб. Такова нещо няма и по 25 годишни Лади. Колкото до оригиналното Шеви, надали в Европа има толкова много, че да правят статистика за тях. А в самата Америка американските коли отдавна никой ги няма за нищо. Понеже слушам едно много забавно предаване , водещия каза, че не вярва да съществува US кола, която да има над 300 000 мили и ако някой може да го опровергае да му пише. Та получил стотина писма, едно от които било за Шеви със 700 000 мили и....четири сменени двигателя.

 

Така че не се връзвай на глупостите на Auto Bild. В тестовете си те редовно сравняват Mercedes с Astra GTI и други такива небивалици.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какво да ги правиш горките като не разбират от коли!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако обаче ви е направило впечетление най-ниска склонност към повреди имат 4 автомобила- Хонда, Мазда, Тойота и Митсубиши ( статията в днешния Авто Билд ).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...