Премини към съдържание

БГ Карта за навигацията на Lancer вече тук


Popoeto

Препоръчано мнение

Днес се обадих в showroom-а и ми казаха, че вече имат но във момента се пробва и до 2 седмици ще излезе в продажба :icon_rock: :mitsu-smiley: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За другите автомобили са около 200лв.

Rangel Simov, каква ти е навигацията?

Виж марка и модел.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еми как каква:), тази на новия Лансър, каквато слагат не ги знам, ако е важно ще погледна точно модела. Ама мисля че се води нещо от сорта на Мулти Комюникейшън Систем примерно :).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

200 лв. не е ли много малко. Германците продават диск за Хонда на Източна Европа за 630 евро.

 

Според мен даже е и много, защото на Сабин картите отначало бяха по 160 лв. а сега май са по 70 - 80 лв. Друг е въпросът, колко ще е подробна и точна картата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен до 200лв. е горе-долу добра цена при положение, че се купува като допълнителна карта, като сте купували колите с какви карти са били? Жив обир си е да дадеш 1000-2000 за навигация (незнам колко стува като допълнително обурудване) и да няма никаква карта. А след това пак пари за карта.

Моята карта за цяла Европа вкл. БГ я купих за 79.00 паунда (ТомТом)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да струва, събират се няколко човека, разделят си разходите и си копират ЦДто :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и да струва, събират се няколко човека, разделят си разходите и си копират ЦДто :)

 

 

Не е толкова просто. Самата карта ще е защитена с код или нещо такова, или самия диск.

 

Моята карта за цяла Европа вкл. БГ я купих за 79.00 паунда (ТомТом)

 

Това коя версия на картата се води? Тука в BG тази която имам мога да кажа че е пълна трагедия (версията от миналата година);

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Води се v.815 build=2003 и е доста добра, почти няма разлика със западно европейските, пуснаха я наскоро. Тази за която вероятно ти говориш (v608) е пълна скръб и не е официялно пусната от ТомТом, била е някаква бета и така си е останала.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Води се v.815 build=2003 и е доста добра

 

 

Има ли ги улиците на по-малките градове и в големите има ли ги означени еднопосочните и задънените улици? (един път в пловдив ми идеше да го метна през прозореца);

 

Аз ползвам в момента безплатната BG карта за GARMIN и съм доволен като цяло. За тази на TomTom впечатления до края на седмицата.

 

Като става въпрос за навигации има едни като CAR-PC нещо такова:

 

http://img205.imageshack.us/img205/4977/thumbnailphppica385875fkp6.jpg

 

Ама от тия китайските. :spamer: Някой да има идея какви карти четат тия :icon_censored: ?

 

 

P.S. Нямам излищни 2GB за глупости. Пробвам Версия 710, ако стане нещо ще пиша.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В малките градове (от калибъра на Казанлък например) си е подробна с имена на улици и номера. Реално в БГ не съм я пробвал но като си дойда др. седмица в БГ ще я тествам в реални условия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Същата е и за Аутландер надявам се..?

 

Че в момента моята карта свършва до около Пловдив.. а пътищата на картата - до Австрия.. и 1-2 магистрали в Гърция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

........Моята карта за цяла Европа вкл. БГ я купих за 79.00 паунда (ТомТом)

 

Колега това което пишеш звучи много добре. За цената имам предвид - тия паунди са към 180 лв. и да те питам. Какво получаваш насреща - карта на цяла Европа и вкл. и България, софтуера и възможност за безплатно обновяване на карти има ли опция. Щото за тия пари и ако както споменаваш и за покритието в Бг, то си струва човек да купи такова нещо. Все пак Том Том е една от най добрите навигации.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега това което пишеш звучи много добре. За цената имам предвид - тия паунди са към 180 лв. и да те питам. Какво получаваш насреща - карта на цяла Европа и вкл. и България, софтуера и възможност за безплатно обновяване на карти има ли опция. Щото за тия пари и ако както споменаваш и за покритието в Бг, то си струва човек да купи такова нещо. Все пак Том Том е една от най добрите навигации.

Само картата струва 79.00 ако я купиш отделно, за софта незнам моя е (go720 PNA) купих го малко след като излезе модела за около 200 паунда мисля, беше с инсталирана карта на западна Европа. От 1-2 месеца пуснаха и услуга за сваляне на най-новите карти с 4 тримесечни такси от 15 паунда (ако не се лъжа) Иначе map share си е 100% безплатен. Не е нужно да си купуваш карти, в нета ги има най-новите (пиратки) работят без проблем, даже и аз свалих едни на Гърция и Турция :icon_blush: ...

За мен томтом е върхът, в западна Европа всеки 2-ри е с томтом, в БГ не е популярен защото до скоро нямаше карти за източна Европа но сега вече ще удари др. марки в земята.

Разгледай им сайта, там пише всичко! Ако имаш въпроси питай.

 

П.С. Сори че оспамихме темата с др. навигации и карти.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с TomTom 710 Go и съм доволен.Картата ми е за централна европа,но и за БГ е сравнително добра,липсват имената на малките улици в големите градове,а в малките градове и селата,липсват по малките улици...И въпреки това,има всички пътища и села в БГ .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявайте,всеки диск може да се копира.Хората отдавна са измислили програмите и устройствата за това B) .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, че Дарс Ауто нямат конкретна информация за това кога ще е налична картата.

 

Отговора на дилъра беше: "... мрън-мрън-мрън.. ами има нещо такова, но тя покрива само 13% от пътната мрежа ... и .. мрън-мрън-мрън.. някакво двд.. мрън мрън". Сега остава да ми кажат 300 лв за тия 13% .. смях в залата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги дано не приеме въпроса ми като спам, но искам да ви попитам за една навигация на която попаднах тези дни в интернет. Цената е много добра, но аз нищо не разбирам от навигация с изключение на Garmin и то съвсем малко. Можете ли да ми дадете някаква оценка на тези характеристики на навигацията. Фирмата доколкото мога да видя е GPS, колкото и странно да е за мен, но пак казвам цената е водеща в този случай. Моля за съвет или нение! Благодаря ви предварително !

 

Техническа информация:

 

* Процесор: Samsung ARM 400MHz CPU

* GPS модул: SiRF Star III

* Дисплей: 4.3",TFT,Touching Screen,260K Colors 480x272 Pixels

* Операционна система: Windows CE 5.0 Core Version

* RAM: 64M

* Батерия: Built-in Lithium battery (1110Mah)

* GPS Accuracy: Position: <10 meters, 95% typical Velocity: 0.1 meter/sec steady state

* Антена: Built-in high sensitivity antenna

* Map view: Offers a three dimensional mapping perspective, or 2-D overhead view

* Кард слот: MMC/SD card

* Видео формати: WMV, AVI, ASF(WMV9,MPEG2/4,Divx5.0/4.0/3.11,Xvid) Max QVGA

* Аудио формати: WMA9, MP3, WAV

* Picture Browse: JPG, GIF, BMP, PNG

* Е-книга: txt

* USB connector: Fast Data Transfer USB 2.0 full-speed

* Vehicle power cable: Input 12V Output 5V/1.5A

 

 

Обща информация за продукта

 

 

Основната функция е навигация.Допълнителни функции: видео, mp3, снимки, Е-книги. Вътрешна литиево - йонната батерия позволяваща да се използва GPS далеч от източника на захранване. С процесор SAMSUNG (Висока производителност, ниска консумация на енергия), SiRF Star III GPS Модул и вътрешна високо чувствителна антена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По тия данни дето са написани - машинката изглежда е добра. И процесор и дисплей и паметта що годе. Но зависи и също така с каква навигация се предлага, покритието и обхвата на картите и колко струва цялото удоволствие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... зависи и също така с каква навигация се предлага, покритието и обхвата на картите и колко струва цялото удоволствие.
Щом е с WinCE Core, би трябвало да може да се сложи всяка навигация.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казаха ми, че навигацията работи с карта IGO8. Цената си заслужава имайки в предвид какви са цените в момента на навигациите на Българският пазар, да не говорим за спекулацията която им се прави, все едно сме спали зимен сън 10 години и не знаем за какво иде на реч :) А някой да знае нещо за самата марка на навигацията GPS?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой да знае нещо за самата марка на навигацията GPS?

 

GPS - Глобална позициона система, определено не емарка. Предполагам гледаш китайско изпълнение копирано от някой модел който си има истинско име :-)

Сирф III чипа е добър. Очакват се проблеми с подкарването на IGO или по- скоро с намирането на правилната версия която да върви коректно на тоя размер дисплей и раделителна способност (ако устройството не си идва със софтуера).

Аз бих ползвал такъв но не и в новия Лансер, поне за сега де :-)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се да попитам дали е излязла карта в showroom и ми казаха, че вече има за Аутлендър и ми казаха че се очаква да бъде пусната за Ланцер през Януари. Обаче не е Диск, а във сервиза ти ъпдеитват картата.

Попитах за цена, проблемът е там, че ще струва около 550лв. поне тъкава цена ми казаха на мен.

И второто което разбрах е че колите вече ги предлагат с ъпдате а за такива като мен които са си взели колата преди месец, ще струва 550лв. :icon_blush: Много гадно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обадих се да попитам дали е излязла карта в showroom и ми казаха, че вече има за Аутлендър и ми казаха че се очаква да бъде пусната за Ланцер през Януари. Обаче не е Диск, а във сервиза ти ъпдеитват картата.

Попитах за цена, проблемът е там, че ще струва около 550лв. поне тъкава цена ми казаха на мен.

И второто което разбрах е че колите вече ги предлагат с ъпдате а за такива като мен които са си взели колата преди месец, ще струва 550лв. :icon_blush: Много гадно

 

Ето ги по - подробни нещата. Цък

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...