Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Х-л "Пампорово" 21-23.11.2008 Мицубиши Клуб Bg


Анкета за събирането в Пампорово  

19 гласа

  1. 1. ?????? ?? ?? ?????????? ? ??????????

    • ??, ?????? ??
      19
    • ??, ?? ?? ??????
      0


Препоръчано мнение

Мдаааа. Ето за това говоря. На вас не ви пука какви ще са останалите гости, не обръщате внимание, не ви интересува. Уцелили сте себеподобни и сте вилнели заедно. Няма да се впускам в психология на потребителя, няма да ви досаждам, но ще дам пример - Потребител на средна възраст, води дама за уикенда там и иска всичко да му е 5*. Изискано, спокойно. И среща нас. Той доволен ли ще остане?Не ви питам дали вие сте се притеснили, то и аз да бях там - и аз щях да се притеснявам заедно с Бате Плевен и свата и другите! Ние само така изглеждаме, иначе вътре дълбоко в себе си сме притеснителни, изчервяване се, заекваме, тремор, аритмия, студена пот.... Какво да ви кажа......

Мисълта ми е друга, и или не го разбирате, или не искате да го разберете! Мазалото не е за 5*, защото не знаеш какви ще са другите гости. По принцип 5* е за други цели! Предназначението му е друго!

Какво ли говоря, сигурно и чалга пускат там............. В такъв случай - в чалга-5* може да се прави всичко!

Роско, извини ме, ама ако е твой хотела? Как ще работиш? С по 20 човека на ден, дето искат да са само те в хотела, щото така им харесва, или с 200-300 човека на ден, дето са дошли да ползват удобствата на 5* за едно весело и шумно събиране в хотела?

Отгоре на това в хотела има заведения и апартаменти за такива, които искат спокойствие, уединение и наслада от взаимните ласки. Те могат да ги получат дори хотела да е пълен с хора, като нас тогава. Апропо - Ако не ми вярваш, кажи на noMaya да пита приятеля си дали е така, защото той ги видя с очите си тези места!

Все пак дискотеката, боулинг бара, лоби бара и ресторантите не са библиотеки, в които трябва да се пази тишина и дисциплина.

Това е разликата между 5* и 3*. В 5* всеки може да се забавлява, както му е приятно на него, или на компанията (ако са такава), без да пречи на останалите.

Така че, в крайна сметка в този хотел, по едно и също време, могат да пребивават хора, коренно различни в много аспекти, без да си пречат едни на други, да в ършат това за кето са дошли.

Както е казал един велик мислител - "Колкото повече, толкова повече"

Това е личното ми мнение.

 

Не се сърди, но няма да отстъпя :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 211
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Както каза Криси, спрете със спора...излишен е! Аз не съм сноб, карам евтина кола и нямам купища пари! Богат съм обаче, защото имам вас и си позволих да отида на почивка, а не да си стискам стотинките кат чичо Скруч! Богат съм, защото от изминалите дни на Пампорово, имам нови скъпи спомени и емоции! А хотела наистина е добър и задоволи нуждите на всички ни! А, благодарностите за Васко са заслужени, защото се беше постарал доста! Надявам се от тук нататък да се коментират само емоциите от срещата! Обичам ви, не го забравяйте ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, Криси, всеки го заслужава. Преди 12-13 години имах "карта" за прекрасен хотел, до Разлог. Клуб хотел Вангели се казваше (лека му пръст на Вангел). Бивша осеменителна станция. Направено с басейна, менюто за мъжа с цени (в бебешко синьо), за жената - без цени (в бебешко розово) Страниците, де. Отвън масивна кожа. Сървисът - безупречен, подредбата на масата - по буквар! Отвън - понита, зимна ботаническа градина, камериерките ти отмятат завивката и на възглавниците те чака шоколадово бонбонче с червен станиол, разбира се във формата на сърце! Вечер, в ресторанта, покрай камината - пиано, свещи; сервитьорите - невидими, докато ти свърши водата в чашата - веднага ти е напълнена..... Салфетките - в златни пръстени.... Ама златни, не тенекиени.... Всичко - кристал и най-фин порцелан.... Да продължавам ли? Ето го моето 2. То е за двама! Бутиково, висококатегорийно, изискано, СТИЛ! Да, точната дума е СТИЛ!

 

200 - е за приятелите. За купона, за веселието. Каква би била разликата - относно купона, което в крайна сметка е целта на срещата с приятели - ако не сме в 5, ами в 3?

 

Единственото, което 3 не може да ми даде е Мая да посвири на пиано......... Ей затва, че го пропуснах - най много ме е яд, но тя обеща да се обади, когато има изява, или планира подобен купон........ Другото е .... както искате го наречете!

 

За Васко:

Ами Васко, ние сме шир-потреба. Пенкилер. В един хотел - и баровеца, и дивака, затова сме на това дередже. Може би са прави собствениците на такъв хотел да го допускат, но това е само защото не са си направили ПРЕДВАРИТЕЛНО сметката. Като правиш висококатегориен хотел, който струва доста пари - първо си правиш маркетинга. Ще можеш ли да го натовариш с висококатегорийни гости. Като не можеш - строиш го за такива, с каквтито можеш. Писах ли ви, че не обичам висококатегорийни хотели по курортите? Ей затова е! Щото няма гаранция за нищо - може да е пълен с детски лагер, зелено училище, какво ли не!

Категорията е гаранция, а това, че някой не може да я даде - сам ще се прецака, защото си губи платежоспособните посетители. Затова, Криси, баровците отдавна не са по нашите хотели! Защото ще се срещнат с нашата тумба (не, че сме лоши), а те само за нас питат.

Висококатегорийният посетител иска да се чувства специален, хората (висококатегорийните) ходят там, където ще са сред свои, да покажат, да изпъкнат.... С блясък, жените - с тоалет..... Какво ще ни показват на нас?

 

Това са правила! И така пише в дебелите книги по туризъм.

 

В градските висококатегорийни хотели е точно така - по книга. В повечето случаи. ПОне във веригите е. Затова, пак казвам, като искаме звезди - дайте новогодишната ни среща в София да е в един от тях - по избор!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Баси, на стара свекърва заприличах! И на учителка по етика и право (стара мома)

Верно заприлича :icon_angel: Безцелен е този коментар, едно че е постфактум, не си присъствал и се мъчиш да промениш сумати зрели хора...

 

оединение, рестурантите ...

 

Няма изход от този спор, защото са намесени твърде много странични факти и хора... така че най-добре да се отдели в някой от вътрешните форуми и тук останат споделените преживявания на присъствалите :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох. след малко ще мине поунощ. Ще огладнея. Ето, пак ми се дояде сандвич и тортичка. Пак някаде, пак с някого, да си седим на топло, да си хапваме, да си бъбрим, и така докато ни се доспи. А като ни се доспи да станем, да си приберем панаита от масата, и като си тръгваме да си кажем: "Лека, ще се видим на закуска. Аиде чао, до сутринта." :icon_blush:

Колкото по-често ни се случва това, съм сигурен че ще бъде по-добре. :icon_hmm:

А Вие как мислите? :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимков коментар по темата :icon_thumbup:

Всяка прилика с действителни лица и събития (НЕ) е случайна!!! :mitsu-smiley:

цъъъъък

 

 

 

Това е редактирания албум Цък тук

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, какво сте се зачекнали!? Хотелът беше екстра и даже и удобна конюшна имаше ;)!

 

А това че някой ме е изпреварил докато съм спал, ял или зареждал бензин- това е друга тема! Карах лекичко повече от 210-20 не съм вдигал, че съм със слаб скоростен индекс на зимните гуми! На летището не ми се отвориха крилата, а на баира преди Ихтиман ми е любимо там нагоре си личи коя кола върви ;)! Завоите не бяха лоши ама спирах да пропусна колоната- имаше такива табели и аз нали спазвам знаците ;), то иначе ми е скучно ако си нямам залъгалка :drive: :plane:

 

На магистралата Лео направи опити да снима, но толкова бързо при изпреварванията не можеше да се върти :rolleyes:

 

Стига сте редактирали албумите, оставете пълната версия!!!

 

И още нещо- като караме заедно- така трябва да е докрая! А не да ви събирам по магистралата :drag: :icon_wwf: ! Никой не дочака последната кола :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох. след малко ще мине поунощ. Ще огладнея. Ето, пак ми се дояде сандвич и тортичка. Пак някаде, пак с някого, да си седим на топло, да си хапваме, да си бъбрим, и така докато ни се доспи. А като ни се доспи да станем, да си приберем панаита от масата, и като си тръгваме да си кажем: "Лека, ще се видим на закуска. Аиде чао, до сутринта." :icon_blush:

Колкото по-често ни се случва това, съм сигурен че ще бъде по-добре. :icon_hmm:

А Вие как мислите? :rolleyes:

Радвам се ,че оставих такъв хубав спомен в теб............сандвич,тортичка. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

а на баира преди Ихтиман ми е любимо там нагоре си личи коя кола върви ;)

И още нещо- като караме заедно- така трябва да е докрая! А не да ви събирам по магистралата :drag: :icon_wwf: ! Никой не дочака последната кола :icon_crying:

Не забравяй,че магистралата беше натоварена и с колона от над 10 коли е трудно :)

 

Да разбираме ли ,че Еклипса и Галанта на Ники вървят?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях с моя еклипс щяхме да ви обградим с Ванката - единия отпред, другия отзад да видите как щяхме да сме пакет...да не говорим, че щяхме да бием едни камшици с един смешен форд фокус, ама отворени каишите :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях с моя еклипс щяхме да ви обградим с Ванката - единия отпред, другия отзад да видите как щяхме да сме пакет...да не говорим, че щяхме да бием едни камшици с един смешен форд фокус, ама отворени каишите :D

Е стига с тия мераци!Защо всичко се свежда до това единия да е отпред,другият отзад :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е стига с тия мераци!Защо всичко се свежда до това единия да е отпред,другият отзад :D

Ами Криси така е! Всеки иска хубаво да го притиска и на хубаво да се натиска! :icon_blush:

 

А да попитан Аз, защо Сивушка само гле да и не взима участие?

 

Ако успея да се докопам до София другия месец 12-14, ще трябва да го направим да е весело, като на ония филм Ч.М & Б.К. Мъни, мъни, мъни!!! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Криси така е! Всеки иска хубаво да го притиска и на хубаво да се натиска! :icon_blush:

Все още говориме за коли и каране,нали ? :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако бях с моя еклипс щяхме да ви обградим с Ванката - единия отпред, другия отзад да видите как щяхме да сме пакет...да не говорим, че щяхме да бием едни камшици с един смешен форд фокус, ама отворени каишите :D

 

 

:icon_thumbup: Запалихме му вратлето на Фокусникът! Отпред и отзад и така всички в строя ;)

 

Вървят, вървят, ама те и охлювите така ... ;) Шегувам се разбира се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както каза Криси, спрете със спора...излишен е! Аз не съм сноб, карам евтина кола и нямам купища пари! Богат съм обаче, защото имам вас и си позволих да отида на почивка, а не да си стискам стотинките кат чичо Скруч! ...

 

:icon_rock: Много точно казано!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е стига с тия мераци!Защо всичко се свежда до това единия да е отпред,другият отзад :D

Ами защото имаш много секси дупе, затова :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами защото имаш много секси дупе, затова :icon_blush:

Дааа,видя ли черния Еклипс какво дупе има?Ей такова ще стане и моето .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз една вечер Ви оставих без контрол и работата вече отива на секс, малеееееее.... Нали знаете като се разгони мъжко коте, как се процедира/дупето се топи в студен леген с вода/, така че внимавайте да не ви раздам по един леген с вряла вода! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Темата се превърна в излишна говорилня, вместо впечатления от срещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Темата се превърна в излишна говорилня, вместо впечатления от срещата.

:icon_n_oops: :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам на модератора на раздела, да заключе темата.

По този начин, ще остане неразводнена, от излишни спорове на тема "За и против - пет звездните хотели".

Браво, на организатора, че направи всичко възможно, да ни събере в прекрасна обстановка и да направи престоят ни незабравим.

Браво и на нас, че се възползвахме от предложението и си спретнахме добър купон.

Но нека спомена за приятното прекарване, да не ни е тема на разговор/писане още месец или година...

Нека гледаме непред, към новите предизвикателства, към новите срещи, към новите купони, към развитието на клубният живот и форума на :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе , и от мен още веднъж БЛАГОДАРЯ за хубавите емоции и приятни спомени който остави у нас.А всичко друго няма занчение , кои как и кога

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васе , и от мен още веднъж БЛАГОДАРЯ за хубавите емоции и приятни спомени който остави у нас.

:mitsu-smiley:

И от мен също . :bowi: :icon_n_hug: Ето малко снимки и от мен, докато не са заключили темата./всички прилики с танцуващите лица е случайна :giggle: /

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=311821

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...