Премини към съдържание

Моята малка мечта!


Какво ще кажете за срещата?  

38 гласа

  1. 1. ???????? ?????? ? ? ??. ?????

    • ?????? ? ?????????, ? ??????????? ?? ?????!
      34
    • ?????????, ???? ?? ?????!
      4
    • ?? ???? ?? ??????? ???????????, ????????? ??? ??? !
      0


Препоръчано мнение

След организацията на Васко,ако тръгна да правя сбирка с подобни мащаби сама ще се моля на колегите за помощ :icon_blush: Васко вдигна много високо летвата,но само хората,които бяхме там осъзнаваме колко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Направих му предложение на което няма как да откаже :icon_thumbup:

Е той като те е видял на снимките от Пампорово(с чаша уиски, пура и мафозерски обувки) смее ли да откаже......... :lol: :lol: :lol: ....Еееееех , къде е сега и дон Вито Дженовезе да те види, и той няма да ти откаже, нито едно предложение........ :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то като гледам......май трябва вече да се смени анкетата от "Бихте ли ми дошли на гости" на "Кога ще ми дойдете на гости"......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Майтап няма но Троян е супер. Преди година и половина правихме там сбирка с друг автомобилен клуб (само аз бях издънка с Мицубиши.....)...... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добрата организация на подобни събития касае няколко неща:

-да се познава групата - на какво държат - веселба/свобода/цена/обстановка

-избор на добър хотел (което включва доста съотношения - обслужване, цена, качество на услугата)

-важно е да се познава добре предлаганата услуга (обслужване, храна, обстановка)!!!

-важно е персоналът (респективно собствениците, които са хората да накарат персонала - по всякакъв начин) да са готови да угодят на всяка прищявка на групата

 

И в крайна сметка - където и да отидем - никой не се е оплакал от срещата! Винаги е било купон, било то и да каляваме нервите на новопостъпили, като цяла нощ играем карти в тяхната стая (неумишлено)

Лично за себе си мога да кажа, че ми е писнало от хотели, особено висококатегорийни, особено в комплекси. Туристически. Финансовите параметри не са ме притеснявали кой знае колко (разбира се, има моменти и моменти), но винаги съм се чувствал не намясто на такова място. Високата категория предлага определени удобства, но също така изисква определено поведение. (иначе следващата среща да е в Шератон, Хилтън, а според мен най-добре - в Радисън-САС- хотелът им в Глазгоу е най-добрият, в който съм стъпвал)! Поне така ме учеха в университета, едни от най-добрите преподаватели по туризъм в Бг. Практици. Аз затова и рядко обличам костюм. Е, не толкова рядко, но това е друга тема!

Не обичам тези места, защото се чувствам или като на абитурентски бал, или в командировка. На абитурентски бал, където на вторият час на всеки вратовръзката му е накриво, или в командировка, където се "пристискваш", придържайки чашата по протокол.....

 

И двете ги умея до съвършенство, разбира се, но някак си по-ми приляга поляната и скарата. Когато не съм на среща с министър, а на среща с приятели, та дано забравя другото!

 

Батенце Плевен, мили ми Вальо! Помагай на младежта, намерете най-доброто за нас място, че това е единственото, което може да ме откъсне в такъв момент - сняг, а аз - за по-сигурно - в басена..... След като съм падал достатъчно със ските..... Пък тогава как се представяме - малииииииии

 

Магистър "Мениджмънт в туризма"

Получил многобройни похвали за организиране на всякакъв род събития от чуждестранни организации

Всичко мога да ви организирам

И да ви сготвя

Винаги ваш

Роско

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да кажа, че такова мероприятие трябва да бъде недву дневно а поне едноседмично :rolleyes:

Ето една примерна програма:

1.Пристигане в понеделник настаняване към 12.00

2.13.00- сбирка в лоби бара на "по едно малко"

3.17.00- посещение на механа-кръчма-расторант на едно чеверме(теленце сукалче)и да не забравим "по едно малко"

4.02.00- като изпаднев в фаза "мъртви души" посещение на открития басейн с температура на водата около 36 градуса

5.05.00- разотиване по стаите.

 

Това е дневна програма, и така цели 7 дена

 

Разбира се, че горе написана програма терпи промени.

Това е шега :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще е седмдневна - не знам дали ще издържа, но до петия ден - аз съм за така гласуван дневен ред! И само да ми звънне телефонът да ме буди сутринта! Това е среща между приятели, не санаториум?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами кога ще е турнира по покер и ски ?

Ски???? Ники моляте-това изисква движение все пак, или ще си почиваме или ще спортуваме? :shades:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега серьозно.

Плам-Приятелю, дай да го направим на Чифлика.Беклемето не по далеч от Троян.Има минерални басейни и прекрасни хотели, в които ако речат и теб могат да зготвят.Ще има и чеверменце(както на миналогодишната сбирка на Априлци)и какво ли още не.

До няколко дена(най вероятно през почивните) ще мина през всичките хотели.Ще проуча как стои въпроса и ще дам конкретно предложение(на което се надявам че няма да можете да откажете)

 

П.С. Колеги нека анкетата да продължи, че да видим колко ориентировачно ще сме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тук: http://www.visit.bg/selo/photel.php?hotid=220

тук: http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=156

тук: http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=834

и тук: http://www.visit.bg/staedte/photel.php?hotid=1166

Всичките са добри хотели. Убеден съм, че за организирано посещение ще има и отстъпки. Към всичките има и басейн с топла минерална вода.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако има начин да гласувам още веднъж пак ще го направя :icon_thumbup:

Пак ще купон, подушвам неприятности.............. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да кажа, че такова мероприятие трябва да бъде недву дневно а поне едноседмично :rolleyes:

Ето една примерна програма:

1.Пристигане в понеделник настаняване към 12.00

2.13.00- сбирка в лоби бара на "по едно малко"

3.17.00- посещение на механа-кръчма-расторант на едно чеверме(теленце сукалче)и да не забравим "по едно малко"

4.02.00- като изпаднев в фаза "мъртви души" посещение на открития басейн с температура на водата около 36 градуса

5.05.00- разотиване по стаите.

 

Това е дневна програма, и така цели 7 дена

 

Разбира се, че горе написана програма терпи промени.

Това е шега :icon_dance:

:specool: :hysterical: :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега серьозно.

Плам-Приятелю, дай да го направим на Чифлика.Беклемето не по далеч от Троян.Има минерални басейни и прекрасни хотели, в които ако речат и теб могат да зготвят.Ще има и чеверменце(както на миналогодишната сбирка на Априлци)и какво ли още не.

Подкрепям................ :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако има начин да гласувам още веднъж пак ще го направя :icon_thumbup:
Само кажи за кой отговор, и щгласувам заради теб.....А ако обещаеш че този път няма да ми изпиеш виното, и аз ще дойда...... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Все още ми е мъгляво точно как ще се развият нещата. Малко взех и да се плаша от организацията, защото нямам опит до сега, а и доколкото прочетох и разгледах снимковият материал от Пампорово, там доста е качена летвата, дано успея да ви забавлявам, и да останете поне малко доволни от посещението си. А колкото до хотелите, всеки има право на предложения, идей, и помощ.

Спокойно бе човек. Това събиране на Пампорово ми беше ПЪРВОТО МЕРОПРИЯТИЕ ПРЕЗ ЖИВОТА МИ, КОЕТО САМ СЪМ ОРГАНИЗИРАЛ. Верно че от 8 години все съм участник в организациятя на различни мероприятия, което много ми помогна, но сам да организирам нещо такова ми е за пръв път. Не се смущавай от нищо свързано с това дето направихме на Пампорово. Това мероприятие, ще си е ТВОЕТО. Организираш си го, както сметнеш за добре, а да става квото ще. В Мое лице ще имаш каквото ти е нужно, като отговори на разни въпроси около организацията на тази среща. Сигурен съм, че никой от тези, които са гласували със "ЗА" в тази анкета, няма да ти създават спънки. Напротив, ще ти помагаме с каквото можем.

:icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само кажи за кой отговор, и щгласувам заради теб.....А ако обещаеш че този път няма да ми изпиеш виното, и аз ще дойда...... :lol:

Батко, свате, само кажете каква е директорията..... И аз ще гласувам там....

Ей, с тези топли води ме изкушавате, ако всичко е наред - мога и да избягам замалко.....

 

Спрете се вече, де!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, с тези топли води ме изкушавате, ако всичко е наред - мога и да избягам замалко.....
То че ще забегнеш и ще дойдеш, е повече от ясно...... :icon_dance: ...Ама сега набирай там червени точки......Сутрин сервирай на Анито закуска в леглото, вечер и споменавай колко я обичаш, и нещата ще се уредят, със забягването..... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А, това и сега не ми е никакъв проблем, но имам ли право? Единственото ми отделяне от нея е като си ходя до Сливен да видя Деничка... веднъж.... И покрай ремъка....

Е, тогава може и да съм по-спокоен....... То само ще дойде

Тя не иска да я лъжа, а аз не искам да ме кара да я лъжа...... Перфектни отношения! Разбрали сме се!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо искам да кажа, че такова мероприятие трябва да бъде недву дневно а поне едноседмично :rolleyes:

Ето една примерна програма:

1.Пристигане в понеделник настаняване към 12.00

2.13.00- сбирка в лоби бара на "по едно малко"

3.17.00- посещение на механа-кръчма-расторант на едно чеверме(теленце сукалче)и да не забравим "по едно малко"

4.02.00- като изпаднев в фаза "мъртви души" посещение на открития басейн с температура на водата около 36 градуса

5.05.00- разотиване по стаите.

 

Това е дневна програма, и така цели 7 дена

 

Разбира се, че горе написана програма терпи промени.

Това е шега :icon_dance:

 

Смятам, че програмата и дълго обмисляна и изчерпателна!

Приемам я с единодушие, понеже аз не пия много,

ама като пийна едно малко ставам друг човек - а оня много пие!

За колегата, който обсъжда член 2( 13.00- сбирка в лоби бара на "по едно малко),

да поясня, че "Малкото самоковско" е 150 мл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Plam, невиждам за какво се притесняваш?!? Аз немисля, че се състезаваме кой ще организира по-грандиозно събиране......Важна е идеята!....да се съберем хубави хора и да се разпусне......забавата сами си я правиме, важното е да има къде да се спи! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За колегата, който обсъжда член 2( 13.00- сбирка в лоби бара на "по едно малко),

да поясня, че "Малкото самоковско" е 150 мл.

Ясно, вече като ходя на Боровец ще казвам, че съм от Самоков - обикновено там барманите сипват по 40мл. - не знам за чужденци ли ни мислят...

 

А за Троян всичко ще си дойде на мястото - има доста време - нали чак другата година ще се състои.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...