Премини към съдържание

Моята малка мечта!


Какво ще кажете за срещата?  

38 гласа

  1. 1. ???????? ?????? ? ? ??. ?????

    • ?????? ? ?????????, ? ??????????? ?? ?????!
      34
    • ?????????, ???? ?? ?????!
      4
    • ?? ???? ?? ??????? ???????????, ????????? ??? ??? !
      0


Препоръчано мнение

Към колегата Плам!!!Приятелю, ако искаш и имаш желание тази среща може да я подготвим малко в екип/макар и 20 човека да сме няма да стъпим и на малкия пръст на Васко :worthy: /Аз патувам доста често към вашия край и с ОГРОМНО удоволствие бих се заел с тая работа.Разбирасе само ако ти пожелаеш тази помощ, ако ли не я искаш ще направя паралелно предложение отново за Троянския балкан и феновете ще имат избор.ОК?

 

 

Помощ не връщам :) Стига да имаш време, и да ти се занимава подхващаме организацията заедно :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 89
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Няма бе, няма да бяга от отговорност! Ще му помагаме с каквото можем, нали го говорим този Троян от кое време!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама как няма да му помогнем на момчето, но лидерската позиция е в неговите ръце. Трябва да се докаже, пък и да ни изненада с нещо?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама как няма да му помогнем на момчет, но лидерската позиция е в неговите ръце. Трябва да се докаже, пък и да ни изненада с нещо?!

Абе всъщност не искаме много.Искаме само,да ни събере по-скоро :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа, дори много ми хареса описанието на хотелът с панорамата...... Ама те ще се видят с Вальо и всичко ще е ОК......

Какво да ни изненада момчето? То ние сами по себе си сме изненади......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе всъщност не искаме много.Искаме само,да ни събере по-скоро :)
Как така да не искаме бе Криси !!!....Напротив-искаме от всичко, и по много..... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Как така да не искаме бе Криси !!!....Напротив-искаме от всичко, и по много..... :lol:

Стига сме го шашкали.Вече сигурно съжалява :) Не сме претенциозни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре живот и здраве съм по Троянско, Плам -колега били си постнал телефончето(може и на личен), че да ти звънна утре по някое време.

Разбира се ако си свободен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре живот и здраве съм по Троянско, Плам -колега били си постнал телефончето(може и на личен), че да ти звънна утре по някое време.

Разбира се ако си свободен.

 

А, подозирам, че вече започвате да търсите подходящо стадо за чевермето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре живот и здраве съм по Троянско, Плам -колега били си постнал телефончето(може и на личен), че да ти звънна утре по някое време.

Разбира се ако си свободен.

Разбира се колега, за мен ще бъде чест, хем да се запознаем. Не знам , как ще съм с времето утре, но сега ще ти напиша лично със телефонния ми номер. И умната по пътя !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се колега, за мен ще бъде чест, хем да се запознаем. Не знам , как ще съм с времето утре, но сега ще ти напиша лично със телефонния ми номер. И умната по пътя !

Съжелявам но днес не можах да стигна до Троян :icon_crying: Целия ден си загубих в Ловеч(правим нов сервиз там) и доста тичане падна.В най кратки срокове ще ти звънна и ще се разберем през идната седмица да се видим.ОК?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжелявам но днес не можах да стигна до Троян :icon_crying: Целия ден си загубих в Ловеч(правим нов сервиз там) и доста тичане падна.В най кратки срокове ще ти звънна и ще се разберем през идната седмица да се видим.ОК?

 

Чаках те колега, даже съжалих, че ти нямам номера за да разбера какво става. А колкото до Ловеч, днес дори бях там да закарам с един приятел една кола, ама уви, съдба. Нищо, следващият път !!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чаках те колега, даже съжалих, че ти нямам номера за да разбера какво става. А колкото до Ловеч, днес дори бях там да закарам с един приятел една кола, ама уви, съдба. Нищо, следващият път !!!

Ето ти моя номер, ако идваш към Плевен звънкай(предния ден, че постоянно съм в "липса"):0888552906

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...