Премини към съдържание

Need For Speed - Undercover


Препоръчано мнение

На мен точно тя, ич не ми хареса... Мост уонтед си остава номер 1 :icon_rock:

 

Не съм съгласен с теб. За мен NFS 4 V - Rally2 е най добрата.

 

 

......

Както и да е просто искам да кажа на хората, че това не е играта заради която трябва да си купят ново РС или каквато и да е конзола...

 

Аз пък таман си търсех оправдание да се купя PS3 :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Дам и аз съм за Most Wanted. Имам си я оригинална за да си карам онлайн, волан, 7.1 саунд и 42" мониторче за да се вижда по-добре :icon_angel: Undercover нещо не ме кефи. Направили са я много гадна, дори и всичко да е на максимум. Колите са отново като сглобени от листове алуминий с прекалено много отражения, нямат нищо общо със това което се вижда като "снимки от играта". Управлението е малко скапано, но другите неща са толкова зле че на тва хич не обърнах внимание в началото. Наистина отново се овапцаха от EA... ми то не може да немем 50 китайчета които за по 20$ да направят моделите на колите и хайде... нова версия. И не виждам защо пък са тия толкова големи изисквания... 10 хард, 2 рам... 512 видео?! за 512 видео трябваше като филм да е. За жалост май разчитат на старите лаври и хич не си дават зор :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз като я разцъкам, тогава ще я коментирам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като говориме за игри,някой играл ли е God of War? В ББ4 имаше един участник Цветан,който е почти копие на героя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Токущо разиграх играта! Първоначалните ми впечатления са мн. добри! Много ми хареса! А саунда клати яко буферите :) Върви с всичко на макс, антиалистинг и всичко останало :) Ся остана да пусна джойстика и да я пусна на тв-то :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Буфери има на вагоните на влаковете и на някой други специфични места, правилната дума е субуфер :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Каси, сандъци, буфери...лиготия съм си аз, ама ме разбирате.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако ви интересува играта, препоръчвам релийза на релоадед! Има огромна разлика в поведението на играта върху компа.... Приятна игра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А саунда клати яко буферите :)

Аз повече харесвам стратегии, но NFS OST 2005 ми е любим саундтрак и като го избича в лансера откачам :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Играх я точно 2-3 часа на PSP-то и не ме грабна нещо, много дървена ми се вижда. Most wanted ми харесва най-много от поредицата. За ПС незнам как е, но едва ли има голяма разлика. Лаптопчето му е слабо видеото за игри иначе бих пробвал ПС версията.

Midnight club също е мн. добра - пробвайте я!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малко включване от мен... Играта на късен етап става смърт, дооооста трудна и изпотяваща. За съжаление мицуто остава преходно, защото после няма шанс да се играе с него. И най хубавата част, след приключване на мисиите мисля, че продължават да се появяват, преходни мисийки за печелене на пари, т.е. можеш да си джиткаш и да си купуваш коли.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Ето го и новия Colin Mcrae: http://img11.abload.de/img/colin_mcrae_dirt_2_scrbzc1.jpg

 

 

А аз играя с това: http://img403.imageshack.us/img403/8677/35328945.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Need for speed: Undercover съм го превъртал 2 пати еи така за кеф втория път карах само с ево9 ;). Играта е адски лесна и не реалистично по никакъв начин.. оправление, ускорение, щети пълна простотия ;)

 

Colin Mcrae: Dirt 2 е друга бира обаче :) .. по як симулатор до сега не съм виждал.. в началото малко трудно докато и свикна.. играта е адски готина, но иска здраво PC. Графиката направо ме шашна в първия момент а менюто преди състезанията... много различно и много добре измислено :)

(с една забележка Субару-то са го направили по-добро от ево-то ... :icon_wwf: )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А на мен менютата не ми харесват и продължителното плямпане и чакане. Иначе графиката наистина е добра. Аз съм я изпънал и наистина е удоволствие да си карам ево-то а и звукът му ме кара да настръхвам :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че мост уонтед е най-добрия им представител от серията, но и другите не са за изхвърляне. Единствената която тотално ме разочарова беше проспиид-а. Другите са забавни за игра, хубав интерфейс, забавен тунинг, хубав саунд и т.н. Повечето хора не ги харесват просто защото караш с 200 в завоите и като се блъскаш колата не се чупи, така е но все пак това е просто игра :) Колин-а е друга бира... нея пък много хора не я тачат заради много по-реалното и трудно управление. Пробваш се да влезеш с дива скорост в завой и колата се начупва до тотал което те дисквалифицира. За всеки влак си има пътници :) Дирт 2 обаче с изключение на протаканите менюта е мн. добра игра. Графика, саунд, реалистичност... Като гледаш реплей на някой от игрите ти, имаш чувството че гледаш евро-спорт :) Сега ще прикача един клип на реплей където съм джитнал малко (разбира се колата е ЕВО 10) :)

 

http://www.vbox7.com/play:6fa43a61

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм, че мост уонтед е най-добрия им представител от серията, но и другите не са за изхвърляне. Единствената която тотално ме разочарова беше проспиид-а. Другите са забавни за игра, хубав интерфейс, забавен тунинг, хубав саунд и т.н. Повечето хора не ги харесват просто защото караш с 200 в завоите и като се блъскаш колата не се чупи, така е но все пак това е просто игра :) Колин-а е друга бира... нея пък много хора не я тачат заради много по-реалното и трудно управление. Пробваш се да влезеш с дива скорост в завой и колата се начупва до тотал което те дисквалифицира. За всеки влак си има пътници :) Дирт 2 обаче с изключение на протаканите менюта е мн. добра игра. Графика, саунд, реалистичност... Като гледаш реплей на някой от игрите ти, имаш чувството че гледаш евро-спорт :) Сега ще прикача един клип на реплей където съм джитнал малко (разбира се колата е ЕВО 10) :)

 

:link:

 

 

Не съм я пробвал, графиката изглежда мн. добре. Има ли интрига............така да се каже или само се бориш с времето?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм я пробвал, графиката изглежда мн. добре. Има ли интрига............така да се каже или само се бориш с времето?

 

Има, има...Има рали с други коли, рали за време, рали в което трябва да минаваш през едни кутии, рали с джипки като в сахара...Различни писти са :) Играта е много надъхваща... В Япония на една писта се играе в нощно време с халогените отпред... Доста е впечатляваща играта :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DIRT2 е страшна! Изиграл съм над 50%, а съм играл доста време, само ми липсва зимна писта...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

DIRT2 е страшна! Изиграл съм над 50%, а съм играл доста време, само ми липсва зимна писта...

 

И избора на коли е можело да е малко по-голям, но определено играта е мн. добра :) Не препоръчвам след игра да се кара :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми липсват зимните писти и се надявам поне към 70-80% да отключа някоя :) (ама щом има dirt в името надали ще има сняг)

Интересното при този Колин е че за пръв път виждам стартовете в ралитата да пускат колите една след друга (както си е по принцип) и по време на състезанието в повечето случай усляваш да настигнеш предния (зависи на каква трудност се играе де :) ) и виждаш на мапа къде са другите... че ако се удряш даже те и подминават... някой състезатели аварират и отбиват и през цялото време ти говорят да внимаваш като ги удряш :icon_box:

Със състезанията си създаваш и приятели скоито правите отбор при отборните състезания.

Има и писти на които всичките 6-8 коли тъгвате заедно и там мелето след старта е задължително :)

Бавенето по менютата според мен идва от пц-то .... след време като се тества на някоя злобна машина на бъдещето може би ще минават по-бързо :)

 

Така че както казах най-добрия симулатор според мен ... чакаме Colin Deep Show 1 :P хаха :)

Редактирано от zexer
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

на мен про стрийт и новата шифт ме кефят много...само един волан ми трябва, че с изключени всички тракшъни, ЕСП-та и т.н. не може да се кара...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...