Премини към съдържание

Need For Speed - Undercover


Препоръчано мнение

За колегите които си падат по агресивното каране в 3D среда, излезе новата игра от великата серия NFS :)

Най-хубавото е, че има новото ЕВО, и поне там ще мога да го сцепя ;)

 

http://img.zamunda.net/bitbucket/Need_for_Speed_Undercover.jpg

http://img.zamunda.net/bitbucket/NFSUScreen6.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 66
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

За колегите които си падат по агресивното каране в 3D среда, излезе новата игра от великата серия NFS :)

Най-хубавото е, че има новото ЕВО, и поне там ще мога да го сцепя ;)

 

http://img.zamunda.net/bitbucket/Need_for_Speed_Undercover.jpg

http://img.zamunda.net/bitbucket/NFSUScreen6.jpg

От къде мога да се здобия с това чудо? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече го дръпнах, но все още не съм я инсталирал ;)

 

Аз тегля и потривам ръце :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Понеже не съм много вещ(да не кажа че съм гола-вода), ще ма светне ли някой какво означава първата точка от графа "инсталация" Изпечете на диск или маунтнете с Daemon Tools

Моля

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правиш си виртуално CD (все едно имаш допълнителен CD Drive) или да го изпечеш означава - да го запишеш с NERO или някоя друга програма на CD/DVD.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Правиш си виртуално CD (все едно имаш допълнителен CD Drive) или да го изпечеш означава - да го запишеш с NERO или някоя друга програма на CD/DVD.

Ти ме изяде, как се прави виртуално CD?Простете за моето невежество :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате, свали си една програмка Alcohol 120%, инсталираш я и вече имаш виртоален ЦД-ром. После само трябва да вкараш имиджа на играта, който си свалил и може да се играе. С Daemon Tools се опитвах, ама не ми тръгна на моето ПЦ...

 

 

Иначе тази игра само на картинки ще я гледам май... :( Или да продам еклипса, за да си взема модерен комп

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Инсталираш си Daemon Tools (който примерно може да си изтеглиш от data.bg), след това от него си активираш едно виртуално у-во, после зареждаш имидж файла и по посочения ред ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Иначе тази игра само на картинки ще я гледам май... :(

 

Споко Лео, не си сам :icon_crying: И мен много ме изкушава тази игра.... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък едвам я тегля, а нямам търпение да я вкуся...На моята машина трябва да бичи :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За мен тази игра е едно от поредните огромни разочарования след мост уонтед.... Мноого жалко, че пак се омазаха :( Играта едвам върви, въпреки че конфигурацията ми е доста добра, физиката е като на поредната тъпа аркадка и на всичко отгоре няма почти нищо с ъндерграундите :(. Вече има излязъл крак за играта, така че можете да я цъкате и без дискове и разни даемон туулс-и. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги - ако има проблем с download-а, пратете ми IP-тата си на ЛС да ги добавя да ви сиид-вам директно ;) Кракът съм го свалил - да не пълня форума с нелегален софт. свържете се по skype, icq, msn или mail да ви го пратя ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такаааа

колеги тази игра не може да ме възпламени... Признавам фен съм на серията НФС , но от последните 2 заглавия в поредицата нещата стават все по зле ...

 

Днес от 17:00 до към 19:30 поджитках ... Прекалено е лесна. Също има простотии от сорта на това, че Шофьора вдига левел :) до тук добре ама как да вдига левел на ENGINE или на INTAKE ?!?!?!

WTF??!

Upgrade-ите на колите са още по-орязани :icon_crying: от предишната серия. Финния тунинг е грозна картинка (не съм го пробвал още да видя дали работи изобщо...)

 

Та така това е на пръв поглед. :icon_blush:

 

Ще я изиграя защото няма заглавие от поредицата което да не е минало през клавиатурата ми :)

И като приключа ще имате почти професионланото :icon_dance: ми мнение по въпроса дали изобщо си заслужава...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Pro Street беше много добра!

 

На мен точно тя, ич не ми хареса... Мост уонтед си остава номер 1 :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С много фенове на серията сме обсъждали всяка една ...

Стигнахме до консенсус :) НИКОГА няма да създадат перфектната НФС. Иначе как ще продадат следващото творение...

 

Както и да е просто искам да кажа на хората, че това не е играта заради която трябва да си купят ново РС или каквато и да е конзола...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...