Премини към съдържание

Колт 1.3 12 в 75 коня


kanelov

Препоръчано мнение

Ще кажа само още две неща!

 

1-во Няма да си чеша езика (пръстите по кбд-то повече), защото казах каквото имах да казвам! Просто ме хвана яд, че едва ли не ме изкараха някой голфар който си измисля! Споделих нещо и .....

2-ро Извинявам се на колегата kanelov мисля беше, че темата беше за 1.3 и я оспамих!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 77
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ще кажа само още две неща!

 

1-во Няма да си чеша езика (пръстите по кбд-то повече), защото казах каквото имах да казвам! Просто ме хвана яд, че едва ли не ме изкараха някой голфар който си измисля! Споделих нещо и .....

2-ро Извинявам се на колегата kanelov мисля беше, че темата беше за 1.3 и я оспамих!

 

Mисля, че стана ясно. Всичко е наред!

Единствено искам да помоля всички които четат, да не вземат сега да се юрнат да доказват колко могат да вдигнат!

Ценете живота и не си играйте с риска. Днес добре, утре добре, а вдругиден може и да няма. Или ако го правите, само при идеални условия - лятото, с нови гуми, с проверена и стегната кола. :icon_bye: Всъщност нали внимаваме и без това? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ценете живота и не си играйте с риска. Днес добре, утре добре, а вдругиден може и да няма. Или ако го правите, само при идеални условия - лятото, с нови гуми, с проверена и стегната кола.
И да те допълня малко - само на определените за целта места.........Защото освен нашият живот, трябва да ценим и този на другите..... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Казах че е възможно, и не споря за това че си дръпнал по мощни коли. Аз с Хонда 1.2 съм се дърпал с Ауди 2.0 и бяхме наравно, но градско до 100-120 някъде. С галанта не съм се дърпал, вече съм над тия неща. Вземи се пробвай с някой Галант от 0-220, и пак ще говорим. Вземи направи една снимка на 100км да видим как стоят нещата с твоята кола, и да докажеш твоите твърдения, иначе може да си говорим още месец така, и пак никой няма да ти повярва :)

 

Колега, Хондата CBR ли беше? :icon_blush:

 

Предавки на Колт(2000год.>2003год.)......1-ва 3.583

2-ра 1.947

3-та 1.343

4-та 0.976

5-та 0.804

Задна 3.416

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, Хондата CBR ли беше? :icon_blush:

 

Предавки на Колт(2000год.>2003год.)......1-ва 3.583

2-ра 1.947

3-та 1.343

4-та 0.976

5-та 0.804

Задна 3.416

 

Не, 12v 75 коня. За тези улични състезания много зависи и от самият водач;

1. Дали колата е негова.

2.Колко му е акъла в главата.

3. Дали се е пробвал друг път, има ли опит с тези улични дръпки. Двама приятели си разменяха колите 3-пъти, и винаги единият печелеше,

а бяха Колт 75 срещу Рено 90 коня, коя кола е вървяла повече? :dntknw:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята е вдигнала един път 246.5 км./ч. .................. :P :P И кво от това? :icon_dance:

Сега ще ви покажа и друга снимка ,която я издирвах половин час...............

Ето тук е на стария ми Галант км-жа, с него бях превъртял скоростомера ,който както се вижда е до 240 км./ч.

По мотора и кутията са правени "леки" оптимизации но не са големи...........мотора ми е 6А12 2000 куб.см. 24 клапана с DIS система

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моята е вдигнала един път 246.5 км./ч. .................. :P :P И кво от това? :icon_dance:
Ей ! Внимавайте със тези скорости, че снощи като гледах по новините статистиката за изминалата година, косата ми настръхна....... :icon_crying:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей ! Внимавайте със тези скорости, че снощи като гледах по новините статистиката за изминалата година, косата ми настръхна....... :icon_crying:

Споко, това беше в рамките на шегата, но аз наистина съм ги вдигал тези скорости и точно това имах в предвид.............какво от това че си вдигал тези скорости? Нито ще ти дадат награда за това ,нито нищо.........само дето рискуваш много , а да не говорим за леки коли като Колт примерно............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нито съм искал награда, нито съм се хвалил нещо ;) В под-форум галант, колегите споделяха колко са вдигали, и когато и аз споделих, излезе едва ли не си измислям разни... Никой не съветвам да кара като мен, аз съм си аз! Карайте разумно ако ви е мил живота! Що се отнася до това как седи на пътя колта, искам да ви кажа, че при 200 е като залепнал за пътя, може би от леко наклонения таван и острата муцунка не знам, но колата се усеща как слиза на долу. С 15-ките има страхотно поведение и не мръдва. Гонихме се с един мерцедес по магистралата и карах доста време с тази скорост, наистина колата е като трупче! Но пак казвам, ако аз извадя пистолет и реша да се гърмя, не го правете и вие ;) Стига излишни коментари по темата. Нека който има 1.3 да споделя колко е вдигал, относно първоначалното запитване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нито съм искал награда, нито съм се хвалил нещо ;) В под-форум галант, колегите споделяха колко са вдигали, и когато и аз споделих, излезе едва ли не си измислям разни... Никой не съветвам да кара като мен, аз съм си аз! Карайте разумно ако ви е мил живота! Що се отнася до това как седи на пътя колта, искам да ви кажа, че при 200 е като залепнал за пътя, може би от леко наклонения таван и острата муцунка не знам, но колата се усеща как слиза на долу. С 15-ките има страхотно поведение и не мръдва. Гонихме се с един мерцедес по магистралата и карах доста време с тази скорост, наистина колата е като трупче! Но пак казвам, ако аз извадя пистолет и реша да се гърмя, не го правете и вие ;) Стига излишни коментари по темата. Нека който има 1.3 да споделя колко е вдигал, относно първоначалното запитване.

Абе спокойно бре ............имах предвид нарицателното значение за наградите , т.е. не конкретно за теб, а за всички колеги, просто си споделям опита.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти знаеш, че при мъжете просто е така... Все трябва до край да се натиска (то не само с колите е така)... И ти си карал бързо, и ти си карал мотор, и ти си правил келешлъци... Просто който е решил да келеши, нека го прави с изправен автомобил, стегнат, с гуми спирачки и вс. останало... И да гледа да застрашава само себе си...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ти знаеш, че при мъжете просто е така... Все трябва до край да се натиска (то не само с колите е така)... И ти си карал бързо, и ти си карал мотор, и ти си правил келешлъци... Просто който е решил да келеши, нека го прави с изправен автомобил, стегнат, с гуми спирачки и вс. останало... И да гледа да застрашава само себе си...
Аз и по рано в темата го казах, и пак ще повторя: освен изброените гуми спирачки и т.н.. и на ОПРЕДЕЛЕНИТЕ за това места........Пътят на който има и други участници, не е такова място......Примерът който даваш с пистолета, няма нищо общо с участието в движението.......В единият случай си е самоубийство, а в другият има голяма вероятност да извършиш убийство......Мислиш ли че тези 1006-загинали през годината, са се мислили за "по малко мъже" ?..........И защо като съветваме колегите да карат с разумни скорости, го приемаш пак за заяждане с теб, и започваш отново да коментираш скорости и километри......Сам се вкарваш в този филм, а после се сърдиш че те взимали за Голфер, а всъщност никой не те е наричал така.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз и по рано в темата го казах, и пак ще повторя: освен изброените гуми спирачки и т.н.. и на ОПРЕДЕЛЕНИТЕ за това места........Пътят на който има и други участници, не е такова място......Примерът който даваш с пистолета, няма нищо общо с участието в движението.......В единият случай си е самоубийство, а в другият има голяма вероятност да извършиш убийство......Мислиш ли че тези 1006-загинали през годината, са се мислили за "по малко мъже" ?..........И защо като съветваме колегите да карат с разумни скорости, го приемаш пак за заяждане с теб, и започваш отново да коментираш скорости и километри......Сам се вкарваш в този филм, а после се сърдиш че те взимали за Голфер, а всъщност никой не те е наричал така.......

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз в никакъв филм не се вкарвам. Всеки си има глава на раменете и не я носи просто за да я разхожда! Отдавна трябваше да се замълчи просто, и без това се оспами достатъчно... Статистики има достатъчно по новините не ги пускай и тук моля. Стига с това разводняване. Ако темата не продължи от тук насетне по питането ще се заключи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

. Стига с това разводняване. Ако темата не продължи от тук насетне по питането ще се заключи.

Ок шефе.............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Eййй, като деца сте. Всички сигурно смe правили простотии на пътя. Но като разберем, че е така, понякога е много късно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емич, много се палиш :) .

Аз ти вярвам, че с твойта "оса", си ядосал доста народ по пътищата и то с по големи мотори от на колт..

Но, трябва да кажеш:

- Колеги, не правете това с вашият автомобил! Защото има и млади водачи които четат темата и току-виж, някой се реши да те надскача..

................

А иначе, за протокола - веднъж вдигнах 250.

Водка...

Ма после пак си минах на сто-грамки. По ми е сладко.. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И без това темата доста се разводни,да вмъкна и аз нещо.(не по темата но не исках да пускам нова и без това форума доста се е разводнил).

 

Мисля ,че е крайно време и ние с малките самолети да си направим някой и друга важна тема.Разглобяване, кое каде се намира.

Имаме достатъчно теми в раздела а като решиш да търсиш нещо се луташ като.... (спестявам ви го).

Мисля ,че на повечето колеги им е ясно за какво иде реч.

 

БЛАГОДАРЯ ВИ.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И без това темата доста се разводни,да вмъкна и аз нещо.(не по темата но не исках да пускам нова и без това форума доста се е разводнил).

 

Мисля ,че е крайно време и ние с малките самолети да си направим някой и друга важна тема.Разглобяване, кое каде се намира.

Имаме достатъчно теми в раздела а като решиш да търсиш нещо се луташ като.... (спестявам ви го).

Мисля ,че на повечето колеги им е ясно за какво иде реч.

 

БЛАГОДАРЯ ВИ.

Колега xpyn ! Както сам си забелязал, темата е доста разводнена........Мислиш ли че точно в тази тема ще имаш успех с предложението си ?....Щом имаш такова желание, направи това предложение в раздела за Колт като нова тема, и ако се развият нещата, тя ще се превърне във важна....... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Продавам нови летни гуми !!! :icon_thumbup:

Бъзикам се ... просто тая тема стана манджа с грозде.

Може ли някой горд собственик на :mitsu-smiley: с дизелов двигател да сподели максимална скорост и горед долу съотношението обороти скорост.

Колата ми е нова Колт - 1,5Di-D; 95к.с. на 2200км. и я разработвам все още. Та затова не съм си позволил да вдигам над 3000-3500 оборота. При 3000 оборота съм около 130-135км/ч. Добавям само , че бяхме двама човека с доста багаж - връщахме се с другарката от коледен отпуск от вилата :santa: .

Някой да излезе с някакво наблюдение и мнение? А пък за разхода може би ще направя някоя друга тема :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...
Аз пък със трима цовека и малко багаж на втора вартя гуми :icon_rock:

 

Аз като съм със изтрити гуми и на трета ги въртя :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Вдигал съм 190км/ч на магистралата Пловдив - Ст. Загора по надолнището, без пасажери и багаж в колта. Предполагам, че може и още, но реших, че тази скорост ми стига :)

1.3 12v 155/80/13 гуми.

Безаварийно шофиране на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...