Премини към съдържание

Варна - каубойска среща!


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Здравейте, колеги! Не сме се събирали от доста време, и отдавна си мисля за една каубойска среща! Отлагах поради факта, че имахме национално мероприятие, което отмина. Та, предлагам на 11 октомври 2008г. в 15:00 да се съберем на паркинга на Метро! Надявам се да има представители от всички модели, за да е по колоритна срещата. Възрастта не е от значение!!! И така каубои, яхвайте расовите коне и на събор! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

:mitsu-smiley: Здравейте, колеги! Не сме се събирали от доста време, и отдавна си мисля за една каубойска среща! Отлагах поради факта, че имахме национално мероприятие, което отмина. Та, предлагам на 11 октомври 2008г. в 15:00 да се съберем на паркинга на Метро! Надявам се да има представители от всички модели, за да е по колоритна срещата. Възрастта не е от значение!!! И така каубои, яхвайте расовите коне и на събор! :mitsu-smiley:

 

Аз смятах на 5-ти да идвам към Варна да ви разгледам МОЛ-а , за 11-ти съм зает - на сватба съм.

Време е за есенна черноморска среща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако няма F-1 на 5.10 Аз съм за тази дата.

Мога и на 5ти и на 11ти.

Когато го решите :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз смятах на 5-ти да идвам към Варна да ви разгледам МОЛ-а , за 11-ти съм зает - на сватба съм.

Време е за есенна черноморска среща.

 

Кой мол от всичките :) Те взеха да никнат като гъби :D Ами ти като идваш може да ми дрънеш една шайба, и да се видим двамата :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей, Емо,аз съм на работа отсреща на 11.10 :) що не спрете направо на паркинга на Аква центъра ;),да слезна и аз ,че съм сам и няма кой да ме замести :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга голям ли е? И ще има ли проблем ако сме там?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга не е много голям за около 50 -60 коли ама предполагам ,че ще се съберем в единият край да не пречим на входа :) и няма да има проблем :) особенно събота е пълна скука и почти никой не идва :) (дано да не ме чуе някой и да ми изсипе 100 човека) за повече инфо погледнете в google maps ,паркинга на Aqua center-a какво представлява :)

:mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Паркинга на Метро си остава, най-добре е, и други така казаха...Пък ти намери толкова 20 мин. да отскочиш при нас...Стига с тази работа, от работа не се забогатява :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: Здравейте Варненски каубои :icon_thumbup:

Краварчета от Бургас приемате ли.Аз засега съм свободен на 11.10,така че може да се включа :icon_thumbup: .

Засега чао.Ще следя темата :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Последно май остава за 11 на паркинга на Метро нали?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравейте колеги

Може и аз да отскоча, ако нямам работа :)

Ще следя темата за да разбера последно къде ще е срещата :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,пишете и мен,при възможност и аз ще се включа :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, срещата е на посоченото място и посочения час! Ники (lentqq), издаде се вече, че си свободен, така че имай късмет да не ми гостуваш!!! Хвани и Велико за ушите :)

 

P.S. Всички който не са от Варна, са добре дошли, ще е чест за мен!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще приемете ли и един любител на Галанта? Не карам тази прекрасна кола, но планувам покупка.

Срещата с вас ще бъде интересна и поучителна за мен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще приемете ли и един любител на Галанта? Не карам тази прекрасна кола, но планувам покупка.

Срещата с вас ще бъде интересна и поучителна за мен.

 

Добре си дошъл разбира се ;) Надявам се да има галанти, които да огледаш и още повече да се надъхаш за покупката на такова бижу ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, срещата е на посоченото място и посочения час! Ники (lentqq), издаде се вече, че си свободен, така че имай късмет да не ми гостуваш!!! Хвани и Велико за ушите :)

 

P.S. Всички който не са от Варна, са добре дошли, ще е чест за мен!!!!

 

Емо идеята ви е много добра, но аз за другата събота няма да мога. Иначе имам желание, че скоро не съм идвал във Варна. Пък ако се окаже, че съм свободен - ще съм на линия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще приемете ли и един любител на Галанта? Не карам тази прекрасна кола, но планувам покупка.

Срещата с вас ще бъде интересна и поучителна за мен.

 

Надявам се да успея да дойда на срещата, за да можеш да се полюбуваш на Галант. Е надявам се да има и други с тази невероятна машина :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да, и аз се надявам, особено за колегите Japanfen и XEN с тяхните красиви галанти :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер,аз съм отсерща от 10.00 до 19.00 часа :) ще гледам да се измъкна поне за 30 минутки :)

 

Длъжен си :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...