Премини към съдържание

Варна - каубойска среща!


Препоръчано мнение

А на мен, днес ми се очертава тежък ден на работа :icon_crying: .Ще ви гледам през прозореца и при първа възможност ще притичкам отсреща при вас !!!

 

 

Може от време на време да пускаш информация за броя на събраните коли , нещо като "Livescore" за тези които сме служебно възпрепятствани и нямаме привилегията като тебе да хвърляме по едно око на срещата. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 65
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Естествено,даже ще поснимам с GSM-a ,че си изтървах фотоапарата и му счупих обектива :icon_crying: и съединителя ми замина абе насполедък не ми върви и това е!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Live Feed

Варна - каубойска среща!

 

Изприпках за 30 минутки до Метро (не издържах отидох,даже си жертвах обедната почивка)

Накратко:

Около 20-25 коли от моделите Галант,Колт,Каризма и Еклипс 1G - 1брой

За кратките 30 минути останах доволен от поредната много добра среща с хубави хора и коли :icon_thumbup: .

Както винаги там беше Емо с лъскарката.Емо,Колта ти го признах за най-глезеният във Варан и региона,за другите региони нямам инфо. Иван и Екслипса му с новата турбина,колектори,инжектори и не знам и колко още нови части също присъстваха.За съжаление не мога да изброя всички присъставщи на сбирката поради факта,че не ги познавам по имена и/или никове за което моля да бъда извинен (ама сте много хора,трудно е да ви запомня всичките).

Специални благодарности на колегата с торбата ароматизатори :) :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_clap:

Зарадва ни много!!!! Благодаря!!!!

 

За снимки,чакаме колегите които снимаха да постнат снимките.

 

Това е от мен :)

 

С.Илиев

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги след като тръгнах дойде ли едно сиво ЕВО, защото на кръговото под метро го срещнах...голям звяр :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Така! И аз се завърнах! Много съм доволен от срещата! Ставаме все повече и по силни :D

Имаше разнообразие от модели на марката, а хората в метро бяха смаяни и гледаха тъпо :D

Пистата се напълни със самолети! Благодаря на всички които се отзоваха и най-вече на гостите от другите градове!

Сега малко ще поработя и довечера ще кача снимки :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ето снимки и от мен ---> ЦЪК :icon_thumbup:

 

http://media.snimka.bg/0993/008242248-big.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: браво момци добра срещичка сте заформили :icon_clap: по това време и ние бяхме там само ,че да пазаруваме (не бяхме с Колта) и ви забелязахме веднага.

Вече ще съм на линия и ще съм редовен във форума и се надявам да не пропуснем следващата сбирка на :plane:

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_thumbup: браво момци добра срещичка сте заформили :icon_clap: по това време и ние бяхме там само ,че да пазаруваме (не бяхме с Колта) и ви забелязахме веднага.

Вече ще съм на линия и ще съм редовен във форума и се надявам да не пропуснем следващата сбирка на :plane:

Поздрави!

 

Е! Можеше да дойдеш да кажеш едно здрасти поне! Ще бъдеш санкциониран :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Снимкииииииииииииииииииииииииии.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше хубаво, даже научих една шашма как да не ми трака багажника :) за което благодаря на колегата от аква центъра .

Имам и аз няколко снимки, утре ще ги кача тук :)

Само в тоя дух :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Срещата беше супер. Дойдоха много колеги с :mitsu-smiley: та, но съжаляван най-много за това че на събирането в Пампорово няма да има никой от Варна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Зравейте и от мен!И аз мисля,че добре се получи въпреки,че малко позакъсняхме.Малката принцеса реши,че точно вчера трябва да поспи до по-късно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...