Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Х-л "Пампорово" 11.2008 Мицубиши Клуб & Балкан Стар


Гласуване за Х-л "Пампорово" 11.2008  

62 гласа

  1. 1. ??????????? ?? ??????

    • 14.11- 16.11.2008?
      6
    • 21.11 - 23.11.2008?
      45
    • ?? ??? ??????????
      6
    • ??????????? ????? ????
      5


Препоръчано мнение

Колега Сивков, кога е последният срок за резервации ?

Че аз също работя в туристическият бранш, и сега ми е още рано да заявя участие....

А не искам да резервирам, а сетне да се отказвам - от опит знам какви главоболия следват от това...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 810
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колега Сивков, кога е последният срок за резервации ?

Че аз също работя в туристическият бранш, и сега ми е още рано да заявя участие....

А не искам да резервирам, а сетне да се отказвам - от опит знам какви главоболия следват от това...

Мисля до 2-3.11 да дам списъка в хотела. После ако имаме ресурс за настаняване ще продъжа да добавям желаещи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля до 2-3.11 да дам списъка в хотела. После ако имаме ресурс за настаняване ще продъжа да добавям желаещи.

Васко, аз за проба ще дойда на 12-14 октомври, пък после ще повторя...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е, че към момента има доста желаещи аз все още немога да дам 100 % отговор но скоро ще потвърдя. Поздрави - Иво с теб трябва едно състезание да си направим да видим скиорските ти възможности. :icon_box:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Васко, аз за проба ще дойда на 12-14 октомври, пък после ще повторя...

За съжаление на 12-14 Аз още ще съм на Слънчев Бряг. ??????????????/ 12-14 ???????? от неделя до вторник ???????????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е страхотна, не писах до сега , за да видя дали ще се организираме със сигурност , но днес вече си заявих 4 места и ако има състезание за пързаляне с найлон ще се включа и аз ,ако не-ще ви гледам как се спускате със ските :skiing: и ще пия от мъка че не мога да карам . :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На колегите от AUDI сведено ли им е като информация?

 

На AUDIemotion съм им конвертирал цялата тема в Word и съм им я пуснал:

За сега имат на 80% 1 двойна стая+дете, но предполагам, че ще дойдат повече...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехе скоро не съм писал, ама нали знаете че съм на линия, само трябва да кажа колко места.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е страхотна, не писах до сега , за да видя дали ще се организираме със сигурност , но днес вече си заявих 4 места и ако има състезание за пързаляне с найлон ще се включа и аз ,ако не-ще ви гледам как се спускате със ските :skiing: и ще пия от мъка че не мога да карам . :icon_crying:

 

:) Няма страшно - в първия удобен момент може да ти спретнем един два бързи урока... тука май във ворума си имаме бая скиорчета (включително и аз)

А напиването ще го оставим за по-късно..все пак и аз искам да участвам :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

И аз не съм се включвал в темата, но нарочно изчаквах.

Моля, колегата Сивков да запази една двойна стая и за мен.

 

Колеги, днес ми подшушнаха една информация от БалканСтар, че на лизинг работят главно с ДСК-Лизинг и Пиреос-Лизинг.

Та предложението ми е, ако колегата Сивков успее да уреди тест-драйв, или най-малкото хора от БалканСтар, ако някой проявява интерес към купуване на автомобил на лизинг, мога да уредя хора от ДСК-Лизинг да присъстват на срещата, та да говорим направо за пари :icon_dance: .

Също така, ако някой има желание мога да помоля да му направят конкретна лизингова схема на избран от него модел :mitsu-smiley:

 

Ако има желаещи казвайте да ангажираме хората :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги които са сигурни в мероприятието, може да преведат пари по сметката.

Сметката е в Райфайзен Банк и е следната:

 

Васил Георгиев Сивков

BIC: RZBBBGSF

IBAN: BG63RZBB9 155 105 280 53 16

 

В графа "основание" на вносната бележка се записва ника от форума и бройката на стаите. Примерно: "Mitsubishi - 2 двойни" .

При пристигането си носете платежни нарежданоя и вносни бележки, които ще играят ролята на "Ваучер за почивка"

 

Предварително благодаря на всички, които ме подкрепиха, повярваха, резервираха и ще дойдат на Пампорово.

 

До тука те са:

 

Estilian x2 - 100%

Toranaga x2 - 100%

NMizov x2 - 100%

Ангел Дочев x2 + 1 дете - 100%

Голям ФЕН x2 - 100%

echik x1 - 100%

Vasil Sivkov x1 - 100%

Mitsubishi x2 + 1 дете - 100%

bobana75 x4 - 100%

bate pleven x2 - 100%

todormitew x2 - 100%

joreto x1 - 50%

Spiritmaster x2 - 50%

Ивайло Нинов x2 - 50%

 

До тука сме 24 на 100% и 5 на 50%

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Сивков ,

Мисля ,че сте пропуснали някой в списъка :) Да помогна със загадката - на 4 страница съм ви споменал да пишите мен и приятелката ми на 50%,заради споменати вече причини (няма да ги повтарям)

П.С. Надявам се не съм нежелан :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Сивков ,

Мисля ,че сте пропуснали някой в списъка :) Да помогна със загадката - на 4 страница съм ви споменал да пишите мен и приятелката ми на 50%,заради споменати вече причини (няма да ги повтарям)

П.С. Надявам се не съм нежелан :P

Upsss, SORRY :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Също така, ако някой има желание мога да помоля да му направят конкретна лизингова схема на избран от него модел :mitsu-smiley:

 

Ако има желаещи казвайте да ангажираме хората :icon_hmm:

:good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Estilian x2 - 100%

Toranaga x2 - 100%

NMizov x2 - 100%

Ангел Дочев x2 + 1 дете - 100%

Голям ФЕН x2 - 100%

echik x1 - 100%

Vasil Sivkov x1 - 100%

Mitsubishi x2 + 1 дете - 100%

bobana75 x4 - 100%

bate pleven x2 - 100%

todormitew x2 - 100%

joreto x1 - 50%

Spiritmaster x2 - 50%

Ивайло Нинов x2 - 50%

 

До тука сме 24 на 100% и 5 на 50%

Колега,

 

за съжаление преминавам в режим stand by, защото нещо липсва консенсус с моята половинка... за момента остава 50% сигурен, но ще направя всичко възможно да дойда.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

 

за съжаление преминавам в режим stand by, защото нещо липсва консенсус с моята половинка... за момента остава 50% сигурен, но ще направя всичко възможно да дойда.

Само не се карайте. Успех. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До тука те са:

 

Toranaga x2 - 100%

NMizov x2 - 100%

Ангел Дочев x2 + 1 дете - 100%

Голям ФЕН x2 - 100%

echik x1 - 100%

Vasil Sivkov x1 - 100%

Mitsubishi x2 + 1 дете - 100%

bobana75 x4 - 100%

bate pleven x2 - 100%

todormitew x2 - 100%

joreto x1 - 50%

Spiritmaster x2 - 50%

Ивайло Нинов x2 - 50%

Estilian x2 - 50%

 

До тука сме 22 на 100% и 7 на 50%

 

Успех на колегите, които се борят с другите им 50% :icon_thumbup:

 

Жени, зарадвайте мъжете си. Пак.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема я наглеждам от време на време. За желание за идване ако става дума - не ми липсва. Но много ми е рано да давам категорична заявка. Така че накрая може и да стане, но ще разчитам на случайността. В смисъл ако не се окаже, че е прекалено късно де.

 

Сега се сетих и за миналогодишната среща на Априлци, каква изненада имаше от времето тогава. Бях стигнал до Шипка и затворено, след цял след обяд чакане и накрая се принудих да се върна обратно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема я наглеждам от време на време. За желание за идване ако става дума - не ми липсва. Но много ми е рано да давам категорична заявка. Така че накрая може и да стане, но ще разчитам на случайността. В смисъл ако не се окаже, че е прекалено късно де.

 

Сега се сетих и за миналогодишната среща на Априлци, каква изненада имаше от времето тогава. Бях стигнал до Шипка и затворено, след цял след обяд чакане и накрая се принудих да се върна обратно.

Този път няма Шипкаааааа..... :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колеги. Смо да не завалят камани. Към Пампорово може да се закъса единствено преди комплекса от бензиностанцията на Петрол нагоре. Но който стигне до там да не се плаши, да звънка и ще го прибереме. :icon_thumbup:

Все ще има някой Оутлендър или Пджеро. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехей, къде без мен!? :icon_blush:

Как така каде? На Пампорово! Ти с нас ли си ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно колеги. Смо да не завалят камани. Към Пампорово може да се закъса единствено преди комплекса от бензиностанцията на Петрол нагоре. Но който стигне до там да не се плаши, да звънка и ще го прибереме. :icon_thumbup:

Все ще има някой Оутлендър или Пджеро. :good:

 

Ако се споразумеем с родителското тяло може аз да съм един от тези Outlander-и ! Ии... Ванка , къде без теб :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

То нали съм уредил и "служебни" от Балкан Стар.

Пък на бащати му кажи, че в планина зимата само с Оутлендър или с Падежро се ходи. :icon_thumbup:

Ако се запъва, взимай личния самолет и идвай. Ние ще приготвим и писта за кацане, щото и други ще идват с самолетите. Даже може и едно EVO X да дойде. :icon_dance:

:icon_doh: Като писах за EVO X, и се сетих че и на Alex Boh ще се обадя да се качи и той при нас ако си е в Смолян. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...