Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Х-л "Пампорово" 11.2008 Мицубиши Клуб & Балкан Стар


Гласуване за Х-л "Пампорово" 11.2008  

62 гласа

  1. 1. ??????????? ?? ??????

    • 14.11- 16.11.2008?
      6
    • 21.11 - 23.11.2008?
      45
    • ?? ??? ??????????
      6
    • ??????????? ????? ????
      5


Препоръчано мнение

Днес се разминах с колоната на :mitsu-smiley: на околовръстното край Пловдив. Точно на прелеза преди Асеновградско шосе. Супер изненада, не познавам никой, а изведнъж хората махат и светкат. Евала колеги :icon_thumbup:

Другия път и аз съм на линия. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 810
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Сега да ядосам всички, особено онези, които нямат сериозно извинение да не са на Пампорово.... Ние с адаша сме извинени, разписаха ни извинителните бележки от най-високо ниво!

 

Колеги, след проведен телефонен разговор горе кипи купон, цялата кръчма е за нашите колеги, всички са там и толкова щастливи, че...... (добре, бе, свате, гадно ми е....)

 

Откъм организационна гледна точка, всичко е на супер ниво! Казаха отсега да поднеса благодарности към организатора Васко!!!!

 

Помолих колегите да дават периодичен отчет всяка сутрин (тъй де, кратичко, в резюме, а и не толкова рано сутрин...), та да не ги мислим много - живи ли са, здрави ли са....

 

Иначе там времето е меко и ясно, няма сняг, няма и вятър (за загрижените..)

Имат пиене и ядене...... (да не ги мислим)

Ако ги затрупало, казаха, че и дебитните им карти били с тях (да не ги мислим)

А като свършели дебитните - и кредитни си носели (да не ги мислим)

 

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕх...... Адаш.... Децата искат жертви......

 

Другите - не са извинени......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сега да ядосам всички, особено онези, които нямат сериозно извинение да не са на Пампорово.... Ние с адаша сме извинени, разписаха ни извинителните бележки от най-високо ниво!

 

Колеги, след проведен телефонен разговор горе кипи купон, цялата кръчма е за нашите колеги, всички са там и толкова щастливи, че...... (добре, бе, свате, гадно ми е....)

 

Откъм организационна гледна точка, всичко е на супер ниво! Казаха отсега да поднеса благодарности към организатора Васко!!!!

 

Помолих колегите да дават периодичен отчет всяка сутрин (тъй де, кратичко, в резюме, а и не толкова рано сутрин...), та да не ги мислим много - живи ли са, здрави ли са....

 

Иначе там времето е меко и ясно, няма сняг, няма и вятър (за загрижените..)

Имат пиене и ядене...... (да не ги мислим)

Ако ги затрупало, казаха, че и дебитните им карти били с тях (да не ги мислим)

А като свършели дебитните - и кредитни си носели (да не ги мислим)

 

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕх...... Адаш.... Децата искат жертви......

 

Другите - не са извинени......

Всяко зло за добро, ще кажа аз дълбокомъдрено.... :icon_thumbup: Наздраве и да се завивате добре...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D И за така спечелих моята прекрасна съпруга.... Сред лято посегнах и и завих кръста, тя направо се изцъкли.... А аз - "Ми нали деца ще ми раждаш" ..... и всичко беше ясно.... Завивам я и я гушкам, как иначе......

Наздраве, адаш, всичко е пред нас! Ние, живот и здраве, ще дадем най-новото попълнение...

Очакваме и други да се включат и да се размножат!!!!! :D :D :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз май съм първия, който ще даде информация от "мястото на събитието". Пристигнах малко след полунощ, но веднага се включих в купона, който вече се беше завихрил. Нощния бар беше буквално "превзет" от нашия клуб. Васко раздаде на всички стикери (лепенки) с емблемата на Митсубиши, които ние си залепихме по дрехите. В бара имаше и някаква група счетоводители, които не само се загубиха между нас, но и си просеха от нас стикери за да си ги залепят и те на дрехите... емблеми на Митсубиши бяха залепени и на дрехите на сервитьорките и на барманите... купона беше пълен... на всеки 5-10 минути дисководещия ни поздравяваше... всички много се веселихме... играхме, пяхме, пихме, скачахме, викахме. Организацията е невероятна, хотела е превъзходен, обслужването е на същото ниво. Тук сме като царе, аз лично бих останал още една седмица, ако не ме зовяха служебните ми ангажименти. Направихме страшно много снимки, ще ги видите като се върнем.

Ха, завиждайте сега :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на цялата компания от простосмъртните, дето работим до 18.00 в петък.

Някаква опция за вписване към купона само за 1 нощ??? Някой ще ни светне ли дали има още някоя стаичка? Или пък да се настаним някъде, а да дойдем само да забием...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа :) Купона вечерта беше супер. Хотела е разкошен и обслужването е перфектно! Евала на Васко за организацията ;) Айде отивам на билярда :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да се включа :) Купона вечерта беше супер. Хотела е разкошен и обслужването е перфектно! Евала на Васко за организацията ;) Айде отивам на билярда :)

Иди Емо , иди , а после и до лоби-бара прескочи , да не забравиш и боулинга , така ти се пада , мъчи се ..... А ние възпрепятсваните си гризем м....а от яд :icon_censored:

 

Бъдете живи и здрави и весело изкарване на Мицу-празника. Нека на Пампорово се понесат легенди за вас . :icon_clap:

 

И да не забравите снимки!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И диджея в дискотеката през цялата нощ вика - "Поздрав за фен клуб Мицубишииииии", и от нашия край на дискотеката се чува "аааааааааааааааааааааааааааааааааа" :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вижте ги сега какви са..... Няма ли да ни кажете по едно наздраве, преди да седнете?! Ааааааааа!!!!

 

Хайде, колеги, наздраве, вярвам, че ще се представите достойно!

 

И умната, внимавайте с времето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пускам нова тема-анкета за срещета на :mitsu-smiley: в х-л"Пампорово",че тая стана много дълга.

Четене няма вече 41 страници. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...