Премини към съдържание

Х-л "Пампорово" 11.2008 Мицубиши Клуб & Балкан Стар


Гласуване за Х-л "Пампорово" 11.2008  

62 гласа

  1. 1. ??????????? ?? ??????

    • 14.11- 16.11.2008?
      6
    • 21.11 - 23.11.2008?
      45
    • ?? ??? ??????????
      6
    • ??????????? ????? ????
      5


Препоръчано мнение

То нали съм уредил и "служебни" от Балкан Стар.

Пък на бащати му кажи, че в планина зимата само с Оутлендър или с Падежро се ходи. :icon_thumbup:

Ако се запъва, взимай личния самолет и идвай. Ние ще приготвим и писта за кацане, щото и други ще идват с самолетите. Даже може и едно EVO X да дойде. :icon_dance:

:icon_doh: Като писах за EVO X, и се сетих че и на Alex Boh ще се обадя да се качи и той при нас ако си е в Смолян. :)

Аз всяка седмица съм в Смолян и Пампорово така че сматам и тогава да не пропусна.Ние сме двама + дете.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 810
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Това е супер, ама конкретизирай малко де. Само ще минете за през деня или идвате при нас в Петък та до Неделя чак? :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Колеги, смятам че за окончателни дати за събирането Ни в х-л "Пампорово" се приемат датите с най-много гласове до момента, тоест Петък 21.11.2008г - Неделя 23.11.2008г. :mitsu-smiley:

 

Днес говорих с отдел "Резервации" на х-л "Пампорово" и ме помолиха най-късно до 10-12.11.2008г да съм подал информация за бройката на участниците и вида на исканите от нас помещения, както и да бъдат внесени събраните от нас пари.

 

Ако има някакви въпроси за доуточняване, сега е момента да ми бъдат зададени.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

надявам се да се организирате и най вече да има сериозни хора с любовта към марката и ви пожелавам да си прекарате страхотно и нека занапред да има събирания подобни това с една добра организация и желание на повечето хора респект !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предлагам ви да си направиме едно истинско събиране с дискуся дебати и т.н.т. в хотел "Пампорово" през Ноември месец. Тъй като там кмплексем Менаджер е жена ми, може да издеиствам преференции. Намаления на храна, нощувки и безплатно ползване на конферентна зала. Ако се организираме, даже ще поканя от Б.С.Пловдив двамата дилъри на :mitsu-smiley: да им задавамв въпроси а те да отговарят. Да кажат за новини, цени и очаквани събития. Последно когато говарих с моята дилърка на тази тема, тя ми каза че Б.С. подготвят и тест драйв, но се чудят дали в Смолян или на Пампорово. Ако успеем да се организираме ние, Аз ще лобирам пред шефа на Б.С.Пловдив да са на Пампорово с колите за тестване. Ето и примерна програма.

 

Петък:

от 17'30ч до 18'30ч - престигане и настаняване

от 18'30ч до 19'30ч - свободно време (подготовка за вечеря)

от 19'30ч до 22'00ч - вечеря в ресторант "Орфей"

от 22'00ч до 24'00ч - Bowling

от 00'00ч до 0..'...ч - Night Bar (по желание)

Събота:

от 07'00ч до 08'30ч - закуска на блок маса в ресторант "Орфей"

от 08'30ч до 09'00ч - кафе/чай на лоби бара

от 09'00ч до 11'30ч - конферентна зала

от 11'30ч до 13'00ч - свободно време за обяд (неорганизирано)

от 13'00ч до 13'30ч - пътуване до Смолян (по желание)

от 13'30ч до 17'30ч - разходка из града

от 17'30ч до 18'00ч - тръгване към Пампорово

от 18'00ч до 19'30ч - свободно време (подготовка за вечеря)

от 19'30ч до 22'00ч - вечеря в ресторант "Орфей"

от 22'00ч до 24'00ч - Bowling

от 00'00ч до 0..'...ч - Night Bar (по желание)

Неделя:

от 07'00ч до 08'30ч - закуска на блок маса в ресторант "Орфей"

от 08'30ч до 09'00ч - кафе/чай на лоби бара

от 09'00ч до 11'30ч - конферентна зала или тест драйв(ако сме с Б.С. заедно)

от 11'30ч до 12'00ч - освобождаване на стаите

от 12'00ч до 1..'...ч - отпътуване или, който има още време за губене, на лоби бара да си говорим

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

В понеделник ще напиша и колко ще струва на човек този :mitsu-smiley: weekend

Може и да водим приятели и познати, които нямат работа през почивните дни. Да се зарибят по :mitsu-smiley: и те. Колкото сме повече, толкова по-сериозни ще изглежда нашия клуб пред Хотела и Балкан Стар.

Страхотно предложение бих ви препоръчал,да поканим и приемчиците и механиците на Сервиз Ратола .Те могат да ни бъдат от полза.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно предложение бих ви препоръчал,да поканим и приемчиците и механиците на Сервиз Ратола .Те могат да ни бъдат от полза.

Ок, няма проблем ако се навият да дойдат и да си поемат разходите (ще им издадем фактури).

Ама трябва да не ги биеме :icon_wwf: , само с въпроси да ги стреляме. :guns:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ее Колеги ,

 

вече нямам търпение да идва времето и да потегляме към Пампорово , дано найстина сме повече хора та и да се опознаем по новите и да си изкараме страхотен уикенд.Нали ще има Колеги който ще тръгват от София , че да не съм сама кола :huh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страхотно предложение бих ви препоръчал,да поканим и приемчиците и механиците на Сервиз Ратола .Те могат да ни бъдат от полза.

 

Ок, няма проблем ако се навият да дойдат и да си поемат разходите (ще им издадем фактури).

Ама трябва да не ги биеме :icon_wwf: , само с въпроси да ги стреляме. :guns:

 

А никъв бой , само целувки :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ее Колеги ,

 

вече нямам търпение да идва времето и да потегляме към Пампорово , дано найстина сме повече хора та и да се опознаем по новите и да си изкараме страхотен уикенд.Нали ще има Колеги който ще тръгват от София , че да не съм сама кола :huh:

 

 

 

Предполагам, че основната групичка ще е от София!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди да стигнете хотела, се обадете да ви чакам пред хотела да заснема пристигането на :mitsu-smiley: колоната пред хотела. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Колеги. Нека тези от Вас, които пускат пари по сметката за резервации на събирането ни в х-л "Пампорово", ми пишат кой колко е пуснал. За да мога Аз да отбележа в списъка, кои колко е дал и колко има за доплащане когато престигне.

Защото съм гледал по мероприятията кава суматоха става когато всеки почне да виси на рецепция и да чака да го намерят по резервация, да пресмятат и да му казват колко още трябва да доплаща.

За това аз смятам да го направим по следният начин.

Аз като организатор ще ви посрещам и настанявам в петък вечерта. Докато и последният от списъка не престигне Аз ще съм там да чакам.

Докато на рецепция ви регистрират, Аз и колегата който го регистрират в момента, ще имаме време да свършим тази работа с доплащането още тогава при самото идване. А не да се гоним по хотела два дена кой каде отишъл и удобно ли е или не да се разплащаме.

Мисля, че този вариянт е най-добрият, но ако някой има друга идея за тази работа нека да я каже. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Колеги. Нека тези от Вас, които пускат пари по сметката за резервации на събирането ни в х-л "Пампорово", ми пишат кой колко е пуснал. За да мога Аз да отбележа в списъка, кои колко е дал и колко има за доплащане когато престигне.

Защото съм гледал по мероприятията кава суматоха става когато всеки почне да виси на рецепция и да чака да го намерят по резервация, да пресмятат и да му казват колко още трябва да доплаща.

За това аз смятам да го направим по следният начин.

Аз като организатор ще ви посрещам и настанявам в петък вечерта. Докато и последният от списъка не престигне Аз ще съм там да чакам.

Докато на рецепция ви регистрират, Аз и колегата който го регистрират в момента, ще имаме време да свършим тази работа с доплащането още тогава при самото идване. А не да се гоним по хотела два дена кой каде отишъл и удобно ли е или не да се разплащаме.

Мисля, че този вариянт е най-добрият, но ако някой има друга идея за тази работа нека да я каже. :mitsu-smiley:

 

Колега Сивков,

Основната идея не е ли да се плати цялата сума по банков път и като пристигнем да не те занимаваме с плащания и др. неща , ами направо да сядаме на маса и да те дръпваме и теб :)

Мисълта ми е следната:

Аз примерно искам двойна стая (нали 120лв за вде нощувки за двама с включените в тях неща) .. Отивам , превеждам 120 лв и мисля , че повече не трабва да те заномавам ,нали така? Или греша?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да това е идеята ми, но май не всички са на това мнение. Аз за това бех писал, че искам който е сигурен да пусне парите и като престигне в хотела отиваме на рецепция даваме платежно или вносна бележка (като ваучер за почивка) и ни настаняват без да се занимаваме с пари и доплащания. Все пак има още време за превеждане на пари и резервации.

До 10.11.2008 си е 32 дена. Който от сега е сигурен на 100% ги пуска сега или когато си иска, а който не е на 100% когато стане тогава, но до 10.11 защото тогава давам списъка в хотела и се разплащам с тях.

Малко си объркал цената. Ето ги пак.

 

Апартамент за двама - 180лв (2 нощувки+2 закуски за двама) + 80лв (2 обяда+2 вечери за двама) = 260лв

Двойна стая - 120лв (2 нощувки+2 закуски за двама) + 80лв (2 обяда+2 вечери за двама) = 200лв

Двойна стая за единична - 100лв (2 нощувки+2 закуски) + 40лв (2 обяда+2 вечери) = 140лв

Единична стая - 80лв (2 нощувки+2 закуски) + 40лв (2 обяда+2 вечери) = 120лв

 

Цените за децата, тъй като ще имаме и такива гости са :

 

до 2г безплатно

от 2г до 12г - 40% от цената на нощувка за възрастен, и 50% от цената за допълнителните обяд и вечеря

от 12г нагоре се таксуват на цената на възрастен

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, да ви уточня че тези които са платили на 100%, при престигане отиват на рецепция, казват името на което са резервирали и се настаняват.

Тези обаче, които не са внесли пълната сума, ще трябва да носят документа за преведената от тях сума и на място да ми доплатят остатъка от пакетната цена.

Възможност за заплащане само на нощувките, без обяда и вечерята няма да има, поради това че се водим като организирано мероприятие с оферта за пакетна цена и намаление.

 

Ако някой се сеща да пита още нещо да пита, Аз съм насреща.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм те разбрал правилно така или иначе , понеже визирах 120 лв (2 нощувки за двама+2 закуски + басейните и заседателната зала) Беше споменал , че обяд и вечеря не е задължително да се поръчват понеже не всеки може да иска и да закусва,обядва и вечеря , но ако така стоят нещата ще трябва да се примирим ;) Все пак няма да се цепим от колектива , но е добре да се разбере това , че мисля ..и други колеги няма да им е било ясно това със задължителното плащане за обяд и вечеря! Та да обобщим - почивката за 2-ма излиза 200лв в пълния и пакет (освем ако не искат да са в апартамент :) )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм те разбрал правилно така или иначе , понеже визирах 120 лв (2 нощувки за двама+2 закуски + басейните и заседателната зала) Беше споменал , че обяд и вечеря не е задължително да се поръчват понеже не всеки може да иска и да закусва,обядва и вечеря , но ако така стоят нещата ще трябва да се примирим ;) Все пак няма да се цепим от колектива , но е добре да се разбере това , че мисля ..и други колеги няма да им е било ясно това със задължителното плащане за обяд и вечеря! Та да обобщим - почивката за 2-ма излиза 200лв в пълния и пакет (освем ако не искат да са в апартамент :) )

Обяда и вечеря не са задължителни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, само да попитам,......

Сещате ли се колко е една чорба на такъв курорт?

 

Не казвам, че като сме на блок-маса трябва да се на......м, но човек спокойно ще хапне каквото му е сладко, и по колкото му е сладко (особено важи за жените, да ме извиняват, ама те - от това искам, и от това искам и ..... останалото ...... ?)

 

Та, мисълта ми е - изобщо не се замисляйте за някакви си 20 лв на човек (сигурен съм, че като четете това ще ми се смеете на акъла, защо изобщо го пиша, но ........ някои все още не са открили топлата вода :rolleyes: ), и изобщо се чудя защо ги правите на въпрос? :icon_doh:

 

Айде, поздрави и си занесете ските да ви ги обслужат, чеее... много закани чух :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

АЛ ИНКЛУЗИВ- най доброто откриване в туризма :icon_thumbup: Плащаш и не мислиш за нищо.Кеф :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета, махнахме вечерята, която бях предвидил за петък вечер. За събота съм си оставил нещата с организиран обяд и организирана вечеря. Не мисля, че да тръгнем да обикаляме кръчмите по курорта, защото съм сигурен че ще излезе по-скъпо от 20лв на човек. Освен това на блок масата не е само сирене и кашкавал. Забравил съм да ви кажа, че почти съм се разбрал с хотела, алкохола за обяда и вечерята да си го внвсеме ние, а само в боулинга и в нощния да се плаща.

Ако не ви устройва тази програма, нямам идя какда стане работата.

В момента на един човек спящ в: еденична стая идва 120лв, в двойна стая 100лв и в апартамент 130лв които включват:

в Петък - нощувка

в Събота - закуска, обяд, вечеря, басейн, конферентна зала и нощувка

в Неделя - закуска, басейн и конферентна зала

Ако това ви се струва много за :mitsu-smiley: Weekend в хотел 5*, нямам друго предложение.

От както е направено това предложение, цени не са сменяни. Само съм добавил за апартамент и за деца.

Съжалявам ако някой е бил подведен от мене.

За това си бех оставил и телефона, но само един колега ме потърси за уточнение.

След 14ч съм на разположение на телефон 0888 75 72 79.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Обяда и вечеря не са задължителни.

 

Не са задължителни да присъстваш на тях или да си ги заплатиш? ... понеже колегата Сивков е доста ясен : "Възможност за заплащане само на нощувките, без обяда и вечерята няма да има, поради това че се водим като организирано мероприятие с оферта за пакетна цена и намаление.

"

А за повдигането на въпрос: просто отбелязвам , защото мисля , че в началото не стояха така нещата (както все още се забелязва от bate_pleven)И не за друго , ами госпожиците може да не могат да поберат толкова ядене :) (и обяд и вечеря)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Офертата е зарибяваща , ако нямам ангажименти ще съм на линия , естествено с жената.

Крайния срок за записване кога е ?

 

Хотела е супер , имал съм удоволствието да гостувам :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето колеги, това е последния вариант на програмата върху която е базирана цената.

Тя е от 19.09.2008г / 16.28ч.

Колеги, предлагам ви нов вид на програмата за събирането на х-л "Пампорово":

Петък:

от 18'00ч до 0..'...ч - пристигане, настаняване и свободно време (за тези които желаят да вечерят р-т "Орфей" ще работи, но на свободна консумация)

Събота:

от 07'00ч до 09'30ч - закуска на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 09'30ч до 10'00ч - кафе/чай на Лоби бар

от 10'00ч до 12'00ч - дискусия в конферентна зала

от 12'00ч до 12'30ч - свободно време

от 12'30ч до 14'00ч - обяд на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 14'00ч до 18'00ч - тест драйв разходка до Смолян с колите на Б.С. и ако искаме и собствени

от 18'00ч до 20'00ч - свободно време (басейн, спане или ..........?)

от 20'00ч до 22'00ч - вечеря на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 22'00ч до 24'00ч - боулинг в "Bowling bar"

от 00'00ч до 0..'...ч - "Night bar Stars" (по желание)

Неделя:

от 07'00ч до 09'00ч - закуска на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 09'00ч до 09'30ч - кафе/чай на Лоби бар

от 09'30ч до 11'30ч - дискусия в конферентна зала

от 11'30ч до 12'00ч - освобождаване на стаите

от 12'00ч до 1..'...ч - отпътуване (който има оше време може да остане на лавче в Лоби бара)

Да ви напомня, че басейна и залата за конференции ни е на разположение от настаняването до замонаването ни безплатно. В този вид на програма mitsu-smiley.gif weekend ще ни струва по 100 лв на човек (за Петък, Събота и Неделя). От това по-малко на 5 звезди. Да не забравяме, че не е задължително да се присъства. Който НЕиска да идва да не коментира излишно. Който дойде в Събота, добре дошъл. Няма да го върнем, но и за тях ми трябва бройка да заявя в хотела. Правим го да ни е весело и приятно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...