Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Х-л "Пампорово" 11.2008 Мицубиши Клуб & Балкан Стар


Гласуване за Х-л "Пампорово" 11.2008  

62 гласа

  1. 1. ??????????? ?? ??????

    • 14.11- 16.11.2008?
      6
    • 21.11 - 23.11.2008?
      45
    • ?? ??? ??????????
      6
    • ??????????? ????? ????
      5


Препоръчано мнение

Колеги, предлагам ви да си направиме едно истинско събиране с дискуся дебати и т.н.т. в хотел "Пампорово" през Ноември месец. Тъй като там кмплексем Менаджер е жена ми, може да издеиствам преференции. Намаления на храна, нощувки и безплатно ползване на конферентна зала. Ако се организираме, даже ще поканя от Б.С.Пловдив двамата дилъри на :mitsu-smiley: да им задавамв въпроси а те да отговарят. Да кажат за новини, цени и очаквани събития. Последно когато говарих с моята дилърка на тази тема, тя ми каза че Б.С. подготвят и тест драйв, но се чудят дали в Смолян или на Пампорово. Ако успеем да се организираме ние, Аз ще лобирам пред шефа на Б.С.Пловдив да са на Пампорово с колите за тестване. Ето и примерна програма.

 

Петък:

от 17'30ч до 18'30ч - престигане и настаняване

от 18'30ч до 19'30ч - свободно време (подготовка за вечеря)

от 19'30ч до 22'00ч - вечеря в ресторант "Орфей"

от 22'00ч до 24'00ч - Bowling

от 00'00ч до 0..'...ч - Night Bar (по желание)

Събота:

от 07'00ч до 08'30ч - закуска на блок маса в ресторант "Орфей"

от 08'30ч до 09'00ч - кафе/чай на лоби бара

от 09'00ч до 11'30ч - конферентна зала

от 11'30ч до 13'00ч - свободно време за обяд (неорганизирано)

от 13'00ч до 13'30ч - пътуване до Смолян (по желание)

от 13'30ч до 17'30ч - разходка из града

от 17'30ч до 18'00ч - тръгване към Пампорово

от 18'00ч до 19'30ч - свободно време (подготовка за вечеря)

от 19'30ч до 22'00ч - вечеря в ресторант "Орфей"

от 22'00ч до 24'00ч - Bowling

от 00'00ч до 0..'...ч - Night Bar (по желание)

Неделя:

от 07'00ч до 08'30ч - закуска на блок маса в ресторант "Орфей"

от 08'30ч до 09'00ч - кафе/чай на лоби бара

от 09'00ч до 11'30ч - конферентна зала или тест драйв(ако сме с Б.С. заедно)

от 11'30ч до 12'00ч - освобождаване на стаите

от 12'00ч до 1..'...ч - отпътуване или, който има още време за губене, на лоби бара да си говорим

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

В понеделник ще напиша и колко ще струва на човек този :mitsu-smiley: weekend

Може и да водим приятели и познати, които нямат работа през почивните дни. Да се зарибят по :mitsu-smiley: и те. Колкото сме повече, толкова по-сериозни ще изглежда нашия клуб пред Хотела и Балкан Стар.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 810
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Малко късничко пишеш за тия дати да се събираме .. пък и заради 3-те почивни дни повечето хора си имат вече планове. Тия работи се пускат поне месец предварително, за да се избистрят нещата. Иначе добре звучат нещата .. остава да споменеш цена за нощувка за да видим въобще ще го бъде ли :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли как да е другия месец или аз изобщо не съм разбрал за кога става въпрос. Иначе аз съм на линия.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колегата има предвид 11.2008- тоест ноември 2008год.Не мисля, че не е достатъчно предварително.Датите са съответно петък, събота и неделя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чакаме ценички значи :) Това е единственото което може да ме възпрепятства.......за съжаление!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли как да е другия месец или аз изобщо не съм разбрал за кога става въпрос. Иначе аз съм на линия.

Малко е врвмето за организацията. А и Аз до 18.10.2008 съм на морето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Значи предполагам ще се събереме поне 50 човека.

Цените са следните :

60лв е двойната стая с включени закуска на блок (шведска) маса, басейн и конферентна зала . За всяко допълнително ядене (обяд или вечеря) се доплаща по 20лв на човек, като храненето става на блок (шведска) маса. Така калкулирано, на човек : 2 нощувки (2 закуски) = 60лв. + 2 вечери = 40лв. + 1 обяд = 20лв. Или общо 120лв на човек за целия :mitsu-smiley: weekend + free конферентна зала и басейна. Все пак да не забравяме, че хотела е 5 звезди. Мисля, че цените са приемливи. Ако махнем обяда ще стане по 100лв на човек, но моето лично мнение е, че е по-добре всичко да ни е организирано с храната. Ако сте За, ще го направим, но не по рано от 14.11.2008. Просто всичко си иска време за организация. Аз за дати бях посочил 14,15 и 16.11.2008 или 21,22 и 23.11.2008. Трябва ние да уточним датата, за да мога да започна да натискам в Балкан Стар Пловдив. Ако цените ви устройват, дайте да се уточним за датата и да действам. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер цени като - за Пампорково де. Само да попитам - това са цени с отстъпката ли която ще ни направят ако сме поне 50 човека. На мен не ми се струва много вероятно да стане това мероприятие. Първо общия тотал като цена на всеки ще отиде твърде по-вече което много хора няма да искат да си го позволят, после другото е че досега като сме правили подобни сбирки и хем са били за една нощувка и пак не е имало сериозна бройка хора - тук става дума за по вече дни и това също малко хора ще си го позволят.

Но за категорията си цените мисля са приемливи, важно е как се приемат от болшинството.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер цени като - за Пампорково де. Само да попитам - това са цени с отстъпката ли която ще ни направят ако сме поне 50 човека. На мен не ми се струва много вероятно да стане това мероприятие. Първо общия тотал като цена на всеки ще отиде твърде по-вече което много хора няма да искат да си го позволят, после другото е че досега като сме правили подобни сбирки и хем са били за една нощувка и пак не е имало сериозна бройка хора - тук става дума за по вече дни и това също малко хора ще си го позволят.

Но за категорията си цените мисля са приемливи, важно е как се приемат от болшинството.

Абе и 35-40 да отидем, пак ще са тези. Ако сме 50+ може още 10лв на стая да бутна - от 60 на 50лв. Повтарям, че може и приятели извън клуба да доведеме. За по-малко време Балкан Стар няма да се занимават с нас изобщо. Ако някой от Вас е ходил в този хотел преди 1-2 или повече години , да знае че от миналата година сме направили доста промени, с цел да се запази удобството на клиента и интереса към хотела.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допада идеята за този тиймбилдинг, мисля че ние с жената ще сме там!

Жалко че няма да има сняг, за да направим по едно спускане по пистите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без мен..... И сватба, пък и Стара Загора преди това............ За два колта (на старо) пари ще похарча

:sorry: :sorry:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допада идеята за този тиймбилдинг, мисля че ние с жената ще сме там!

Жалко че няма да има сняг, за да направим по едно спускане по пистите.

Може и да има. Поканете иприятели ако искате да се възползват от Promo цените. Колкото повече, толкова по весело. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Без мен..... И сватба, пък и Стара Загора преди това............ За два колта (на старо) пари ще похарча

:sorry: :sorry:

Комбинирай се с някой. Не е задължително всеки да е сам с колата си. Целта ни, е да се съберем повече хора за дебатите. Колите колкото толкова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дебатите са си дебати. Аз на сбирка на клуба без жената и децата нямам работа. Дебатите ще ги дебатирате и без мен... Пък като знам как съм се засилил да обсъждам цените с БС - малиииииииииии

 

П.П. Аз се женя, бе, човек, ако да беше ок. 05.10. - да мина и да почерпя, ама много ми идва........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

По желание на Vasil Sivkov е направена анкета. Моля, направете своя избор. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цените са страхотни за 5 звезден хотел - поздравления за организацията! :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предлагам ви да си направиме едно истинско събиране с дискуся дебати и т.н.т. в хотел "Пампорово" през Ноември месец. Тъй като там кмплексем Менаджер е жена ми, може да издеиствам преференции. Намаления на храна, нощувки и безплатно ползване на конферентна зала. Ако се организираме, даже ще поканя от Б.С.Пловдив двамата дилъри на Може и да водим приятели и познати, които нямат работа през почивните дни. Да се зарибят по :mitsu-smiley: и те. Колкото сме повече, толкова по-сериозни ще изглежда нашия клуб пред Хотела и Балкан Стар.

 

Поздравления, колега- вътре съм с жената.Мисля да поканя и колегите от Audiemotion

- приятелчета са и са само към 4-5 човека симпатяги :icon_rock: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идейката за такова събиране, и то на такова място ми се струва много добра. Но ще се присъединя към мнението на mali, че за 3 дни си е направо невъзможно да се организираме. Особено като петък си е и работен ден. Смятам, че ако е само събота и неделя ще дойдат в пъти повече хора. Не знам от БС колко време искат да ни "обръщат" внимание, но 2 дена са си напълно достатъчни...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, предлагам ви да си направиме едно истинско събиране с дискуся дебати и т.н.т. в хотел "Пампорово" през Ноември месец. Тъй като там кмплексем Менаджер е жена ми, може да издеиствам преференции. Намаления на храна, нощувки и безплатно ползване на конферентна зала. Ако се организираме, даже ще поканя от Б.С.Пловдив двамата дилъри на Може и да водим приятели и познати, които нямат работа през почивните дни. Да се зарибят по :mitsu-smiley: и те. Колкото сме повече, толкова по-сериозни ще изглежда нашия клуб пред Хотела и Балкан Стар.

Поздравления, колега- вътре съм с жената.Мисля да поканя и колегите от Audiemotion

- приятелчета са и са само към 4-5 човека симпатяги :icon_rock: :drinks:

Браво колега. Колкото сме повече толкова по весело ще ни е. Ако твойте приятели искат нека поканят и техни приятели. Ако се съберем от няколко клуба ще паднат големи дебати "Кой е по-по-най". Но ние от :mitsu-smiley: ще сме железни. Говорих с Балкан Стар Пловдив и ми казаха: "Васе само кажи дата и идавме и тримата дилъри на :mitsu-smiley: при тебе на Пмопрово. Кажи кога, палим по една кола и сме горе за тест драйв". Това ми казаха днеска в 12'30ч.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Идейката за такова събиране, и то на такова място ми се струва много добра. Но ще се присъединя към мнението на mali, че за 3 дни си е направо невъзможно да се организираме. Особено като петък си е и работен ден. Смятам, че ако е само събота и неделя ще дойдат в пъти повече хора. Не знам от БС колко време искат да ни "обръщат" внимание, но 2 дена са си напълно достатъчни...

Колеги, предлагам ви нов вид на програмата за събирането на х-л "Пампорово":

Петък:

от 18'00ч до 0..'...ч - пристигане, настаняване и свободно време (за тези които желаят да вечерят р-т "Орфей" ще работи, но на свободна консумация)

Събота:

от 07'00ч до 09'30ч - закуска на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 09'30ч до 10'00ч - кафе/чай на Лоби бар

от 10'00ч до 12'00ч - дискусия в конферентна зала

от 12'00ч до 12'30ч - свободно време

от 12'30ч до 14'00ч - обяд на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 14'00ч до 18'00ч - тест драйв разходка до Смолян с колите на Б.С. и ако искаме и собствени

от 18'00ч до 20'00ч - свободно време (басейн, спане или ..........?)

от 20'00ч до 22'00ч - вечеря на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 22'00ч до 24'00ч - боулинг в "Bowling bar"

от 00'00ч до 0..'...ч - "Night bar Stars" (по желание)

Неделя:

от 07'00ч до 09'00ч - закуска на блок (шведска) маса в р-т "Орфей"

от 09'00ч до 09'30ч - кафе/чай на Лоби бар

от 09'30ч до 11'30ч - дискусия в конферентна зала

от 11'30ч до 12'00ч - освобождаване на стаите

от 12'00ч до 1..'...ч - отпътуване (който има оше време може да остане на лавче в Лоби бара)

Да ви напомня, че басейна и залата за конференции ни е на разположение от настаняването до замонаването ни безплатно. В този вид на програма :mitsu-smiley: weekend ще ни струва по 100 лв на човек (за Петък, Събота и Неделя). Ако обаче се съберем 40+ човека, ще се циганя пред жена ми за още 10лв на човек отстъпка. И тогава става 90лв на човек (за Петък, Събота и Неделя). От това по-малко на 5 звезди и 40 човека група ако ми намери някой да предложи, Аз ще съм ЗА с двете ръце (да не забрави и тест драйв да уреди). Да не забравяме, че не е задължително да се присъства. Който НЕиска да идва да не коментира излишно. Който дойде в Събота, добре дошъл. Няма да го върнем, но и за тях ми трябва бройка да заявя в хотела. Правим го да ни е весело и приятно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...