Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Х-л "Пампорово" 11.2008 Мицубиши Клуб & Балкан Стар


Гласуване за Х-л "Пампорово" 11.2008  

62 гласа

  1. 1. ??????????? ?? ??????

    • 14.11- 16.11.2008?
      6
    • 21.11 - 23.11.2008?
      45
    • ?? ??? ??????????
      6
    • ??????????? ????? ????
      5


Препоръчано мнение

  • Отговори 810
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Колеги идеята ми да се пристига в петък е, че ако пътуваме в събота то половината ден ще си изгубим. Когато и да пристигнете в петък вечер, ще се настаните и ще си починете пълноценно. Така ще можеме да използваме целия съботен ден пълноценно. От София до х-л Пампорово е 230км или 2 часа и 30 минути път с нормално каране. От Варна (през Котел пътя е перфектен с нов асфалт) до х-л Пампорово е 410км или 4 часа и 30 минути път с нормално каране. От Бургас до х-л Пампорово е 330км или 4 часа път с нормално каране. Сметнете ако пътувате в събота, че ще сте на х-ла след 14ч. А ако се пътува вечерта (вечер е по лесно и не натоварено) и се тръгне от Варна в 19ч то в 23'30ч живот здраве и касмет ще е на х-ла. А времето за почивка ще е напълно достатъчно, за разлика от това ако се пътува в събота сутринта. Целия ден ще ти е уморено.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Супер цени като - за Пампорково де. Само да попитам - това са цени с отстъпката ли която ще ни направят ако сме поне 50 човека. На мен не ми се струва много вероятно да стане това мероприятие. Първо общия тотал като цена на всеки ще отиде твърде по-вече което много хора няма да искат да си го позволят, после другото е че досега като сме правили подобни сбирки и хем са били за една нощувка и пак не е имало сериозна бройка хора - тук става дума за по вече дни и това също малко хора ще си го позволят.

Но за категорията си цените мисля са приемливи, важно е как се приемат от болшинството.

И кое му е супер за ноември месец? Пътя до Пампорово е ужасен ! Другото което е, по това време на годината няма никой там и в курорта е супер скука. И за какво са ни тези дилъри на Балканстар, след като си имаме Светльо, който е много по-просветен от половината Балканстар, да не казвам от всичките. И си го имаме тук във форума. А Пампорово е може би най-неудобното място за среща в БГ. А за 50 души ще отвори всеки хотел в Бг, Да не говорим за комисионната, която ще получи човека закарал толкова хора и организирал такова мероприятие.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И кое му е супер за ноември месец? Пътя до Пампорово е ужасен ! Другото което е, по това време на годината няма никой там и в курорта е супер скука. И за какво са ни тези дилъри на Балканстар, след като си имаме Светльо, който е много по-просветен от половината Балканстар, да не казвам от всичките. И си го имаме тук във форума. А Пампорово е може би най-неудобното място за среща в БГ. А за 50 души ще отвори всеки хотел в Бг, Да не говорим за комисионната, която ще получи човека закарал толкова хора и организирал такова мероприятие.

Ти ЛУД ли си бе колега? За какви комисионни говориш ? Ако четеш по-подробно, ще видиш че съм писал ако някой има други предложения да ги дава за обсъждане. Като не ти харесва недей да идваш. Но не желая ТЪПИ коментари от хора, които сигурно си нямат и най малка представа от организацията на каквито и да са мероприятия извън двора на село. А що се отнася до пътя и ако те притесняват завоите, незнам за какво си си купил това :mitsu-smiley: A в комплекса не ми трябва никой. Ние си се свбираме заради нас. Относно дилърите, не съм писал никаде дали са по умни и дали знаят повече от нас. Отгоре на това на тях ти или някой друг, от тези които ще се съберем не им дължи нищо. Ако ти можеш да предложиш алтернативно мероприятие го направи без да коментираш по този начин предложеното от други членове.

 

:icon_hmm: Междо другото ти разгледах профилчето и видях че : регистриран на 20.10.2005г. без лично представяне, без снимка в галерията т.н. Видях още, че от малкото теми пуснати от тебе има и такива, к оито нямат нощо общо с :mitsu-smiley: и ното една темичка или запитване за организацията на каквото и да е събиране.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти колко мероприятия си организирал за този клуб, че да ми казваш дали да се въздържам да давам мнение? Изброй ги ако обичаш...И какво е това отношение от организатор?... като не ви харесва не идвайте...А щом реагираш толкова остро, значи съм те засегнал с нещо и съм бил прав. Нямам нищо против да се направи събиране, но на друго място удобно за повече хора. Ако толкова си наясно с организирането на мероприятия покрай на Ветко хотелите, моля направи го пак ти. Само си спести острия тон и уважавай мнението на другите. Нито ме познаваш, нито ти отива да се държиш така.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти ЛУД ли си бе колега? За какви комисионни говориш ? Ако четеш по-подробно, ще видиш че съм писал ако някой има други предложения да ги дава за обсъждане. Като не ти харесва недей да идваш. Но не желая ТЪПИ коментари от хора, които сигурно си нямат и най малка представа от организацията на каквито и да са мероприятия извън двора на село. А що се отнася до пътя и ако те притесняват завоите, незнам за какво си си купил това :mitsu-smiley: A в комплекса не ми трябва никой. Ние си се свбираме заради нас. Относно дилърите, не съм писал никаде дали са по умни и дали знаят повече от нас. Отгоре на това на тях ти или някой друг, от тези които ще се съберем не им дължи нищо. Ако ти можеш да предложиш алтернативно мероприятие го направи без да коментираш по този начин предложеното от други членове.

 

:icon_hmm: Междо другото ти разгледах профилчето и видях че : регистриран на 20.10.2005г. без лично представяне, без снимка в галерията т.н. Видях още, че от малкото теми пуснати от тебе има и такива, к оито нямат нощо общо с :mitsu-smiley: и ното една темичка или запитване за организацията на каквото и да е събиране.

Колега, смекчи малко тона си... :icon_blush:

Дори админа и модераторите не държат подобен език на провинилите се юзери, а ти май си от тях...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Спри да си редактираш мнението след като съм написал нещо. Нямам нужда от представяне, понеже достатъчно много от хората в клуба ме познават и знаят много добре, до колко съм фен и на коя марка. Ходил съм точно от Сл. Бряг до София единствено за рождения ден и изобщо на теб ли трябва да се доказвам, дали съм фен и дали мога да си давам мнението?

А това изказване за селото показа истинската ти същност. Дръж се културно и с уважение към хората които не познаваш. Щом няма инфо в профила ми толкова време може и да има защо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти колко мероприятия си организирал за този клуб, че да ми казваш дали да се въздържам да давам мнение? Изброй ги ако обичаш...И какво е това отношение от организатор?... като не ви харесва не идвайте...А щом реагираш толкова остро, значи съм те засегнал с нещо и съм бил прав. Нямам нищо против да се направи събиране, но на друго място удобно за повече хора. Ако толкова си наясно с организирането на мероприятия покрай на Ветко хотелите, моля направи го пак ти. Само си спести острия тон и уважавай мнението на другите. Нито ме познаваш, нито ти отива да се държиш така.

Естествено е да реагирам така, когато някой ме обвинява в каквото и да е без да има причина за това. Още повече съм писал "на който не му харесва да не идва" , от което Ясно си личи че Аз НЯМАМ финансови интереси от тази сбирка. А ти щом си толкова близък с Г-н Арабаджиев та му викаш Ветко му се обади да го питаш ти кой колко и за какво получава комисионни. Ако това мероприятие ще се проведе, ти предлагам ако имаш време,желание и възможност да дойдеш в събота по някое време да се видиме хората от клуба и ако решиш да останеш да не е в х-л "Пампорово" за да не ми пълниш джобовете с пари от комисионни. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, смекчи малко тона си... :icon_blush:

Дори админа и модераторите не държат подобен език на провинилите се юзери, а ти май си от тях...

Колега, ИЗВИНЯВАМ СЕ за тона, но бях засегнат лично. Мразя и полудявам, когато някой ме обвинява в нещо без да го е доказал. Просто характера ми е такъв. Ако съм засегнал някой да ме извини.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой не те обвинява в нищо. Тук сме да дискутираме, не да влизаме в пререкания. Този клуб съществува толкова време и се е запазил толкова време като едно от най-добрите и приятни места , именно заради добрия тон и уважението един към друг. Всичките тези хора с които контактувам тук, винаги съм се радвал да срещна и видя и то заради идеята която ни свързва, а тя е :mitsu-smiley: .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Никой не те обвинява в нищо. Тук сме да дискутираме, не да влизаме в пререкания. Този клуб съществува толкова време и се е запазил толкова време като едно от най-добрите и приятни места , именно заради добрия тон и уважението един към друг. Всичките тези хора с които контактувам тук, винаги съм се радвал да срещна и видя и то заради идеята която ни свързва, а тя е :mitsu-smiley: .

Макар че ме обиди с това което написа се извиних за да остане всичко както е било. В случая не си прав. Направих това предложение, защото там ми се дават най-големи възможности за каквото ни се прииска да го имаме при събирането. После писах, че и 30 души да идем цените пак ще са такива. Идеята за повече хора е за да ни е по весело. А междо другото може да направиш и справка с други хотели 5* за цените при група 30 души да ти направят пакет , по програмата която предложих. За да се убедиш, че не правя машинации за сметка на тези, които евентуално ще дойдат.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е , че трябва да благодарим на колегата за положените усилия по организацията на това събитие и не да му търсим недостатъци ,а да го подкрепим и окуражим по работата за развитие на страхотното мероприятие .

 

 

 

P.S.Искам да помоля на който не му харесва предложението да си запази мнението за себе си и да не пише по темата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моето мнение е , че трябва да благодарим на колегата за положените усилия по организацията на това събитие и не да му търсим недостатъци ,а да го подкрепим и окоражим по работата за развитие на страхотното мероприятие .

P.S.Искам да помоля на който не му харесва предложението да си запази мнението за себе си и да не пише по тематал

Мерси за писаното. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

Гледам, се е заформил някакъв спор, който е меко казано неуместен, а и излишен.

Моето мнение е, че независимо от подбудите на колегата Vasil Sivkov (по-скоро те са в полза на :mitsu-smiley: клуба, защото хотела не е негов), това е едно много добро предложение (естествено за тези които могат да си го позволят). Всеки знае, че една организация на такова мероприятие е свързана с големи ангажименти, особено ако отговаря за това един човек.

 

Едно разтоварване, особено на Пампорово зарежда особено много с положителна енергия, а в комплект с фенове и автомобилите от любимата ни марка преживяването ще е уникално.

Ще направя всичко възможно да присъствам.

А ако качим и едно Паджеро на пистите ..... :icon_rock:

 

Поздрави за инициативата!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги.

Гледам, се е заформил някакъв спор, който е меко казано неуместен, а и излишен.

Моето мнение е, че независимо от подбудите на колегата Vasil Sivkov (по-скоро те са в полза на :mitsu-smiley: клуба, защото хотела не е негов), това е едно много добро предложение (естествено за тези които могат да си го позволят). Всеки знае, че една организация на такова мероприятие е свързана с големи ангажименти, особено ако отговаря за това един човек.

 

Едно разтоварване, особено на Пампорово зарежда особено много с положителна енергия, а в комплект с фенове и автомобилите от любимата ни марка преживяването ще е уникално.

Ще направя всичко възможно да присъствам.

А ако качим и едно Паджеро на пистите ..... :icon_rock:

 

Поздрави за инициативата!

Благодаря. Може разбира се и 2 Пджерота да качиш. Нали за :mitsu-smiley: . :icon_doh: Даже сега се сещам, че в общинската транспортна фирма на гр.Смолян има и едно АВТОБУСЧЕ :mitsu-smiley: . Ще се пробвам ако правим това събиране да го кача и него горе за атракция.(все пак съм работил в общината 7г.) :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.Първо искам да изкажа поздравления към колегата който се заел с организацията на това мероприятие(на мен още ми е рано да кажа дали ще присъствам).По въпроса със спора ?????Според мен няма кой да му даде комисионна за 50 човека (и да има комисионна ,голяма работа нали ще ни е по евтино)

Според мен трябва да има и още едно предложение за друго място и болшинството да реши къде и как и кога.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, странно мислене. Ако има комисионна, какво от това? Безплатен обяд няма. Дори неговия престой да е безплатен, мисля че ще е абсолютно заслужено. Не познавам нито един от двамата колега, не смея да говоря на въпреки на нито един от двамата и не бих си го позволил!

 

Колегата todor, мисля че е прибързал малко с изказването си. Момчето не е задължило абсолютно никой, няма нужда от такива коментари и би било добре, модератор да разчисти темата. Всеки сам за себе си преценява дали да дойде или не, а това че в курорта няма да има 934857398 човека, мисля че дори е "+". Ако някой има по-добро предложение, с радост мисля че ще коментираме и него и ще изберем по-доброто от двете. Мен цените ме устройват, даже са повече от примамливи, макар че не разбрах 60лв двойна стая на вечер или и за двете нощувки :).

 

Нека спазваме добрия тон, в крайна сметка само ние си ги четем тези писания и самите ние си се дразним.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм, странно мислене. Ако има комисионна, какво от това? Безплатен обяд няма. Дори неговия престой да е безплатен, мисля че ще е абсолютно заслужено. Не познавам нито един от двамата колега, не смея да говоря на въпреки на нито един от двамата и не бих си го позволил!

 

Колегата todor, мисля че е прибързал малко с изказването си. Момчето не е задължило абсолютно никой, няма нужда от такива коментари и би било добре, модератор да разчисти темата. Всеки сам за себе си преценява дали да дойде или не, а това че в курорта няма да има 934857398 човека, мисля че дори е "+". Ако някой има по-добро предложение, с радост мисля че ще коментираме и него и ще изберем по-доброто от двете. Мен цените ме устройват, даже са повече от примамливи, макар че не разбрах 60лв двойна стая на вечер или и за двете нощувки :).

 

Нека спазваме добрия тон, в крайна сметка само ние си ги четем тези писания и самите ние си се дразним.

 

:) 30лв за 1 човек на вечер. Просто няма как да се циганя за по-малко (все пак няма да сме в туристическа хижа а в х-л 5*), освен ако не достигнем по-висока бройка от 45+, но по-малко от 25лв на човек няма да ми дадат (просто това е максимума намаление та ако ще и 200-400 човека да са). :icon_blush:

За тази цена от 30лв на човек за ден имаме включено: нощувка, закуска,баейн и конферентна зала.

20лв на човек е доплащането за всяко допълнително ядене. Мисля че хараненето, независимо обяд или вечеря на блок маса за 20лв е по-добре от товаа на свободна консумация по меню, а и със сигурност доста по-евтино. Храненето на блок маса е утвърдено в туризма, защото по този начин се постига максимума задоволяване вкусовете, при хранене на голвм брой хора, като се избягва забавянето и грешките по индивидуалнните поръчки. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, давайте да решаваме какво ще правим. Аз съм за това мероприятие!

Моето лично мнение е, че това е добър начин да си починем, да се запознаем с новите колеги, и да се видим с

другите които се познаваме вече. Освен това, между нас има и доста скиори, и защо да не направим по едно спускане по пистите на Пампорово ако има сняг.

Тази година се проведоха доста срещи в София, една на морето в Слънчев бряг, и две в Стара Загора, защо да не направим такава и на Пампорово?! Не мисля, че 200 лв. са много за 2-ма души за спане, хапване и др. глезотийки за три дни и то на Пампорово в 5 звезден хотел.

Мене ме бройте и с жената, предполагам че и колегата Toranaga ще дойде с жента и ще станем 4-ма.

п.п На колегата, който се е нагърбил с тази задача, мога само да кажа ''БРАВО" :icon_thumbup: :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, давайте да решаваме какво ще правим. Аз съм за това мероприятие!

Моето лично мнение е, че това е добър начин да си починем, да се запознаем с новите колеги, и да се видим с

другите които се познаваме вече. Освен това, между нас има и доста скиори, и защо да не направим по едно спускане по пистите на Пампорово ако има сняг.

Тази година се проведоха доста срещи в София, една на морето в Слънчев бряг, и две в Стара Загора, защо да не направим такава и на Пампорово?! Не мисля, че 200 лв. са много за 2-ма души за спане, хапване и др. глезотийки за три дни и то на Пампорово в 5 звезден хотел.

Мене ме бройте и с жената, предполагам че и колегата Toranaga ще дойде с жента и ще станем 4-ма.

п.п На колегата, който се е нагърбил с тази задача, мога само да кажа ''БРАВО" :icon_thumbup: :icon_clap:

Колеги, тези дни съм си по Смолян и се качих до хотела да видя как са резервациите през Ноември. Както и предполагах в хотела от средата на Октомври започва конферентния сезон и има доста семинари. Така като гледам повечето май са за 21-23.11.2008 (11 до тука). За това Аз на моя отговорност ще резервирам 25 двойни стаи. Не е проблем, ако останат стаи. Притеснявам се ако се окажем повече от 50 човека и се наложи да се поч есваме кадето не ни сърби.

 

Моля Ви по ваши наблюдения от предишни събирания да ми кжете дали ще стигнат тези стаи.

 

Нека да помоля, тези от Вас които са СИГУРНИ да ми пратят на Л.С. имената си, за да започна подготвянето на списъка за настаняване, тъй като той е поименен.

 

Предварително Ви благодаря за улеснението, което ще ми създадете. :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно е, човек, въобще да не ти пука от тъпи изказвания-

чудесно си се справил:

 

http://www.victoria-group.net/pamporovo/bg/tour.htm#

 

Пускам ти лично съобщение за групата ни "съветски учени"!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е... стой :) много рано бе, как да излъжа девойките;). Айде мен ще ме почакаш малко :).

:icon_thumbup: Колега, не съм писал ВЕДНАГА казвай. Просто когато си ОК на 100% ми пусни Л.С. с имената за да те включа в списъка за настаняване. Аз го започвам от сега а колегите предполагам, че до максимум 2-3.11.2008г, ще са на ясно кой ще идва и кой няма да може, за да дам готов списък на хотела (все пак не сме само ние). :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Перфектно е, човек, въобще да не ти пука от тъпи изказвания-

чудесно си се справил:

 

http://www.victoria-group.net/pamporovo/bg/tour.htm#

 

Пускам ти лично съобщение за групата ни "съветски учени"!

:icon_hmm: Не го бех поглеждал скоро и виждам, че не са го обновявали. Сега е доста по-различно (в добра посока разбира се). Сигурен съм, че ще Ви хареса. :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема не е ли в раздел, който се вижда само от членове на клуба? Ако може да я преместим в раздел, който е достъпен за всички, така ще се съберем повечко хора. Или да пуснем още една тема паралелно с тази, но в друг раздел?!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...