Премини към съдържание

Х-л "Пампорово" 11.2008 Мицубиши Клуб & Балкан Стар


Гласуване за Х-л "Пампорово" 11.2008  

62 гласа

  1. 1. ??????????? ?? ??????

    • 14.11- 16.11.2008?
      6
    • 21.11 - 23.11.2008?
      45
    • ?? ??? ??????????
      6
    • ??????????? ????? ????
      5


Препоръчано мнение

Бих дошъл със жената, ама не знам коя от 2-те съботи ще съм на работа.

Това ще мога да кажа седмица преди това за съжаление :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 810
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Бих дошъл със жената, ама не знам коя от 2-те съботи ще съм на работа.

Това ще мога да кажа седмица преди това за съжаление :icon_blush:

:icon_clap: Ок, не е проблем. Щте те чакаме. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема не е ли в раздел, който се вижда само от членове на клуба? Ако може да я преместим в раздел, който е достъпен за всички, така ще се съберем повечко хора. Или да пуснем още една тема паралелно с тази, но в друг раздел?!!!

:icon_clap: Който може даго направи, че Аз незнам как. :icon_blush:

Само ми кжете каде е и напишете данните за Л.С. (за списъка)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги забравих да ви кажа, че има и апартаменти по 90лв са те за нас.

Тъй като в писмата за резервации видях, че има и деца. Цените за тях са : за деца до 2г (free) , за деца от 2 до 12г е 40% от стойноста на нощувката за възрастен, която е 30лв. Или 12лв. От цената за храната децата от 2 до 12г ползват 50% намаление от цената за възрастни, която е 20лв. Или 10лв. От 12г нагоре се таксува, като възрастен човек.

 

 

Извинене ме за проуските по тази информация, но незнаех че има и "Mitsubishi Mini Fan Club BG" :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление разполагаме само с един Президентски на цена 450лв за нощувка (само за двама човека е), има сауна и джакузи. Има и 5 VIP апартамента по 400лв за нощувка. Нямат сауна и джакузи но са много хубави. Нямат нищо общо с обикновенните.

 

 

Имаше интерес от страна на колеги.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

За първи път пиша във форума и то по такъв хубав повод - сбирка на Митсу фен клуба. И тъй като съм от Смолян реших и аз да се включа, даже с конкретно предложение.

Управител и собственик съм на хотел в Смолян - Еко хотел Макрелов LINK.

Казвам го като идея за алтернативен вариант. Всички може да се запознаете с условията в хотела, цени и т.н. от сайта ни. А за самото мероприятие на фен клуба ще има и специални цени. Само ориентировъчно да ви кажа че двудневен пакет на база ПОЛУПАНСИОН излиза 70,00лв. на човек, което включва нощувките, закуски и вечери. А може да се помисли и за по-добри цени - все пак аз съм човека, който ги определя.

И така, без да натрапвам мнение, решение или друго съм насреща за всякаква информация. Определи ли се дата и бройка хора, останалото е лесно.

А дори и да остане мероприятието на Пампорово пак ще се видим - идеята е уникално добра. А и студеното време дойде и ракията се лее по-леко :callgsm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

 

За първи път пиша във форума и то по такъв хубав повод - сбирка на Митсу фен клуба. И тъй като съм от Смолян реших и аз да се включа, даже с конкретно предложение.

Управител и собственик съм на хотел в Смолян - Еко хотел Макрелов LINK.

Казвам го като идея за алтернативен вариант. Всички може да се запознаете с условията в хотела, цени и т.н. от сайта ни. А за самото мероприятие на фен клуба ще има и специални цени. Само ориентировъчно да ви кажа че двудневен пакет на база ПОЛУПАНСИОН излиза 70,00лв. на човек, което включва нощувките, закуски и вечери. А може да се помисли и за по-добри цени - все пак аз съм човека, който ги определя.

И така, без да натрапвам мнение, решение или друго съм насреща за всякаква информация. Определи ли се дата и бройка хора, останалото е лесно.

А дори и да остане мероприятието на Пампорово пак ще се видим - идеята е уникално добра. А и студеното време дойде и ракията се лее по-леко :callgsm:

 

Това предложение звучи много добре. И без да съм пристрастен към някой от предложените места, няма как да не се отбележи че където има конкуренция то крайната ситуация за клиента добива доста по урегулиран вид.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако предложението на г-н Макрелов ще бъде обсъждано то трябва да се промени анкетата и да се започне гласуване на ново. Тъй като в настоящата анкета болшинството от гласовете е за 21-23.11.2008г, ако се сменя анкетата, да се зададат следните въпроси:

 

1. За х-л "Пампорово*****" к.к. Пампорово на 21-23.11.2008г.

2. За х-л "Макрелов***" гр. Смолян на 21-23.11.2008г.

 

 

П.п. - Да помоля г-н Макрелов да пусне нова тема, в която да направи програма и да предложи ценовия пакет на вниманието на колегите за обсъждане и мнения.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Таааака ?!!! Имаме две предложения които сами по себеси са доста привлекателни (да не кажа съблазняващи)

Въпроса да изберем най доброто от двете и да преценим кое ще ни е по изгодно ,като критериите са:качество,организирани мероприятия,запълване на свободното време и не на последно място цена.

Да по разсъждаваме........

P.S.Колеги един съвет ,не всичко е цена не го забравяйте.По добре да е по скъпо но по пълноценно.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Сивков,

 

Мисля че не е необходимо да отварям нова тема, защото хептен ще размием нещата. Но пък ето сега ще направя програма за престоя, ако групата реши да отседне в нашия хотел:

 

- Петък: Пристигане, настаняване, свободно време, вечеря, дискотека (по желание и дух :drinks: ) или приятна приказка в хотела на чаша коняк и пура :) до ранни зори;

 

- Събота: Закуска, посещение на новооткрития Еко комплекс Смилян със спортен риболов на пъстърва и шаран, уникален параклис и обяд на воля - пъстърва хваната от нас, скаричка и т.н.. А колегите от Балкан Стар може да изложат там своите презентации и ние да ги подпитаме това-онова около нашата любима марка. :mitsu-smiley: forever (възможността за Митсубиши демо колона по пътя до там = 18 км. от Смолян - не е за изпускане. Колко много погледи на одобрение и благородна завист ще съберем само, а! :icon_rock::) ; посещение на пещера Ухловица следобеда = 2,00лв. вход (една от най-красивите в България), прибиране в Смолян, свободно време, вечеря, дискотека или...; може пък вместо с. Смилян - до Златоград да се разходим - там също е уникално = 60км. от Смолян, с подобна програма

 

- Неделя: Закуска, Пикник в местността Каньона на Водопадите (намира се до самия Смолян) - уникално красиво място, където може да си направим цър-пър с мариновани ребърца, пържолки, биричка. Има заслончета със скаричка, дръвца, до сами рекичката се намират. Абе лудница е мястото.

И ранния следобед - go home, friends!

А за ценовия пакет: кликнете тук

 

Това е моето предложение за престой в Смолян. До 11 месец има още време, така че програмата може да се обогати и още. Само разполагаемото време да стига.

А ето и снимчица на хотела за тези, дето не са го видяли още:

post-4035-1222431929.jpg

 

Надявам се да съм бил полезен.

 

поздрави на всички!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааааа... след двуседмично пътуване из Европа, ето че се завърнах и май тази тема е най-подходящото място да се намеся ;)

Първо за идеята - евала на колегата, както за ентусиазма, така и за организацията! Похвално... За датите - за мен е без значение, така че, щом за по-късните има повече желаещи - налице съм за тогава.

 

Сега! Що се касае за двете различни опции - аз лично съм за х-л Пампорово по предложението на Васил. Ще изчакам развитието на темата и ще се намеся с малко доводи ;) Иначе от моя страна сме два броя на 100%.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Макрелов.

Еко туризма е хубаво нещо ама не става за ден и половина. По вашето предложение май повече ще пътуваме, от колкото да сме заедно и да си говориме неща, които ни интересуват. Отгоре на всичко, за направените предложения от Вас, трябва да се вземе и под внимание характера на времето в нашия район по това време. Скара на открито, със зимно яке пот дъжда или снега ??? Другото което исках от Вас, е да ни направите цени конкретно за нашето мероприятие, а не да ни давате таблици с цени на рецепция, които са в сила за всеки посетил хотела Ви. Като се захванете с нещо, го го правете до край и да бъде еквивалентна алтернатива на другото предложение.

Много е лесно ние да се съберем и да дойдем при Вас. Последно когато идвах в хотела Ви, баща Ви не ми каза че сте направили дискотека (на мене лично щеше да ми се похвали задължително, защото е по моята част), или мислите да импровизирате нещо в ресторанта?

 

Искам да Ви попитам, какви са тези 5% такса за туроператор? Ние идваме без туроператор. За курортна такса съм чувал ама да ме таксуват за туроператор???

По принцип когато се работи с туроператори се предполага, че с тях имате сключени договори за настаняване на определен контингент туристи, и се ползват преференциални цени, различни от тези на рецепция.

Така че ми се иска да изчистите мъглявото предложение, като се конкретизирате точно за условията, които ни предлагате за провеждане на :mitsu-smiley: weekend при Вас.

 

Предварително Ви благодаря, и се надявам повече да няма нужда от допълнителни въпроси. :icon_hmm:

 

П.с. - Пък и не знам до колко Ви е любима марката :mitsu-smiley: , като сам казвате че пишете за първи път при нас. :icon_hmm:

 

Забравих да добавя, че като сте писали за пури и коняк, май в региона няма друг Уиски & Пура Бар, с доста сериозна селекция от пури и изискани питиета. :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги идеята за такова събиране е прекрасна и най-вероятно ще се получи много добре където и да е.

Но....хайде да не я превръщаме в спор кой какво не бил написал за предложението, как го бил казал, какво бил скрил и т.н. Имаме две предложения и толкоз. Всеки може да прецени какво го устройва. Едни може да са на едното мясно, други на другото и в крайна сметка пак може да се съберем заедно през деня да кажем. Така че хайде мнеия като предходното да се пращат на лични, за да се запази стила на писане в този форум, който е просто без аналог! :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Сивков,

 

Така, както се опитвате да представите моето предложение пред останалите колеги, ме кара да се замислям над варианта дали все пак да не се откажа от предложението си към целия Фен клуб. Изцяло се опитвам да предложа разнообразна програма за престоя на хората. А не просто да се затворим на едно място м/у 4 стени и после да кажем "ние бяхме на Митсу мероприятие". Родопите и Смолян са уникални места, които си заслужава да се опознаят и съчетаването на полезното с приятното няма да навреди на никого. Още повече, че съм далече от мисълта да налагам мнение.

А от останалите Ви писания разбирам, че сте и раздразнен от факта, че още някой е дал предложение за място на мероприятието.

Спирам до тук, защото нямам никакво намерение да споря с когото и да било за нещата които съм предложил. А още по-малко да давам обяснение за начина ми на работа. Дал съм конкретно предложение, с конкретни цени за конкретни услуги. И не желая да коментирате пристрастеността ми към марката или каквото и да било свързано с мен - най-малкото въобще не ме познавате.

 

Извинявам се за тона пред останалите колеги, които ще прочетат това, но аз имам достойнство и съм длъжен да го защитя.

 

Колеги от клуба, съжалявам, но според мен по този начин нещата няма как да се случат и да бъдат това, което се цели от тази среща. Тази тема започва да се превръща в елементарно мерене на две единствени предложения, а аз съм далече от идеята това да продължава в този тон. Целта ми е единствено да дам алтернатива, за да запазя правото ви на свободен избор.

Затова спирам с моите предложения за срещата на фен клуба. Надявам се да се видим с вас, да се запознаем и да се повеселим, без значение къде ще се случи това. Все пак най-важното е да поддържаме добри взаимоотношения и да бъдем пример за подражание за другите фен клубове.

 

И за да приключа с темата: колега Сивков, въпреки че тона между нас не е добър, все пак съм длъжен да ви поздравя с организацията на такова мероприятие. Моите :icon_clap:

 

Искрено ваш,

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Макрелов,

съжалявам и се извинявам ако с нещо съм ви обидил. Просто исках да направите предложение конкретно за нашето мероприятие и нищо повече. Освен това нямам нищо против ако останалите колеги изберат да сме в вашия хотел, тъй като ми е на 10 минути пеш от моята къща в Горно Райково и на 3 минути с колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Aз искам да изкажа и моето мнение , аз прекрасно познавам и двата хотела - за мен предложението на Васко е много добро , ще спим на чист въздух заобиколени от борова гора - хотела предлага всякакви глезотийки за релаксация , изразявам личното си мнение без да пренебрегвам предложението на Маркелов , а който иска да си спретне еко - туризъм може да си го направи , пещерата Ухловица е наистина прекрасна , но изкачването до нея през Ноември месец си е предизвикателство , хотела на Маркелов е в кв. Райково - разположен точно над товарната магистрала в Смолян , доколкото си спомням Маркелов направи новото крило на хотела преди няколко години, но Аз лично предпочитам х-л Пампорово.

Относно еко - туризма , през лятото в Родопите е прекрасно - тогава можем да си спретнем нещо подобно.

 

 

Аз ще потвърдя по - късно на Васко каква стая искам , ще ми се да видя, кои са направили резервация до тук от колегите :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това са :

Estilian x2 - 100%

joreto x1 - 50%

Toranaga x2 - 100%

NMizov x2 - 100%

Ангел Дочев x2 + 1 дете - 100%

Голям ФЕН x2 - 100%

echik x1 - 100%

Vasil Sivkov x1 - 100%

 

До тука сме 13 на 100% и 1 на 50%

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това са :

Estilian x2 - 100%

Toranaga x2 - 100%

NMizov x2 - 100%

Ангел Дочев x2 + 1 дете - 100%

Голям ФЕН x2 - 100%

echik x1 - 100%

Vasil Sivkov x1 - 100%

Mitsubishi x2 - 100%

joreto - 50%

Spiritmaster - 50%

 

До тука сме 15 на 100% и 2 на 50%

 

 

На колегите от AUDI сведено ли им е като информация?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Започнаха да се правят и резервациите за апартаменти.

Поради това ще напиша пак пакетните цени на възможните видове рвзервация за целия престой от Петък 21.11.2008г до Неделя 23.11.2008г както следва :

 

Апартамент за двама - 180лв (2 нощувки+2 закуски за двама) + 80лв (2 обяда+2 вечери за двама) = 260лв

Двойна стая - 120лв (2 нощувки+2 закуски за двама) + 80лв (2 обяда+2 вечери за двама) = 200лв

Двойна стая за единична - 100лв (2 нощувки+2 закуски) + 40лв (2 обяда+2 вечери) = 140лв

Единична стая - 80лв (2 нощувки+2 закуски) + 40лв (2 обяда+2 вечери) = 120лв

 

Цените за децата, тъй като ще имаме и такива гости са :

 

до 2г безплатно

от 2г до 12г - 40% от цената на нощувка за възрастен, и 50% от цената за допълнителните обяд и вечеря

от 12г нагоре се таксуват на цената на възрастен

 

Благодаря за доверието на колегите, които вече резервираха. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До тука сме 15 на 100% и 2 на 50%

На колегите от AUDI сведено ли им е като информация?

Колегата Toranaga ги вербува, все някой ще дойде!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това са :

Estilian x2 - 100%

Toranaga x2 - 100%

NMizov x2 - 100%

Ангел Дочев x2 + 1 дете - 100%

Голям ФЕН x2 - 100%

echik x1 - 100%

Vasil Sivkov x1 - 100%

Mitsubishi x2 + 1 дете - 100%

bobana75 x4 - 100%

joreto - 50%

Spiritmaster - 50%

 

 

До тука сме 20 на 100% и 2 на 50%

 

Май ще стане нашия :mitsu-smiley: weekend ? :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега Сивков , добавете още двама човека на 50% - мен и приятелката ми!

Казвам на 50% понеже не знам как ще се развие работата около държавната ми клаузура(която се очаква около това време)!

 

Говоря за 2 нощувки в двойна стая (с нещата които включва) + ако може допълнително да се каже за вечери,обяди и т.н.

 

П.С. За край искам да изразя и моето мнение към инициативата: Поздравявам те теб както и колегата Макрелов за добрато предложение! Може би на господин Макрелов предложението е по-подходящо за по-топло време (тогава със сигурност щях да клоня на там)

Ще се радвам да се съберем повече народ.... и ако има сняг може с nmizov да пробваме :):) :mitsu-smiley: ските

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ще се радвам да се съберем повече народ.... и ако има сняг може с nmizov да пробваме :):) :mitsu-smiley: ските

Направо ще изореме братле черната стена!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо ще изореме братле черната стена!!!!

 

Извинявам се за спама ..дано ми простите колеги , но ме надъха много nmizov :icon_thumbup:

П.С. Само за справка да ти кажа,че от връх снежанка през туристическата писта (зелена),през станция "Студенец"(минаваща покрай стената) и надолу по синята писта към станция "Малина" съм се спускал за 7мин. :) :) :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.

×
×
  • Създаване...