Премини към съдържание

Челно стъкло


miki

Препоръчано мнение

здравейте колеги,

 

искам с голяма мъка да споделя моя проблем и се надявам да намеря разрешение на проблема си. миналата неделя както винаги става караш си и от един камион хопаааа камъче по предното стъкло и ето на проблем спукано стъклоооо! :icon_crying:

и ето следващия проблем започна се по стъкларниците едно търсене тук имали там нямали после при имащите било дефектно единственото им и така няма намиране такова стъкло в Плевен.

Моля ако някой знае където и да е в Бг да има предно стъкло за галант по възможност зелено с потъмняваща ивица да сподели за да мога да го сменя. цената няма никакво значение стига да има касова бележка и гаранционна карта за да го плати каското

 

предварително благодаря на всички

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам какъв ти е Галант-а, но ако е след 97-а в "Кобра" имат - около 150лв с монтаж. Звънях им преди време, защото и моето се спука.

 

http://www.autoglass.bg/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за същия галант след 97г говорим, точно в сервиза на кобра го поръчах даже го капарирах и се оказа че мойто стъкло било с планката за огледалото, цената му е 194 лева но това което имали било последното, било надрано и не ставало за монтаж и не знаели кога ще имат пак.

затова се обръщам към вас с надежда за помощ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дааа явно са скочили цените от май месец насам. А тъкмо моя Галант пътува към БГ в момента и бях поръчал на брат ми да го смени. Все пак провери и в София, аз звънях в централния им склад преди!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за същия галант след 97г говорим, точно в сервиза на кобра го поръчах даже го капарирах и се оказа че мойто стъкло било с планката за огледалото, цената му е 194 лева но това което имали било последното, било надрано и не ставало за монтаж и не знаели кога ще имат пак.

затова се обръщам към вас с надежда за помощ

Колега! Ето ти каталога на всичките им клонове, звънкай наред, и отивай в най близкият за тебе град.....http://www.autoglass.bg/bg/klonove.html
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Очартава се и аз да търся въпросното стъкло, при моето има пукнатина около 5мм мислех да го лепя лятото когато си бях в БГ но така и не остана време, май вече срока за лепене му изтече и ще се сменя. А оригинални дали има или не си заслужава предвид цената.

Колега miki, разкажи като свърши одисеята ти със стъклото.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам за оригинално, но тук цената му беше около 500+ евро, интересно при теб колко ще струва. Аз затова оставих за БГ, пък и колата я карах рядко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Страх ме е да проверявам за цени тук, че току виж е и повече от ?500 и оделно монтаж.

Въобще не ми пречи да карам така, цепнатината не е пред мен, само да не "тръгне" че ще трябва да се бъркам дълбоко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

моето стъкло го смених август,в сервиза които ми го смениха казаха чее кобра,те го и поръчаха,цената му беше 165лв.със зелена лента,и 4 часа по 8лв,за работа така ми го платиха от БУЛ

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. :icon_bye:

Ако може и аз да се включа в темата ама леко от лево.Като си купих колата имаше надраскано от чистачките,а на скоро един колега боядисвал наблизо и моето диамантче го хвана мъглата.Цвета е като на колата но всички прозорци и люка са на точки.Казаха ми да си купя полираща паста за прозорци-купих си и нищо не стана.Колегите изтъркаха своите стъкла с водна шкурка 1200 и изглеждат доволни но ощи не са карали на фарове и не знаят дали няма да има проблеми.Други ми предлагат макетно ножче,но по този начин остава проблема с надрасканото от чистачките.

Дали някой знае къде в пловдив полират прозорци?Предното може да го сменя направо но другите трябва да се оправят.Благодаря предварително.

Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. :icon_bye:

Ако може и аз да се включа в темата ама леко от лево.Като си купих колата имаше надраскано от чистачките,а на скоро един колега боядисвал наблизо и моето диамантче го хвана мъглата.Цвета е като на колата но всички прозорци и люка са на точки.Казаха ми да си купя полираща паста за прозорци-купих си и нищо не стана.Колегите изтъркаха своите стъкла с водна шкурка 1200 и изглеждат доволни но ощи не са карали на фарове и не знаят дали няма да има проблеми.Други ми предлагат макетно ножче,но по този начин остава проблема с надрасканото от чистачките.

Дали някой знае къде в пловдив полират прозорци?Предното може да го сменя направо но другите трябва да се оправят.Благодаря предварително.

Поздрави :mitsu-smiley:

Преди време бях срещнал подобен проблем. Онова което ти трябва е един български препарат с името "Дунав". Не знам дали още го има по магазините, но предполагам че всеки разредител би ти свършил работа. Приготви се обаче за голямо търкане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пробвай с коресилин, но пази боята!

 

 

Със АМБ,коресилин,специален чистител,гръцки разредител за боя и бензин НЕ става... :icon_crying: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със АМБ,коресилин,специален чистител,гръцки разредител за боя и бензин НЕ става... :icon_crying: :mitsu-smiley:
Със бръснарско ножче става най добре....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Със бръснарско ножче става най добре....

 

 

Няма ли да надраска стъклото? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А този препарат Дунав е за махане на боя,така че пак си помисли дали ще го използваш върху колата си ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А този препарат Дунав е за махане на боя,така че пак си помисли дали ще го използваш върху колата си ;)

 

 

Ами разбира се че е за махане на боя, то през цялото време все за това говорихме. Трябва, естествено, да се внимава да не попадне препарата по другите боядисани части, че тогава лошо, но с един напоен тампон, примерно, може да се постигне някакъв резултат. И дума не става да се излива препарата от тубата върху стъклото и с пуснати чистачки да се търка. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пробвай в СИМ ПЕТ СИМ. Мисля, че са официален представител или дистрибутор на стъкла Пилкингтън (Холандска група; такива бяха оригиналните стъкла на колата, както и на една Зафира, която наскоро познат докара от Германия). Трябва да имат, ако с поръчка ще ти докарат.

Ще видя дали пазя визитка, но ги потърси и в гугъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Междо другото колата ми е Каризма.

Не съм сигурен обаче за оцветяването на стъклото - дали могът да предложат с отенък.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

931 77 77 - Кобра

931 12 71 - Мустанг

 

Това са телефоните в София.От кобра търси европейските стъкла, защото са с по-добро качество.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пробвай в СИМ ПЕТ СИМ. Мисля, че са официален представител или дистрибутор на стъкла Пилкингтън (Холандска група; такива бяха оригиналните стъкла на колата, както и на една Зафира, която наскоро познат докара от Германия). Трябва да имат, ако с поръчка ще ти докарат.

Ще видя дали пазя визитка, но ги потърси и в гугъл.

При търсене в GOOGLE.COM за (СИМ ПЕТ СИМ) кат първи резултат ми излезе това: - просто да вметна по темата нещо че ми стана интересно!

 

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=49086

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При търсене в GOOGLE.COM за (СИМ ПЕТ СИМ) кат първи резултат ми излезе това: - просто да вметна по темата нещо че ми стана интересно!

 

http://www.opelclub-bg.com/forum/index.php?showtopic=49086

 

За чакането е вярно. И при мен беше така. Даже постнах една тема по въпроса, но беше отдавна.

И пак от ДЗИ ме пратиха, иначе нямаше да го намеря. Все пак стъклата си заслужават. Виж за обслужването..... :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, пробвай в СИМ ПЕТ СИМ. Мисля, че са официален представител или дистрибутор на стъкла Пилкингтън (Холандска група; такива бяха оригиналните стъкла на колата, както и на една Зафира, която наскоро познат докара от Германия). Трябва да имат, ако с поръчка ще ти докарат.

Ще видя дали пазя визитка, но ги потърси и в гугъл.

Имам оригинално стъкло 250лв.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега виж в кобра там сум ходил и сум доволен ;) !за сузуки суифт беше 90лв за твоя галант предполагам тонирано с тумната ивица както искаш няма да е повече от 180-190 лв!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...