Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

За форума


Препоръчано мнение

Значи проблема е в моя компютър. Ще видя какво "омазва" лиско. Благодаря за информацията. :good:

Възможно е да е от версията на браузъра или някой addon да блокира нещата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 869
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Нямам идея, автоматично си ми го показва за телефона, но е по яко подреден от нормалния :)

 

P.S.: Предполагам, ти ми говориш за това: http://itunes.apple.com/gb/app/ip-board-communities/id372597645?mt=8, не, не съм го свалял, просто през Сафари-то си влизам и ми излиза супер яко.

Редактирано от Rangel Simov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Нямам идея, автоматично си ми го показва за телефона, но е по яко подреден от нормалния :)

 

P.S.: Предполагам, ти ми говориш за това: http://itunes.apple....d372597645?mt=8, не, не съм го свалял, просто през Сафари-то си влизам и ми излиза супер яко.

 

Да. Точно така излиза през IPhone! :icon_thumbup:

 

Това е версията на Инвижън за мобилни телефони.

Иначе на форума долу в ляво има бутон с падащо меню и там също може да си сменяш скиновете ръчно.

Изработили сме Red, Blue и IP Board Mobile.

На Нова Година, админа (Тишу) беше сложил и коледен скин!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами на скоро се регистрирах обаче не си подбрах добре името сега искам да го сменя! Така и не разбрах как се сменя, но виждам че има опция (история на името) ще значи че, все пак е възможна смяната на името! Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

През последната седмица получихме информация ,че някои потребители имат затруднения с отварянето и презареждането на форума.Проблема НЕ Е в нас.Всичко идва от хостинг компанията ни.Водят се преговори с тях да се оправят проблемите.

 

Извиняваме се на всички за създалата се ситуация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Едно предложение от мен.Ако може да се направи отделен раздел , в който да се постват ретро,олдтаймери и янгтаймери на колеги от марката мицубиши. Примерно сапоро ,кордиа ,галанти от 80_десетте ... Да не са смесени с новите модели и по този начин хората с такива машини да се намират по лесно и да си помагат.Това разбира се вие ще си го прецените дали има смисъл и колко са хората с такива коли във форума. Иначе наистина през айфона е супер удобна навигацията! Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Днес получих известие, че юзъри от група потребител, не могат да дават вот на постове. Какви са условията за тях :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес получих известие, че юзъри от група потребител, не могат да дават вот на постове. Какви са условията за тях :)

Ами точно защото са в група "Потребител".

Вот на пост трябва да се дава само от проверени и отговорни хора. Голяма част от потребителите са анонимни и никой не знае кой се крие зад даден ник. Евентуално безотговорно гласуване би изкривило статистиката за даден пост.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно защото са в група "Потребител".

Вот на пост трябва да се дава само от проверени и отговорни хора. Голяма част от потребителите са анонимни и никой не знае кой се крие зад даден ник. Евентуално безотговорно гласуване би изкривило статистиката за даден пост.

 

След като вече няма "Потребител +", това означава, че само модератори и администратори можем да гласуваме. Което ме навежда на мисълта, че малко се обезмисля вот системата. Да стой цяла система заради 8 човека няма смисъл.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами точно защото са в група "Потребител".

Вот на пост трябва да се дава само от проверени и отговорни хора. Голяма част от потребителите са анонимни и никой не знае кой се крие зад даден ник. Евентуално безотговорно гласуване би изкривило статистиката за даден пост.

 

Tези неща беше редно да бъдат обяснени своевременно,при налагането на промените!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След като вече няма "Потребител +", това означава, че само модератори и администратори можем да гласуваме. Което ме навежда на мисълта, че малко се обезмисля вот системата. Да стой цяла система заради 8 човека няма смисъл.

Забравяш групата "Член на клуба" :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Tези неща беше редно да бъдат обяснени своевременно,при налагането на промените!

 

:icon_hmm: То и аз сега го разбирам това...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Admin

В карето за времето има още една иконка с автомобилна гума, която води към сайта

 

http://www.viamichelin.com/

 

Благодаря на Вики (TASSO) за добрата работа! :first:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В карето за времето има още една иконка с автомобилна гума, която води към сайта

 

http://www.viamichelin.com/

 

Благодаря на Вики (TASSO) за добрата работа! :first:

А аз искам да ви благодаря за страхотното удоволствие, което изпитах, като видях тримата велики екшън герои като фон за времето. :good: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък, четейки форума установих, че подписите под постовете на някои колеги стават все по-големи и шарени, някои от тях са анимирани, което допълнително влошава нещата. Понякога е трудно да се види текста на поста.

Затова предлагам да се обсъдят следните промени:

1. Да се ограничи размера на подписа.

2. Да не се допускат анимации в подписа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Напоследък, четейки форума установих, че подписите под постовете на някои колеги стават все по-големи и шарени, някои от тях са анимирани, което допълнително влошава нещата. Понякога е трудно да се види текста на поста.

Затова предлагам да се обсъдят подписа.

2. Да не се допускат анимации в подписа.

Моя е доста шарен, но неразбираем с какво влошава четенето на написаното от мен :confused1:

Те имат http://offroad-bulgaria.com/ големи ограничения за подписа.

В този ред на мисли, защо възможността за редакция на съобщения е лимитирана във времето?

Според мен "Нещо, което работи, не се пипа".

Аз се напасвам според форума, а не той спрямо мен, но ако се приемат предложения добре :yes3:

Колега tmintov не се заяждам виждам, че се член на клуба "Mitsubishi Fan Club Bulgaria", а аз все още не за съжаление.

(100% си направим доста за форума с уважение lancer4x4 :hi: )

Но ако е проблем подписа ще го махна. :rulez:

Редактирано от lancer4x4
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моя е доста шарен, но неразбираем с какво влошава четенето на написаното от мен :confused1:

Те имат http://offroad-bulgaria.com/ големи ограничения за подписа.

В този ред на мисли, защо възможността за редакция на съобщения е лимитирана във времето?

Според мен "Нещо, което работи, не се пипа".

Аз се напасвам според форума, а не той спрямо мен, но ако се приемат предложения добре :yes3:

Колега tmintov не се заяждам виждам, че се член на клуба "Mitsubishi Fan Club Bulgaria", а аз все още не за съжаление.

(100% си направим доста за форума с уважение lancer4x4 :hi: )

Но ако е проблем подписа ще го махна. :rulez:

Колега, не визирам никой конкретно, няма защо да си махаш подписа. Просто поставям въпроса на обсъждане, защото по мое мнение подписът не бива да засенчва текста на поста.

По въпроса за корекциите: времето е лимитирано до 60 минути, защото в противен случай всеки може да редактира старите си постове и по тозли начин едновременно обезсмисля следващите и изкривява историята на конкретната дискусия. 60 мин. са достатъчни човек да си поправи евентуално допуснатите грешки.

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Колеги,виждам че чата пак е пуснат,но както е разположен в момента,се зарежда всеки път като се отваря нов подпрозорец или се навигира из форума,което за мен е малко дразнещо,възможно ли е пак да се върне в положението в което си беше-само по желание на юзъра да се показва ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,виждам че чата пак е пуснат,но както е разположен в момента,се зарежда всеки път като се отваря нов подпрозорец или се навигира из форума,което за мен е малко дразнещо,възможно ли е пак да се върне в положението в което си беше-само по желание на юзъра да се показва ?

 

 

post-6641-017817800 1320866179_thumb.jpg

 

:)

 

Изключително досадно ...

Даже и да се ползва ъгълчето за скриване, пак е досадно да изкача всеки път...

За какво всъщност се направи "нововъведението" ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

post-6641-017817800 1320866179_thumb.jpg

 

:)

 

Тишо,разбира се че съм го скрил,ама докато зареди страницата пак се показва чата,нищо лично към колегите,ама не ми е приятно да им гледам дори и за малко глупостите от чата. Цял ден слушам и гледам простотии и поне в любимия ми форум не искам да ги виждам. Пак повтарям, не искам да обиждам никой.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...