Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Кой, кого видял?


Препоръчано мнение

Здравейте,

днес в Смолян м/у 11-12 часа се разминах със сребристо мицубищи със Софийска регистрация.

Стори ми се, че е с табелки за номерата на форума.

Ако някой колега от форума е на разходка из родопите тези дни да свирка :)

 

Тва добре ама аз като ти свиркам постояно в Смолян на тебе ти никакво внимание :D Може би защото съм с чужди номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тва добре ама аз като ти свиркам постояно в Смолян на тебе ти никакво внимание :D Може би защото съм с чужди номера.

Интересно, по добре святкай, че като пътувам сам и музиката е на макс, не се чува нищо кой знай какво от вън :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, по добре святкай, че като пътувам сам и музиката е на макс, не се чува нищо кой знай какво от вън :D

 

Святкам аз ама не ми виждаш, че винаги те засичам на светофара на горското :D Ххахахахха трябва да се разберем поне да се запознаем някой път ;) Иначе аз съм с тъмен Galant комби с английски номера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Святкам аз ама не ми виждаш, че винаги те засичам на светофара на горското :D Ххахахахха трябва да се разберем поне да се запознаем някой път ;) Иначе аз съм с тъмен Galant комби с английски номера.

значи ще се оглеждам по-внимателно, като се качвам към главната. Що се отнася до запознанството, казваш кога и няма проблеми :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Вчера (2.11) се поздравихме с колега с черен Еклипс на паркинга на Кауфланд в Плевен. Не видях номера на колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Днес около 15:30 по бул. Дж. Неру едно Pajero с клубни отличителни знаци биде следвано от съвсем клубно необозначено .... Пежо !! И се шмугна в Люлин 6. Та .. ако ви поздрави някой от едно пежо освен че има защо, най-вероятно после и ще клюкари във форума. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес към 8:40 във Полски Тръмбеш Галант със номера 6761 и як спойлер !

Със зaкъснение но бях aз колегa!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

На вниманието на колежката от Варна,управляваща черен Колт В 6218 РВ: Уважаема колежке, заповядайте на някоя форумна сбирка, за да ви обясня нагледно как и защо не се изпреварва колона от автомобили, отдясно през автобусната лента! :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Днес между село стрaхилово и село пaвел посокa свищов се зaсякох с колегa със зелен гaлaнт седaн с плевенскa регистрaция, искaм дa му кaжa че имa готинa мaшинa и aко може нa лични дa ми дaде инфо зa лупите във фaровете му.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...
  • преди 1 година ...

Днес около 17:30, посока Смолян -Мадан, сив Софийски лансер с рег. Табели на клуба. Който се познае, поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

От няколко дена гледам син клубен Галант в Пирогов, дано да не е нещо сериозно - стискам палци!

 

 

Може да е на някой доктор. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Как да ви различавам кой е от групата. Доста Мицубишита мяркам ама като не познавам никой... някви отличителни белези ,че и аз нямам такива

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Клубни табели на номерата, и лепенки на задните странични триъгълни стъкла.

Редактирано от eXistenZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ме просвети от къде да си вземем стикери или други клубни материали?

От тук - http://www.mitsubishibg.com/fan_zone/

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ме просвети от къде да си вземем стикери или други клубни материали?

 

Стикери има при мен, от тези които се лепят отвътре на стъклото. Но гледам, че си от София.. драсни едно ЛС на Светльо Ангелов: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showuser=7

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • преди 3 седмици ...

Разминах се с Ямболско ЕВО 8 кранево - варна. Вече за втори път с колегата. Предния беше на магистралата след аспарухов мост посока приселци. Другия път го спирам да се запознаем ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Здрасти на колегата, ако е от форума. Страхотно изглежда! Спускането преди Владая!

П.П.: Датата на камерата е назад с 1 час :)

post-2881-030512600 1501695965_thumb.jpg

Редактирано от eXistenZ
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Стара Загора , Самара, син Галант с квадратен номер. Много готин цвят и странна извивка на предния капак , американка ли е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Три галанта на един светофар - красота!

 

София, Тодор Александров на билата на България около 8:40 сутринта:

IMG_8736.JPG

Редактирано от rafaelo
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 месеца ...

Ето и аз кой видях снощи, един красив екземпляр на вида "Затъмнение" :icon_thumbup:

На автомивката в Люлин 2 до Вилаз. Слязох да се огледам за собственика му 5мин, но никой не се показа и трябваше да бягам.

Мисля, че е на колегата @snaip , но не съм сигурен. Може да се засечем някой път. :mitsu-smiley:

 

http://media.snimka.bg/s1/6133/038511035.jpg?r=0

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Бързо да си признава кой е :D

 

http://media.snimka.bg/s1/6152/038548827-big.jpg?r=0

 

http://media.snimka.bg/s1/6152/038548828-big.jpg?r=0

На паркинга на Метро-запад, преди няколко часа :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...