Премини към съдържание

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!


rosko

Препоръчано мнение

Искам да поздравя всички колеги с четвъртият рожден ден на нашия обичан клуб!

Колеги,

Няма да се впускам в речи колко съм горд с членството си, колко се радвам, че имам честта да съм сред вас, че всеки ден ставаме повече и повече, че любимата марка бележи все повече успехи на родния (и не само) пазар.......

Всичко това е факт!

Преди всичко искам да благодаря на всички, които са вложили труд и усилия да създадат нашият - клуб това е достойно за уважение!

Наздраве и дано повече хора се съберем да "духнем свещичките" на празника!

 

П.П. Само на 4 сме, а никой не може да твърди, че ни липсват първите седем :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:happybirth: :hpbr: :drinks:

 

Хайде честито на колегията и от мене!

Да сме живи и здрави всички, все така всеотдайни и добродушни!

Да се множим повече, но и качеството да се запази ;)

 

Какво повече мога да кажа освен MITSUBISHI - MORE THEN YOU EXPECT

:mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден Колеги!!! :) Да сте живи и здрави.Най-вече вашите :mitsu-smiley: Хвърчикоптерчета :)

Надявам се скоро и аз да съм Истински Фен!! :)

:icon_thumbup: :drinks: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен! Аз не съм от най-активните, но искам да знаете, че откакто се сдобих с моя диамант, редовно следя развитието на клуба и ви благодаря, че ви има! Вие сте ми като семейство! Колкото и тежък да е бил денят ми, като отворя някоя тема тук, забравям всичките си неволи, защото откривам сродни души, които, като мен, безкрайно обичат своите :mitsu-smiley: Така човек знае, че не е сам в тази красива лудост! Благодаря ви за съветите, за благия ви тон в дискусиите и за цялата подкрепа! Бъдете живи и здрави! Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Наздраве :drinks: и всичките да сте ми живи и здрави и повече свободни дни за да се виждаме по срещите и мероприятията организирани от клуба :guns:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник на голямото ни :mitsu-smiley: семейство и от мен!

Живи и здрави, все така добри, искрени и сплотени! По-често да се виждаме и все по-голямо да ни става фемилито, по-здрави да са "дечицата" ни! :icon_thumbup:

 

 

:mitsu-smiley: LIVE AND DRIVE MITSUBISHI! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, честит рожден ден на нашият клуб! :)

Нека клубът ни продължи да се развива със своите инициативи и дейности.

Надявам се добрият тон и усмивките никога да не излизат от постовете ни и все така отзивчиви и търпеливи да бъдем към новоприсъединилите се фенове на марката. Защото освен марката "Мицубиши", и този форум печели страшно много фенове, защото е едно от малкото чисти места в необятното интернет пространство.

Изяжте парче торта днес, изпийте чаша боза или лимонада, защото сме все още на 4 годинки и усетете колко е сладък живота на 4... :) А като станем на 18 - ще пием 18годишен Jack! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на всички нас... на всеки един от прекрасните хора, които са тук. Докато четох тази и други теми, се замислих... осъзнах, че не Мицубиши прави този форум уникални... не е страстта, диамантите, удоволствието и манията на толкова много хора... не е фактът, че някой японец е направил нещо добро на четери колела... уникални са хората! Уникален си ти и ти, и ти... всички вие! Влизам във форума от по-малко от половин година, а тук вече има хора, които с ръка на сърцето мога да нарека най-близките си и доверени хора...

 

4 години и толкова много прекрасни сърца, събрани на едно място... сърца, обединени от една обща идея, но събиращи се не за да си мерят мицубишитата, не за да се хвалят, оплакват или бърборят не тема коли... събираме се, защото сме приятели... защото марката е красиво нещо, но хората тук - те са незаменими... специални! Всеки един по своему... и ако обичам своя Галант по някаква причина, то не е просто защото е Мицу, а защото го избрах заедно с вас! Благодаря ви, че ви има и още веднъж - Честит Рожден Ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на всички участници в един от най-хубавите клубове.

:hpbr:

Ами колеги това е хубав повод за празнуване. Радостен съм много, че съм брънчица от семейството наречено Мицубиши Фен Клуб България.

И като се замисля има много поводи за радости - затова че тук цари много спокойна атмосфера, затова че тук е мястото където човек може да се разтовари а не обратното, затова че от всяко мнение и пост струят добронамереност и приятелство, затова че всеки успява по негов си и неповторим начин да допринесе за красотата във взаимоотношенията /понякога и само виртуални/.

 

Защото сме най-великия клуб. С пожелание да продължаваме и занапред така и да Клубът ни да се развива и количествено и качествено. :mitsu-smiley: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на най-хубавият клуб :mitsu-smiley: !

Да сте живи и здрави приятели, радвам се че съм част от Вас ! Подкрепям мнението на другите колеги, че хората правят този форум уникален, а марката :mitsu-smiley: го допълва до незабравим. Влизам в много други форуми, но в никой от тях не съм виждал токлово сплотен и деен колектив. Колектив, който се стреми да помага на всеки един член, не само с мнения, но и с физически и материални блага. Радвам се, че няма завист и злоба в отношението помежду ни, липсва дори тази ирония и сърказъм в диалозите ни! Нека сме живи и здрави всички, и дълги години да се радваме на добрата марка :mitsu-smiley: и на добри отношения!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на всички нас... на всеки един от прекрасните хора, които са тук. Докато четох тази и други теми, се замислих... осъзнах, че не Мицубиши прави този форум уникални... не е страстта, диамантите, удоволствието и манията на толкова много хора... не е фактът, че някой японец е направил нещо добро на четери колела... уникални са хората! Уникален си ти и ти, и ти... всички вие! Влизам във форума от по-малко от половин година, а тук вече има хора, които с ръка на сърцето мога да нарека най-близките си и доверени хора...

 

4 години и толкова много прекрасни сърца, събрани на едно място... сърца, обединени от една обща идея, но събиращи се не за да си мерят мицубишитата, не за да се хвалят, оплакват или бърборят не тема коли... събираме се, защото сме приятели... защото марката е красиво нещо, но хората тук - те са незаменими... специални! Всеки един по своему... и ако обичам своя Галант по някаква причина, то не е просто защото е Мицу, а защото го избрах заедно с вас! Благодаря ви, че ви има и още веднъж - Честит Рожден Ден!

 

:icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

 

Стилянчо, нямам думи просто да изразя усещането, което изпитах, когато прочетох твоите думи, така истински описателни...

Ако не бях на работа, щях да си пусна една две сълзици от вълнение! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Да ни е честит 4-тия Рожден ден на клуба. :hpbr:

Нека сме все така добронамерени и полезни в отношенията си, сплотени и толерантни.

Наздраве! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник, Колеги! :icon_clap:

 

Бъдете все така добри хора, верни приятели, отзивчиви колеги и позитивни личности!

Пожелавам на всички вас и семействата ви много здраве и положителни емоции!

 

Наздраве! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чудя се аз, защо от сутринта ми е едно такова хубаво, весело, красиво...

Пък то сме имали празник...:senile:

Да ни е честит на всички :icon_clap:

Но нека на празника да отдадем дължимото и на тези, които основаха клуба, тези - благодарение на които сега можем да общуваме помежду си, да споделяме проблеми, или пред които да се похвалим с ново :mitsu-smiley:

Честит празник, родители на фен клуб митсубиши !!!

:worthy: :worthy: :worthy:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник колеги! Бъдете най-вече здрави и много много късмет. : :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на клуба!

 

Да са живи и здрави тези, които съхранявайки доброто в себе си са имали трудолюбието и смелостта да създадат този сайт, както и постоянството да го запазят чист!

 

Съгласен съм с колегата, че тук не става дума само за коли (пък били те и най-хубавите) - бих допълнил, че става дума за ценностна система, която е обща за всички ни: тези които са създали колите и тези които ги ползваме. Защото всеки който види :mitsu-smiley: усеща, че тези които са я проектирали и произвели са го правили с повече с мерак, отколкото за пари, че за тях е по-важно колата да е качествена, надеждна, комфортна, високо технологична и балансирана във всяко отношение, отколкото да е най ... бързата, мощната, луксозната, продаваемата ... Тук става дума и за скромност, толерантност, добронамереност и многи други качества, които макар и безплатни правят живота ни по-добър от този на тези с много пари ...

 

На тези с бозата - Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ти Дани с неговите сокчета и бози не го слушай! Ще се вкиснете, бе ей! Празник е туй, не е шега :wine: :drinks: :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито рожден ден на клуба.Макар,че от скоро съм част от вас,вече осъзнавам уникалноста на тези автомобили.Досега съм карал VW,AUDI,Mercedes,BMW ,но определено усещам в новия си автомобил,една уникалност,един характер,в който хиляди японци са вложили доста труд за да усетим агресивния нрав на нашите колици :)...

Много искам да дойда на едно от събиранията,само да имам време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на всички малки и големи мицута :hpbr:

Има време докато станем пълнолетен клуб, засега сме още мъници :D Важното е да се множим :icon_thumbup:

Тамън отворих една Corona, ето и повод да я изпия с кеф! Наздраве! :drinks:

 

:rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да ни е честит рождения ден на клуба!!! :hpbr: Определено най-добрия клуб из виртуалното пространство!С риск да повторя повече от колегите:Във форума можеш да намериш много полезна информация,да получиш ценни съвети,да намериш нови приятели,готови да се притекат на помощ при нужда кой с каквото може.Много безаварийни километри с любимите коли,много здраве и щастие на членовете и потребителите на форума,както и на техните семейства!Наздраве!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drinks: Честит рожден ден колеги и от мен.

Да сте все така задружни и с радост и безаварийно да си карате любимите коли :mitsu-smiley:

Утре сутринта ми предстои и аз да стана собственик на един Галант 2,5 и вече нямам търпение. До сега съм карала Мазда МХ3 и реших че следващата кола ще е Митцубиши :rulez: До колкото прочетох септември мес. ще празнувате РД на клуба и ако приемате новобранци може да дойда да ви поразпитам хиляди въпросчета за колата и да почерпя .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на Всички :mitsu-smiley: Фенове :icon_clap:. Даже и от далечния Кипър ви пращам всички възможни пожелания и дано има и хиляден рожден ден на клуба ;) :icon_clap: Едно мощно и гръмко НАЗДРАВЕ и да вървим все напред, благодарение на прекрасните хора, който сме в него :icon_clap: :icon_clap: :icon_clap: :rulez:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:drinks: Честит рожден ден колеги и от мен.

Да сте все така задружни и с радост и безаварийно да си карате любимите коли :mitsu-smiley:

Утре сутринта ми предстои и аз да стана собственик на един Галант 2,5 и вече нямам търпение. До сега съм карала Мазда МХ3 и реших че следващата кола ще е Митцубиши :rulez: До колкото прочетох септември мес. ще празнувате РД на клуба и ако приемате новобранци може да дойда да ви поразпитам хиляди въпросчета за колата и да почерпя .

Е, понеже се включи на нашия РД и не можем да откажем..... хахаха

Добре дошла, колежке, ще намериш отговор на мнооого въпроси тук! Почерпка, обаче, приемаме само след снимки (на колата, де!)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...