Премини към съдържание

Варна - Къде сте?!


Препоръчано мнение

Колеги от Варна и околията, силно се надявам този път да има желаещи за едно приятно изкарване и малко нови емоции! Оставете черното ежедневие за миг, и заповядайте на кратък полет със самолетите до летище Ханска Шатра! Мястото е удивително красиво, а срещата с колегите и техните самолети е изключително зареждаща! Информация за събитието тук --> ЦЪК Всеки който има желание да дойде и да пътуваме заедно, да знае, че ще ви чакам от 14:30 до 15:00 на паркинга на практикер! Телефон за връзка с мен 0888 793 148 (ако някой да речем закъснява и иска да го дочакаме)!

 

Наистина се надявам да има сериозни фенове ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет Емо, най-вероятно няма да мога да дойда в уречения час, ако иде реч за 10.08 / а за кога всъщност става въпрос?/, най-вероятно ще се освободя към 17:30-18:00 /за когато и да става въпрос :)/, но ще дойда, ако не мине котка път... Поздрави, нетърпение......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Dell, надявам се да се видим там тогава!!! А с колегата S. Iliev ще се видим на практикера! Надявам се повече мераклии да има! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

10.08 :) моя грешка! :icon_doh:

Практикер във Варна е в ляво на първото кръстовище когато влизаш в града от посока летище и Добрич ;)Над Пикадили Практикер!

Добре си дошъл!!!Ние ще сме там!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така, всички са добре дошли! Имате ми номера, обаждайте се, ще ви ескортирам ако се наложи! И надявам се VallBoss (Вальо) да ми се обади на 9-ти както се разбрахме, за да го вземем попът от обзор ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ама разбира са :) Japanfen ето намери се кой да седи при теб по пътя! Хайде не остана ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет, Емо аз като гледам графика за неделя все си мисля,че няма да успея...ще приключа евентуално към 18:30, после да се добера до Варна, едно-друго.....19:00...от там нататък до Шатрата...поне час. Май много късно ще стане, така, че сигурно няма да дойда и аз. Надявах се да приключа по-рано, но уви.....:(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги,остават 23 часа от първия ескорт на юг и 27 часа от втория.На Емо телефона е по-горе,моят е 0886144734.Тръгвам от Лукойла в 10.00. :plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз претърпях лек инцидент с колата днес ,но ще съм на линия на Лукойла и с колегата Здравков излитаме!!!

:plane:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И колеги внимавайте, предния път по пътя беше пълно с мишоци :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове! Казвам се Евгени и от скоро съм собственик на Галант и чета и препрочитам форума. Мисля да се присъединя към вас в неделя, за да се запознаем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има две отправни точки към Слънчев бряг в неделя.

Едната е на Лукойл в 10.00 сутринта и включва разходка из Слънчев бряг на собствени разноски,следобед в 16.00 морска среща на Шатрата с другите Представители на марката Мицубиши за България!!На тази отправна точка ще сме аз и колегата Иван Здравков.Другата отправна точка е на Пикадили Практикер при колегата Емил Димитров (но не певеца),той ще тръгва следобед и ще чака желаещи между 14:30 и 15:00.На който му е по-удобно следобредният час отива там!!!

 

Това е :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така ;) посочили сме и телефони за връзка ;)

Колега XEN ще се радваме да се присъединиш към нас!!! Във Варна има толкова много галанти, а нито един не ни представя по събори - крайно време е :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно така ;) посочили сме и телефони за връзка ;)

Колега XEN ще се радваме да се присъединиш към нас!!! Във Варна има толкова много галанти, а нито един не ни представя по събори - крайно време е :)

 

И в Бургас е същата работа Емо, много Мицубишита пък изпокрити.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И в Бургас е същата работа Емо, много Мицубишита пък изпокрити.
Слаба организация......Ще сменяме Пи Арите...... :D
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Даа, Велико...така е, но....ти знаеш, че и двамата да сме, няма да ни е зле нали?! ;) Но мен ми е мъчно, че Никито (lentqq) няма да е сред нас :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Такааа....русенци си правят среща, няма ли и варненските :mitsu-smiley: да се посъберем докато времето още е хубаво....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...