Премини към съдържание

Възможна морска среща през август


Кой уикенд през август ми е най удобен  

47 гласа

  1. 1. ???? ???? ?? ?????????? /?????????? ????? ?? ?? ?????? ?? 1/

    • 9-10 ??????
      20
    • 16-17 ??????
      14
    • 23-24 ??????
      13
    • 30-31 ??????
      17


Препоръчано мнение

Дано,аз чаркове сменям,накладки,шарнир и сега и ремък на динамото :icon_blush: .А и още доста неща остават ама те ще бъдат реализирани при намирането на външен инвеститор или неочаквана финансова инжекция!!!!

 

Пък за боята да не говоря в рамките на седмица ме надрахадва пъти!!!!

 

ВАРВАРИ!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Уфф то и аз съм в бокса...чакам бояджията да ми се обади, че 3 дена без нея съм направо болен...жена ми ако раждаше нямаше да съм толкова притеснен :) Дано колата ти е готова по-скоро, пък и то датата не е уточнена съвсем още...Надявам се още хора да гласуват и да има повече мераклиии, също цялата група от Бургас която предния път присъства, отново да е с нас ;) Никито от Бургас да не ми се скатава, този път те искам на линия :)

Ще се видим отново!! :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възможно е и аз да се домъкна до морето, обаче не знам кога ще е, ............може би на 11.08 ще тръгна ....... :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде бре Бургас, кво се умълчахте.......Ще правим ли среща -Бургас морето, трудовите хора и :mitsu-smiley: - или не......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Довечера тръгвам за Обзор. Ако срещата остане за 10 август, за "Ханска шатра", трябва колегите от Варна само да ме подберат - пътем..

От сега слагам скарата в багажника... :skara: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен единствено 15-16 не ми отърва, ще ходя на Трявна тогава...Но като гледам, нещатата отиват на 10-ти и съм там 100% :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво ще кажете да я направим срещичката на 9.08 към 16-17 часа - такова едно захладняващо време, че и някой друг може да пътува в неделя (като мен)?

:icon_hmm: Или в неделя (10.08) малко по-рано :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво ще кажете да я направим срещичката на 9.08 към 16-17 часа - такова едно захладняващо време, че и някой друг може да пътува в неделя (като мен)?

:icon_hmm: Или в неделя (10.08) малко по-рано :icon_hmm:

 

 

Аз съм за. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Най вероятно ще я изпусна с един ден ,тъй като ще дофтасам там на 11.08. или понеделник, ще бъда у дома си в Несебър ..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, какво ще кажете да я направим срещичката на 9.08 към 16-17 часа - такова едно захладняващо време, че и някой друг може да пътува в неделя (като мен)?

 

Тошко за тогава се очертава като че ли. И като дата и като час. За сега за тия почивни дни има най много гласували. Аз също мисля съботата за добър вариант, но нека и други да дадат мнение. Също за мястото никой нищо не обелва, да се разбира ли че на "Ханска шатра" е приемлив вариант. Ако е така, мога да питам управителя там и да забиваме уговорката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Добре, на 10-ти в 17.00 часа пред "Ханска шатра" на Слънчев бряг!

Само че аз не знам къде се намира.

 

За колегите, които ще изпуснат срещата, ще се видим пак или се разбирайте за поредица от морски срещи, защото едва ли ще можем всички по едно и също време. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги!

Вероятно и аз ще мога да дойда на 9-10 стига колата да ми е готова до тогава :)

DJ_Tymbi е човека от него зависи!

Всъщност мога да дойда и с мотора ако ме приемете!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре, на 10-ти в 17.00 часа пред "Ханска шатра" на Слънчев бряг!

Само че аз не знам къде се намира.

 

За колегите, които ще изпуснат срещата, ще се видим пак или се разбирайте за поредица от морски срещи, защото едва ли ще можем всички по едно и също време. :)

 

Светльо Ханската шатра е на излизане от Сл. бряг посока Варна нагоре на километър разстояние и вдясно в гората - има табели. Ето от тук за ориентация http://www.sunnybeachmap.com/sunny_map_eng/3d_map_eng.php

 

post-440-1217790270_thumb.jpg

 

А бе вие идвайте насам пък ако трябва и ескорт ще направим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре :drive: за Созопол,така ,че на 9-10 и аз ще присъствам : :icon_rock: .Ех, не съм бил на морска среща от 2005г :icon_doh:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами да приключим анкетата и да направим тема 10 август от еди колко 4аса на ханска шатра и Светльо да отбележи събитието в календара :)

Айде, неостана :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Велико, мерси за обяснението. :)

Там съм и отбелязах събитието в календара. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За сега като гледам срещата се очертава така. Започваме на 09.08 16-17 ч (Тошко) и завършваме на 11.08 (DJ Tymbi). Супер ще се получи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mali, който иска винаги ще намери оправдание! Аз лично трябва камъни да завалят за да не присъствам :) Няма да се учудя ако колегите от Варна пак ме изоставят, но и сам войнът е войн! И в крайна сметка се надявам този път да имам някаква подкрепа... Dell разчитам на теб приятелю ;)

Хайде народе активизирай се :) "

 

Джапанките в сака, мотора да вие под капака, газ към морето, там всяко мицу ще пече дупето :)

Здравейте всички, и привет Eмо :) Доколкото можах да разбера на 10 от 17:00. Ще имам малко ангажименти, но ще се постарая към 18:00-18:30 да съм на линия. Дано групата от Варна тозип ът да има и други предтавители. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бей, човек да не иде на планина за малко! И веднага срещата уговорена!

Ако успея да се договоря с бившата за детето, може и аз да довтасам, ама да не се каним много!

Съботата ми беше по-добре.... Ще видим!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бей, човек да не иде на планина за малко! И веднага срещата уговорена!

Ако успея да се договоря с бившата за детето, може и аз да довтасам, ама да не се каним много!

Съботата ми беше по-добре.... Ще видим!

Стига с тея балкани бе Роско.......Не те ли е страх от мечки.......Ти и за Пловдив така се оправда, че катериш балкана..... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Практически вече го спусках! За колегите малко инфо - Проходът Троян-Кърнаре е невероятен, настилката е хубава с леки изклчения от северната страна и все пак - това е най-добрият проход!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички, и привет Eмо :) Доколкото можах да разбера на 10 от 17:00. Ще имам малко ангажименти, но ще се постарая към 18:00-18:30 да съм на линия. Дано групата от Варна тозип ът да има и други предтавители. Поздрави.

 

Дано изобщо да сме група :D

Разбира се аз съм упорит и затова ще пусна отделна тема в която да напиша къде ще очаквам кандидати да пътуват с мен до Шатрата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...