Премини към съдържание

Възможна морска среща през август


Кой уикенд през август ми е най удобен  

47 гласа

  1. 1. ???? ???? ?? ?????????? /?????????? ????? ?? ?? ?????? ?? 1/

    • 9-10 ??????
      20
    • 16-17 ??????
      14
    • 23-24 ??????
      13
    • 30-31 ??????
      17


Препоръчано мнение

Колеги току що говорих с управителя на "Ханска шатра". Човека няма нищо против срещата ни както е уговорена - т.е. нямат някакво извънаредно мероприятие по това време :icon_clap:.

 

Е ми чакаме да дойде 10.08.2008г. /неделя/ и в 16.00 часа - там :icon_n_gathering: :drinks: .

 

Не остана време за двоумене и чудене :icon_n_gora:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Здравейте и от мен.Първо искам да кажа ЕВАЛА на организаторите на тази морска среща.Аз за съжеление няма да мога да присъствам поради една единствена причина,в понеделник съм на работа и няма как да отсътвам,а пък не ми се пътува само за един ден до морето :icon_blush: Ако беше в събота да седнем и да хапне ,да пийнем-тези три неща щеше да бъде по хубаво(лично мое мнение с коет по никакъв начин не искам да ангажирвам когото и да е било).

Успех на всички и очакваме снимков материал.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен.Първо искам да кажа ЕВАЛА на организаторите на тази морска среща.Аз за съжеление няма да мога да присъствам поради една единствена причина,в понеделник съм на работа и няма как да отсътвам,а пък не ми се пътува само за един ден до морето :icon_blush: Ако беше в събота да седнем и да хапне ,да пийнем-тези три неща щеше да бъде по хубаво(лично мое мнение с коет по никакъв начин не искам да ангажирвам когото и да е било).

Успех на всички и очакваме снимков материал.

 

Бате и аз бях за събота , ама нестава карай следващия път.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бате и аз бях за събота , ама нестава карай следващия път.

При децата в Стара Загора ще го направим както трябва :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги!

Вероятно и аз ще мога да дойда на 9-10 стига колата да ми е готова до тогава :)

DJ_Tymbi е човека от него зависи!

Всъщност мога да дойда и с мотора ако ме приемете!

Споко, мисля че ще я оправя до тогава, да не забравиш само утре да дофтасаш че както съм ги наредил - ти губиш............. :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ много кофти :( ,пак няма да мога да присъствувам.На работа съм.За събота и на мен ми беше по удобно.Нещо не ми върви с тези морски срещи.Но струва ми се ,че ще има и други :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ много кофти :( ,пак няма да мога да присъствувам.На работа съм.За събота и на мен ми беше по удобно.Нещо не ми върви с тези морски срещи.Но струва ми се ,че ще има и други :icon_thumbup: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

 

Ники не се ядосвай, все ще измислим и някоя друга срещичка дори и "мини" да е. Като гледам и на други колеги не им е удобна неделята, ама и в събота да беше то и за тогава сигурно нямаше да уидиса на всички.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mali ....за Бургазлийте ще има ли среща някъде да пътуваме заедно нататък.... :lol:

 

Ами не сме уговаряли да се чакаме някъде. По важно е всеки който си е запланувал да идва да не му се объркат плановете. Но да не правим предварително събиране, че като е почивен ден и някой може да е извън града и да дойде директно на шатрата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо започвам да ви завиждам от сега(благородно).........Ако се заформи и към края на месеца срещичка, сигурно ще участвам и аз........Пожелавам ви приятно прекарване, и да не се изложите ей......Трябва след вас дълго да се говори по курорта, какви сте сериозни консуматори на :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо започвам да ви завиждам от сега(благородно).........Ако се заформи и към края на месеца срещичка, сигурно ще участвам и аз........Пожелавам ви приятно прекарване, и да не се изложите ей......Трябва след вас дълго да се говори по курорта, какви сте сериозни консуматори на :drinks:

 

Казваш след нас дълго да се говори по курорта, ама да не е прекалено много че тогава ще значи че нещо .......съвсем сме я угелпили. :D

Ами за завиждането то сигурно и у други колеги се поражда това, ама само ти си признаваш. Пък ти като имаш идване към края на месеца - свиркай бре колега и все нещо ще измислим де, с приятни хора лесно стават уговорки :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Възникна ми един въпрос към колегите - Има ли някой, който да ходи на срещата там, след което да пътува за София? Че да прибере жената насам..... Мнооооооооого ще го почерпя! Ама много, сериозен съм!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз да му дам стелките които съм обещал на колежката Alias!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да мога да дойда на среща....... Че става много сложно иначе....... А ако не успея - ще се изям, щото ще съм в Сливен, само на стотина км от вас и ще се поболея!

Пък Емо, ако съм там - може на мен да ги дадеш, но ще си ги получи по-натам, сряда-четвъртък, най-вероятно

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз да мога да дойда на среща....... Че става много сложно иначе....... А ако не успея - ще се изям, щото ще съм в Сливен, само на стотина км от вас и ще се поболея!

Пък Емо, ако съм там - може на мен да ги дадеш, но ще си ги получи по-натам, сряда-четвъртък, най-вероятно

 

Роско я вземи се стягай и в неделя да си тука. Щом ще си в Сливен, то ...срамота на една крачка е. Хем ще се видим :drinks: и ще си прибереш жената.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От началото на аспаруховия мост (където е кпп-то) до Ханска шатра са точно 86 км ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роско я вземи се стягай и в неделя да си тука. Щом ще си в Сливен, то ...срамота на една крачка е. Хем ще се видим :drinks: и ще си прибереш жената.

Не,бе, Велико, аз с нея ще дойда..... Ако.... Ама трябва да върна щерката в Сливен вечерта в 18 по съдебно решение при майка и, а жената е на работа в понеделник сутринта в София, а аз съм и шеф, пък съм много строг и..... те така....

Аз пък на другия ден заранта трябва да съм в Елена, пък към обед трябва да съм в Карлово.....

или както казват докторите в такива моменти "Вече може да ядете всичко".....................................

Та ако някой колега се навие да кара жена ми до София - ще мога да я навия да дойде, което значи, че ще ми е лесно вземането на решението...........

Иначе и двамата ще сме в Сливен по това време....

Мъкааааа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роскоо хич не се оправдавай! В неделя да си на линия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе ще се опитам.... и без друго ми се ходи на плаж.....

Ама трябва да ми подарят акции от Нефтохима вече, бе, Емо, мноооого бензин и газ изгорих.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Таман казаха по бтв новините, че цената на барел е рекордно ниска за последните 3 месеца :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Таман казаха по бтв новините, че цената на барел е рекордно ниска за последните 3 месеца :)

Да,барела е стигнал 117 $...Но кога това ще се усети и в нашата мила родина е друг въпрос ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да,барела е стигнал 117 $...Но кога това ще се усети и в нашата мила родина е друг въпрос ;)

 

То може и да се усети, ама в обратна посока! Незабравяйте къде живеем все пак :D

Само да не ни се скарат дето оспамихме :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...