Премини към съдържание

Възможна морска среща през август


Кой уикенд през август ми е най удобен  

47 гласа

  1. 1. ???? ???? ?? ?????????? /?????????? ????? ?? ?? ?????? ?? 1/

    • 9-10 ??????
      20
    • 16-17 ??????
      14
    • 23-24 ??????
      13
    • 30-31 ??????
      17


Препоръчано мнение

Тъй като вече обсъждахме такава възможност и се видя, че желание не липсва - пускам анкета. Целта на анкетата е да се добие представа през кой от почивните дни има по голяма вероятност да присъстват по вече от колегите. Става дума за всички онези които са планирали да идват на море. Предложенията са за събота или неделя, за да не е в тежест пък на нас който сме на около и се допуска че повечето няма да са в отпуска и ще бъдат ангажирани. Предлагам това допитване да върви примерно до края на седмицата и после ще определим точна дата, а тя ще е за времето когато ще можем да се съберем по голяма бройка /според анкетата/.

 

За мястото на среща би било добре да е някъде по средата на Черноморието - с цел да е максимално удобно за придвижване на всеки. Така че колеги нека всеки, който ще ходи на море да си каже. Може да обсъждаме и предложения за място. Мисля че ще успеем да изберем най доброто място и време, където да се видим за няколко часа през някой съботен след обед. :mitsu-smiley: :icon_thumbup:

 

ПС. Аз гласувах за през всичките посочени дни и се надявам да не стане обърквация.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 155
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Неделите ми са по свободни , това ще е първата ми среща така , че ще гледам да съм на линия. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също гласувах за всички дати, защото за мен няма особено значение...За място може да изберем шатрата (където бяхме предния път), на мен лично там много ми хареса ;) А и там е много удобно, тъй като има голям паркинг ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

[За място може да изберем шатрата (където бяхме предния път)

 

 

 

За Слънчев бряг ли става дума понеже не съм бил на предните срещи ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Слънчев бряг ли става дума понеже не съм бил на предните срещи ?

 

Да за "Ханска шатра" в Слънчев бряг става дума. Там по отношение за място /и за колите и за нас/ е доста добре, но стига и на тези колеги дето ще идват от Варна да не им дойде далечко.

 

А за Емо разстоянието ....не го събаря. Емо чак ти завиждам понякога за желанието и трепета дето имаш :icon_clap:. Ама както е ставало не веднъж на дума - важно е с кого, а не къде.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Именно, Велико! И понеже ние сме ясни, призовавам всички колеги от цялата страна да гласуват за най-удобния за тях ден! Аз наистина нямам търпение и много се вълнувам от нашите събори...А когато видя самолетите накацали един до друг просто ми се изпълва душата :) Хайде народе да ви видя в действие!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Аз също се присъединявам за морска среща. Датите 16-17 и 23-24 са ми удобни. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм навит за 16-17 , ако нещо не се обърка!

От 2 заминавам на море на Албена , така , че около Варна би ми било най удобно, но ако се реши друго на връщане от почивката (16-17) може на намина!

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и аз съм навит за 16-17 , ако нещо не се обърка!

От 2 заминавам на море на Албена , така , че около Варна би ми било най удобно, но ако се реши друго на връщане от почивката (16-17) може на намина!

Поздрави!

 

Е ти пък щом ще бъдеш на море, би могъл да дойдеш когато и да е. Точно идеята е такава. Дори ако има колеги, който ще бъдат насам но по на север - то наистина трябва да помислим за някакво средно разстояние за мястото на среща. Да им се улесни присъствието де :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Иво, като изберем датата, събираме се тук във Варна тези които сме от тази част, по същия начин и Бургас и околията и след това всички на едно място :) Ти после пак може да се върнеш в Албена...Ще загубиш половин ден какво толкова...Струва си ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами Иво, като изберем датата, събираме се тук във Варна тези които сме от тази част, по същия начин и Бургас и околията и след това всички на едно място :) Ти после пак може да се върнеш в Албена...Ще загубиш половин ден какво толкова...Струва си ;)

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: Две мения по този въпрос няма!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, тъй като тази нощ тръгвам към морето( ще бъда в Равда) и предполагам че, няма да влизам във Форума до 10-ти, ако решите да има морска среща през този период, ще помоля някой да ми звънне. 0889631486- Веско.

Благодаря ви и много се надявам да се видим край морския бряг.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, тъй като тази нощ тръгвам към морето( ще бъда в Равда) и предполагам че, няма да влизам във Форума до 10-ти, ако решите да има морска среща през този период, ще помоля някой да ми звънне. 0889631486- Веско.

Благодаря ви и много се надявам да се видим край морския бряг.

 

Здравей Веско, ако срещата ще е до тогава /10-ти/ ще ти се обадя за точна уговорка.

 

ПС. Защо ми се струва че активността по тая среща нещо не е достатъчна. Или много малко хора ще идват насам по това време.

 

Колеги някой има ли представа от Обзор, там не може да няма подходящо място като за нас. Пък и се пада що годе по средата - за да няма никой после повод да се оправдава де, че не е дошъл. Иначе варианта за Ханска шатра си остава, ако не се стигне до друго приемливо решение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам анкетата съм силно обнадежден, че ще се видим на морето :icon_thumbup:

Хайде заковавайте часа и сме там!!!!

 

П.С. :icon_blush: Малко ще ми се напукат петичките с две срещи за един месец, нооо....... :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гласувах за дата. Обикн :icon_thumbup: овено събота и неделя съм в Бургас . Затова всички дати ме устройват.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами щом сте рекли 10-ти правя промяна на плановете и идвам на морска среща! :sunrise2:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Mali, който иска винаги ще намери оправдание! Аз лично трябва камъни да завалят за да не присъствам :) Няма да се учудя ако колегите от Варна пак ме изоставят, но и сам войнът е войн! И в крайна сметка се надявам този път да имам някаква подкрепа... Dell разчитам на теб приятелю ;)

Хайде народе активизирай се :) "

 

Джапанките в сака, мотора да вие под капака, газ към морето, там всяко мицу ще пече дупето :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееее имало и сериозни фенове :) Хайде момчета, днес само на пикадили видях 2 колта, 1 каризма и един галант наспрени сякаш бяха на събор....жалко че нямах визитки...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз стискам палци да ми е наред всичко до 10-ти!!!

В бокса съм за сега,дано излезне колата до тогава,че доста неща имам да й правя!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Уфф то и аз съм в бокса...чакам бояджията да ми се обади, че 3 дена без нея съм направо болен...жена ми ако раждаше нямаше да съм толкова притеснен :) Дано колата ти е готова по-скоро, пък и то датата не е уточнена съвсем още...Надявам се още хора да гласуват и да има повече мераклиии, също цялата група от Бургас която предния път присъства, отново да е с нас ;) Никито от Бургас да не ми се скатава, този път те искам на линия :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...