Премини към съдържание

Честит рожден ден!


Препоръчано мнение

  • Отговори 58
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Честит празник, приятелю! :hpbr:

Желая ти достатъчно да получиш,

за да задоволиш желанията си!

Желая ти достатъчно да загубиш,

за да оцениш това, което имаш!

Желая ти достатъчно "Здравей",

за да имаш сили и за някое "Довиждане"!

Затова - желая ти слънце,

за да запазиш мирогледа си светъл!

Затова - желая ти дъжд,

за да оцениш слънцето още повече!

Затова - желая ти щастие,

за да запазиш духът си жив!

И накрая - желая ти болка,

за да могат и най-малките радости в живота

да ти изглеждат много големи!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стилянски, тя скромноста е за тези, дето нямат други качества ;-)

 

Честито, Приятелю!

Остави скоростите и разделите - такива неща са се случвали и ще се случват... И няма как да не е така, иначе как ще оценяваме хубавите неща?

 

Желая ти повече усмивки, повече поводи за радост! Бъди здрав, бъди щастлив, намирай време за веселие!

 

Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит празник Стиляне , след всичките хубави пожелания от колегите , ще ти кажа само - Следвай примера на Дани :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД Стилянски, да си жив, здрав и много щастлив! Следвай винаги пламенно и последователно своите цели, и никога не губи вяра в доброто!! :hpbr:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я виж ти.... Стилиян пак имал рожден ден! Ами честито! Желая ти най-важното - живот и здраве! А, да не забравя - още 100 години да празнуваш рождения си ден! И умната довечера! :drinks: :happybirth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има имааааааааа :)

Ха Честит да е Рождения ти ден! :)

Галант вече си имаш, жив и здрав да си го караш!

Щастие, берекет и пари да имаш, късмета е зад някой ъгъл...

Друго, друго... късмет в картите освен, ша пуснем една игра с Милен какво да правим! :rolleyes: :icon_thumbup:

 

Честит рожден ден! Жив и здрав и много успешен :) А тая игра на карти я слушаме от доста време, добра идея е да ти пуснат Дани и Милен една игра като подарък :) Кога иначе, ако не сега! Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден и от мен на Майкъл Джексън-а от форума! :happybirth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден!Да си жив и здрав най вече,а всичко останало се нарежда....со кротце,со благо и малко кютек....шегичка...

НАЗДРАВЕ!!! :icon_drunk:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито Стилияне, да си жив и здрав :hpbr: и до следващия път равносметката ти да е още по радваща и пълноценна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен. Жив и здрав и дай скоро да се съберем в квартала на по бира .. бая сме хора пък тъкмо спря да вали :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и от мен !!! :hpbr: :happybirth:

Много здраве, щастие, успехи в живота, любов и верни приятели ти пожелавам .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами то не остана какво аз да му пожелая............. :D

Ч.Р.Д..............пожелавам ти за тази година да си здрав, богат, корав :D ...........да не чупиш скоростни кутии, както и колата......... :D Тази година беше кум, догодина - младоженец :D :P а кум - Дани :D :P

Всичко най хубаво на празника...........и да не препиваш,че току си счупил ск. кутия........... :hysterical: :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, макар и доста късно. Стиляне, желая ти да си здрав! Това основно и още: бъди импулсивно-наивен колкото ти харесва. Мъдростта идва с опита, знанието - с разочарованието. Така че излизай от изпитанията с мисъл и поука, вместо с раздразнение. Желая ти още белетристична икономия, успех в образованието, обич на плътни обръчи с моята съученичка :icon_clap:

Вино и хляб в изобилие. Мечти от големите, защото е препоръчително да се научим да поливаме мечтанията си грижливо, та да пораснат и се сбъднат.

Наздраве!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:) Я виж ти, Стилян се е самопоздравил! :) Правилно, има защо, рожденник е! :)

Сега ще ви кажа какво е да си на 24 години..., понеже бях на празника снощи и да си призная не се гордея от стореното снощи!

Та, след като опитахме от това което близките на Стилян бяха приготвили за неговия празник, смея да твърдя, че е добър организатор! Добре готви по телефона кума! :D Та бе, много тържествено и добре организирано и смея да твърдя, че Стилян е един от добрите познавачи на кулинарния занаят и още се чудя как успява да задържи килограмите си при тези вкусотии...

Та, от това което не се гордея е че преядох неприлично с всичко... тази сутрин ми бе лошо от ядене... и по-скоро от смесването на всичките тези вкусотии... (те за това хората празнуват по три дена и три нощи, а не за три часа)

А хубавото на 24-тия рожден ден е че все още ти трябват само един пакет свещички... до година ще са нужни вече два пакета! :)

 

Честит Рожден Ден, Стиляне!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А най-хубавото да ставаш на 24 е, че не ти пука особено, че някога ще станеш на 40, вижда ти се безкрайно далеч и не го разглеждаш сериозно......

А някога и ние бяхме на 24...........

 

Пък Дани, прилошало ти е от ядене, защото не пиеш! Ако пиеше - щеше да ти е лошо ...... от пиене :hysterical:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове


×
×
  • Създаване...