Премини към съдържание

Тениските са готови


Препоръчано мнение

Аз не успях да дойда днес. С кой да се свържа. Между другото и карта имам да взимам и визитчици :rolleyes:

 

С мен! Ето и телефона ми 0887 93 43 44 и 0896 690 730 днес, след 18:30ч. ще раздавам тениските на уговореното по-горе място, преди това ще пусна на колегите извън София колети както са ми писали ЛС! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не успях да поостана повече.

Между другото имам една тениска бяла размер - L, за трампа (за по-малка) или продажба.

Оказа се, че тениската поръчана за жена ми и е много голяма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз също не успях да поостана повече.

Между другото имам една тениска бяла размер - L, за трампа (за по-малка) или продажба.

Оказа се, че тениската поръчана за жена ми и е много голяма.

 

и при мен се получи така :icon_blush: ама какво да се прави :icon_crying: случва се

сега ще заменям черна XL за S (малко съм малък) но ако не се получи ще си купя друга но вече ще е малка :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и при мен се получи така :icon_blush: ама какво да се прави :icon_crying: случва се

сега ще заменям черна XL за S (малко съм малък) но ако не се получи ще си купя друга но вече ще е малка :icon_dance:

 

Ееееее... ти определено си се надценил ;) Защо не предложиш бартер - тениска за огледало :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С мен! Ето и телефона ми 0887 93 43 44 и 0896 690 730 днес, след 18:30ч. ще раздавам тениските на уговореното по-горе място, преди това ще пусна на колегите извън София колети както са ми писали ЛС! :)

 

Това е мястото нали? Ще дойда

http://bgmaps.com/map.asp?sid=a767c015bb56...ix=56&iy=36

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е мястото нали. Ще дойда

http://bgmaps.com/map.asp?sid=a767c015bb56...ix=56&iy=36

 

 

50-ина метра назад, че там има спирка на 72 и не е удобно да се спира! :)

Ще ми видите Галанта спрян! :) Успоредно на улицата паркиран, може би с отворен капак! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

50-ина метра назад, че там има спирка на 72 и не е удобно да се спира! :)

Ще ми видите Галанта спрян! :) Успоредно на улицата паркиран, може би с отворен капак! :)

 

Това за днес ли е? Ако е за днес и мен ме устройва, че видях дата 01.06.2008.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пратките на Светла, m9ck, adidas, Evgeni K, valio, doko, vitekk, lentqq, cop и Dell са изпратени тази вечер по Еконт, всеки, както ме е помолил на ЛС, ще ги получи на съответното място, надявам се всичко да е наред и да сте доволни колеги, при пропуск, ще има поправка на следващия транш! :)

 

Колегите, които остават да си получат тениските и не сме се разбрали нищо до този момент са: ivaylo iliev, Georgi Kostadinov, PYMEH, D-r Sarachev.

Моля да ми напишете кой как иска да му бъдат изпратени тениските за да пердприема действия! :)

 

Толкова за сега... :icon_angel:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моите тениски вече ги получих! Поздравления, чудесни са! Специални благодарности на DANI MG за изпращането! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ОК благодаря много, може би са мааалко по-големи, но не е фрапиращо. Сърдечни благодарности :icon_peace: Само да ме светне някой, картата на ЕКО за какво точно е?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:icon_clap:

Благодаря много за потниците и пластините на колегата, отделил от времето си!Ако може да се реванширам някой ден с нещо :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко е ОК благодаря много, може би са мааалко по-големи, но не е фрапиращо. Сърдечни благодарности :icon_peace: Само да ме светне някой, картата на ЕКО за какво точно е?

Отстъпка на горивата с 2 ст. на литър.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Останаха ли някакви тениски? Искам две размер S ако е възможно, незнам към Дани ли да се обърна или към Big Boss.

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В момента има следните тениски:

5бр. XL сиви

3бр. XL черни

2бр. М червени

ако на някокой му вършат работа тези цветове и размери може да ми пише тук. Цената им както знаете е 15 лв вече! Това са тениски довзети след раздаването и при мен е това, ако при Светльо има друго нека каже.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

При мен има 2 черни S размер и няколко черни M размер. :icon_thumbup:

 

 

П.П.

 

Заключвам темата.

 

За нови поръчки пишете в тази

 

:link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...