Премини към съдържание

Тениските са готови


Препоръчано мнение

  • Admin

Колеги, тениските са готови.

Аз предлагам да спретнем в неделя в София към 14.00 часа едно барбекю и да ги раздадем.

Мястото го знаете - Бонсови поляни!

Съгласни ли сте?

За колегите от другите градове ще ги изпратим с куриер. Моля пишете ЛС на DANI MG и той ще ви ги прати. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Прекалявате, не мислите ли? Втора седмица подред пропускам Барбекюто! Не е никак честно това!

 

Светльо, да мина да ги взема, че няма да мога да присъствам на барбекюто? При теб ли са, или при Дани?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Барбекюто е предложение. Много трудно ще раздам толкова тениски на всеки поотделно. :rolleyes:

Трябва да спра да ходя на работа...

Ако искате кажете друго място и време в събота или неделя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодарности на хората отговорни за тази случка :))

Единственото което ме притеснява е, че аз например няма да съм в България тази неделя, и няма как да си взема тениските :(. Предполагам ще има и други хора които по една или друга причина няма да имат възможност.

Може би е добре да се уточнят две дати за тази цел?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Ами то в неделя няма да е хубаво времето, така че ако искате в събота следобед някъде в центъра на София?

Пред Министерство на земеделието?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, сега да уточня нещо... :)

Тениските са готови както и през изминалите години така и през тази всички ще си получите тениските, ако не е в неделя цялата друга седмица ще съм тук в София и ще ви ги раздавам. Мястото повечето от вас го знаят и е удобно така, че всеки ще си получи това за което е платил.

за колегите от другите градове, предлагам да направим така: Моля изпратете ми адреса си на който искате да получите пратката и задължително мобилен телефон, просто от ЕКОНТ го изискват. Идеята ми е да изпратя на един член на клуба тениските за определен град и да си направите една локална среща и да си ги вземете, разбира се който иска да ги получи индивидуално на адрес нека го подчертае и ще му бъдат изпртени, това с комбинацията да бъдат изпратени на един адрес е с цел да спестя вашите пари, защото всеки поема сам куриерските разходи, те не се поемат от клуба.

Само да спомена за мястото където ще раздавам тениските, на тези които няма да могат да си ги вземат в неделя: Мястото е на улица "Коперник" срещу 93-то СОУ преди кръстовищео с ул. "Гео Милев" има паркинг и е удобно за спиране! Това е ако имате въпроси - питайте. Тези членове, които са изпратили по поща пари за пластините ще им бъдат изпратени с тениските, другите, които искат, а не са платили ще имат наложен платеж към пратката.

Тениските се раздават по списъка от форума, за да няма объркване и недорозумения!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

В неделя в 14.00 пред паркинга на Министерство на земеделието, на мястото на изгорелия цирк пред сградата на КНСБ. Там беше и последната ни среща.

Който не може да дойде след това Дани ще ви ги раздава през седмицата, когато ви е удобно на него и на вас. :)

За колегите от другите градове знаете вече как ще си ги получите. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Охооо... Дани, това ми намерисва пак като за събиране, какво ще кажеш? Само че викам този път да мръднем от центъра с колите и да седнем някъде да пием по нещо... Deal? 100% Йонко ще дойде с нас, като гледам ще стане една солидна групичка от около 10-12 човека :) Само да измислим накъде ще ходим... тамън всички облечени с Мицу тениски :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дани, по кое време в неделя ще бъдеш на посоченото място?

 

 

В неделя ще дойда на срещата и който няма възможност да си получи тениската тогава ще ги взема в мен и ще ги раздавам през седмицата! :)

Иначе на мястото което съм посочил на ул. "Коперник" ще съм след срещата предполоагам към 17-18ч. най-късно! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Някой от тениските са от фирма Dino, защото не са имали налични.

Качеството е както винаги - много високо и не се различават от другите, защото плата е същия. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда да се видим, нямам тениски за получаване, ама ще си платя членския внос, че все не остава време да ида до банката :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В неделя ще дойда на срещата и който няма възможност да си получи тениската тогава ще ги взема в мен и ще ги раздавам през седмицата! :)

Иначе на мястото което съм посочил на ул. "Коперник" ще съм след срещата предполоагам към 17-18ч. най-късно! :icon_blush:

Дани, Светльо, имам молба -

Съберете ми всичките парцалки в една торбичка и само ми кажете от кой да мина да си ги взема... в сряда или четвъртък... Днес така се бях задръстил на Сливница, че цялото ми желание да се движа из Сф се изпари, пък било то под мрънкането на жени и деца, че искали да си разходят новите тениски по странство!

Предвариелно благодаря!

 

П.П. Нямам претенции за марката тениски!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Към всички колеги, които са ми изпратили ЛС!

Ще ви отговоря в мометна, в който направя нещо от това което сте ми писали, за сега получавам съобщенията ви и ще се съобразя с желанията на всеки един индивидуално както сте ми писали! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Дани, Светльо, имам молба -

Съберете ми всичките парцалки в една торбичка и само ми кажете от кой да мина да си ги взема... в сряда или четвъртък... Днес така се бях задръстил на Сливница, че цялото ми желание да се движа из Сф се изпари, пък било то под мрънкането на жени и деца, че искали да си разходят новите тениски по странство!

Предвариелно благодаря!

 

П.П. Нямам претенции за марката тениски!

 

Аз ще се срещна с теб, Дани на човека ще му дойде множко! :icon_dance:

Пиши ми на лични да се до разберем. Ако искаш ела пак до работата ми да се срещнем... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки от раздаването на тениските: :link:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!Искам само да искажа колко драго ми стана като видях толкова :mitsu-smiley: и приятели на едно място,съжалявам че не можах да остана за по дълго ,но лапето очакваше с огромно нетерпение големия магазин за играчки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гост
Тази тема е затворена за допълнителни отговори.
×
×
  • Създаване...