Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Колеги, ако може да препоръчате някъде където качествено да приготвят автобоя по поръчка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако може да препоръчате някъде където качествено да приготвят автобоя по поръчка?

 

 

София ж.к. "Овча купел", бул. "Монтевидео" зад бл. 527 мисля, че беше, в един трафопост на около 200-300 м. от булеварда.

Казваш номера на боята и ти я правят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

София ж.к. "Овча купел", бул. "Монтевидео" зад бл. 527 мисля, че беше, в един трафопост на около 200-300 м. от булеварда.

Казваш номера на боята и ти я правят.

 

Хубаво е да се отиде с колата, защото освен номера на боята има и известно избледняване с времето.На място правят проби и нагласяват точния цвят като прибавят по-малко други цветове.Поне на мен така ми направиха един флакон в магазина "Боите на Барзов" на бул."Мадрид".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се отиде с колата, защото освен номера на боята има и известно избледняване с времето.На място правят проби и нагласяват точния цвят като прибавят по-малко други цветове.Поне на мен така ми направиха един флакон в магазина "Боите на Барзов" на бул."Мадрид".

 

 

 

Колегата е прав за избледняването. Най-добре е да се отиде с колата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря, днес взех боя оттам, но не е точно зад блок 527, а между бл. 505 и бл. 506 в един трафопост!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е там е има и на канала "Евлоги Георгиев", а като си говорим за бои- търся боя, която си сменя цвета при различните температури!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е там е има и на канала "Евлоги Георгиев", а като си говорим за бои- търся боя, която си сменя цвета при различните температури!!!

 

Кажи, че е за Сигмата, иначе няма да ти дадем :)

 

Иначе сериозно - влез в ebay и пусни търсене... излиза феноменално количество от разновидности.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Галанта, иначе едно време колта много исках така да си го направя! Галанта ще стане убийствен така, незнам в кат как ги регистрират такива коли!? Зимата като я запалиш- един цвят, после като позагреят някои части- стават други, а между тях- преливат, просто е страхотно!!!

 

:plane: :rulez: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Галанта, иначе едно време колта много исках така да си го направя! Галанта ще стане убийствен така, незнам в кат как ги регистрират такива коли!? Зимата като я запалиш- един цвят, после като позагреят някои части- стават други, а между тях- преливат, просто е страхотно!!!

 

В талона го записват по два начина: или "пъстър цвят", което е ужасно тъпо, или "хамелеон", което ще рече - всичко друго... Погледна ли в ebay? Защото за България не съм сигурен дали ще намериш по магазините подобна боя.

 

P.S> Съвет - ако си купуваш, вземи си с една кофа/спрей (или в каквото там ги продават) повече, защото първата патка, която ти надере врата или броня, ще те остави по голо дупе ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам под какво име да я търся!? Иначе като съм питал по магазините ме гледат малко странно, даже ми твърдят и че няма! Доколкото знам тя е по особена и не се задържала хубаво върху метала, както и никой не успя да ми каже как всъщност се запечатва въпросната боя! Всичко при нея било по-специално!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам под какво име да я търся!? Иначе като съм питал по магазините ме гледат малко странно, даже ми твърдят и че няма! Доколкото знам тя е по особена и не се задържала хубаво върху метала, както и никой не успя да ми каже как всъщност се запечатва въпросната боя! Всичко при нея било по-специално!

 

Приятел на братовчед ми е бояджия и доколкото разбрах е боядисвал някои части за Ауди ABT, демек на приказки е добър.

Ако искаш мога да попитам и да ти дам адреса му да си говорите лично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Говорим за тази която си сменя цвета от температурата, а не тези перли!!! Само, че за да боядисам Сигмата или Галанта сигурно ще ми трябват 2 от тези по 2000 $!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На въпроса по-горе как ги регистрират в КАТ- цитат от Нисан форума. Забележка: това е оригинален цвят тип хамелеон на производителя!

 

"Идилията около цвета беше просто неповторима!

Влизам на канала, човека проверява номера, документи и тн и всичко ОК!... оставя диагностичния лист на чистачката и ми дава знак да отивам на спирачните барабани и.......... О чудо, минавайки от другата страна - стой, стой....!!! Ти защо не кажеш че не е зелена тази кола

Извикаха дежурния, той се чеса ~15 минути и 3 пъти ме пита аз ли съм я боядисвал или предишния собственик.... След дългото умуване той заяви, че не можел да се "ангажира с цвета" и извикаха началника за становище. Проблема е, че в програмата на КАТ няма "хамелеон". И така дойде главния и като се започна едно описване в 6-7 реда описа как върху основа зелен металик на сянка има нюанси виолетово/червено/кафяво а на слънце било петролено зелен металик и имало виолетово/ пурпурно/ синьо/ кафяво Няк`ви такива простотии ... После така мнително ме попита за кода на цвета ! Аз им казах, че има още една такава в БГ и да видят как е записан цвета й... но: "то да не ти е щатите тука..." нямат връзка компютрите им.. И така след около 40 минути суетене и смях ме пуснаха... После на гишето, където печатат големия талон, момата направи ей такива очи и сведе цвета до 3 или 4 нюанса само.... "

 

Така че Иване, при теб с тая "Xposures" боя ще има да те описват- при 15 градуса - вищнав с преливащо към червено, при 17 градуса ..... и т.н. :icon_rock: Идеята е хубава- дано я осъществиш. Предполагам, че ще изглежда меко казано впечатляващо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Догодина живот и здраве! Търся Колт, като моя /4х4 със всички екстри/ да му причиня това боядисване, че Галанта още не смея- постоянно го реставрирам и още не мога да го вкарам в правия път! Зимата ще е много готин ефекта, а и всеки сезон различна кола ще карамл ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Догодина живот и здраве! Търся Колт, като моя /4х4 със всички екстри/ да му причиня това боядисване, че Галанта още не смея- постоянно го реставрирам и още не мога да го вкарам в правия път! Зимата ще е много готин ефекта, а и всеки сезон различна кола ще карамл ;)

И, да не дава Господ, ама някоя патка като се научи да паркира във вратите или багажника ти... ще плачеш с горчиви сълзи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей тук виж за хамелеони, игуани и други варани :)

http://kampaints.com/BG/index.html

 

Имам и телефона на едно момче от Плевен, което беше направил много добри бои за тунинг феста ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е яка идея!

Диаманта заслужава да бъде харесван още повече!

Не знам само бояджията какъв трябва да е?

Сигурно и за него ще е предизвикателство.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

А няма ли фирма, която да доставя бои по каталога на производителя :mitsu-smiley: :icon_hmm:

Ако някой знае нещо, нека сподели... :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Тези бои са страхотия, но някой за цена питал ли е бояджия, щото съм пръскал едно Ауди с такава боя и под 350 лв. за детайлче не го пипам. Отдолу има поне една или две задължителни основи :lupa:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...