Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Колеги, ако може да препоръчате някъде където качествено да приготвят автобоя по поръчка?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, ако може да препоръчате някъде където качествено да приготвят автобоя по поръчка?

 

 

София ж.к. "Овча купел", бул. "Монтевидео" зад бл. 527 мисля, че беше, в един трафопост на около 200-300 м. от булеварда.

Казваш номера на боята и ти я правят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

София ж.к. "Овча купел", бул. "Монтевидео" зад бл. 527 мисля, че беше, в един трафопост на около 200-300 м. от булеварда.

Казваш номера на боята и ти я правят.

 

Хубаво е да се отиде с колата, защото освен номера на боята има и известно избледняване с времето.На място правят проби и нагласяват точния цвят като прибавят по-малко други цветове.Поне на мен така ми направиха един флакон в магазина "Боите на Барзов" на бул."Мадрид".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е да се отиде с колата, защото освен номера на боята има и известно избледняване с времето.На място правят проби и нагласяват точния цвят като прибавят по-малко други цветове.Поне на мен така ми направиха един флакон в магазина "Боите на Барзов" на бул."Мадрид".

 

 

 

Колегата е прав за избледняването. Най-добре е да се отиде с колата

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ви благодаря, днес взех боя оттам, но не е точно зад блок 527, а между бл. 505 и бл. 506 в един трафопост!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е там е има и на канала "Евлоги Георгиев", а като си говорим за бои- търся боя, която си сменя цвета при различните температури!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е там е има и на канала "Евлоги Георгиев", а като си говорим за бои- търся боя, която си сменя цвета при различните температури!!!

 

Кажи, че е за Сигмата, иначе няма да ти дадем :)

 

Иначе сериозно - влез в ebay и пусни търсене... излиза феноменално количество от разновидности.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Галанта, иначе едно време колта много исках така да си го направя! Галанта ще стане убийствен така, незнам в кат как ги регистрират такива коли!? Зимата като я запалиш- един цвят, после като позагреят някои части- стават други, а между тях- преливат, просто е страхотно!!!

 

:plane: :rulez: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За Галанта, иначе едно време колта много исках така да си го направя! Галанта ще стане убийствен така, незнам в кат как ги регистрират такива коли!? Зимата като я запалиш- един цвят, после като позагреят някои части- стават други, а между тях- преливат, просто е страхотно!!!

 

В талона го записват по два начина: или "пъстър цвят", което е ужасно тъпо, или "хамелеон", което ще рече - всичко друго... Погледна ли в ebay? Защото за България не съм сигурен дали ще намериш по магазините подобна боя.

 

P.S> Съвет - ако си купуваш, вземи си с една кофа/спрей (или в каквото там ги продават) повече, защото първата патка, която ти надере врата или броня, ще те остави по голо дупе ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам под какво име да я търся!? Иначе като съм питал по магазините ме гледат малко странно, даже ми твърдят и че няма! Доколкото знам тя е по особена и не се задържала хубаво върху метала, както и никой не успя да ми каже как всъщност се запечатва въпросната боя! Всичко при нея било по-специално!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Незнам под какво име да я търся!? Иначе като съм питал по магазините ме гледат малко странно, даже ми твърдят и че няма! Доколкото знам тя е по особена и не се задържала хубаво върху метала, както и никой не успя да ми каже как всъщност се запечатва въпросната боя! Всичко при нея било по-специално!

 

Приятел на братовчед ми е бояджия и доколкото разбрах е боядисвал някои части за Ауди ABT, демек на приказки е добър.

Ако искаш мога да попитам и да ти дам адреса му да си говорите лично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Говорим за тази която си сменя цвета от температурата, а не тези перли!!! Само, че за да боядисам Сигмата или Галанта сигурно ще ми трябват 2 от тези по 2000 $!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На въпроса по-горе как ги регистрират в КАТ- цитат от Нисан форума. Забележка: това е оригинален цвят тип хамелеон на производителя!

 

"Идилията около цвета беше просто неповторима!

Влизам на канала, човека проверява номера, документи и тн и всичко ОК!... оставя диагностичния лист на чистачката и ми дава знак да отивам на спирачните барабани и.......... О чудо, минавайки от другата страна - стой, стой....!!! Ти защо не кажеш че не е зелена тази кола

Извикаха дежурния, той се чеса ~15 минути и 3 пъти ме пита аз ли съм я боядисвал или предишния собственик.... След дългото умуване той заяви, че не можел да се "ангажира с цвета" и извикаха началника за становище. Проблема е, че в програмата на КАТ няма "хамелеон". И така дойде главния и като се започна едно описване в 6-7 реда описа как върху основа зелен металик на сянка има нюанси виолетово/червено/кафяво а на слънце било петролено зелен металик и имало виолетово/ пурпурно/ синьо/ кафяво Няк`ви такива простотии ... После така мнително ме попита за кода на цвета ! Аз им казах, че има още една такава в БГ и да видят как е записан цвета й... но: "то да не ти е щатите тука..." нямат връзка компютрите им.. И така след около 40 минути суетене и смях ме пуснаха... После на гишето, където печатат големия талон, момата направи ей такива очи и сведе цвета до 3 или 4 нюанса само.... "

 

Така че Иване, при теб с тая "Xposures" боя ще има да те описват- при 15 градуса - вищнав с преливащо към червено, при 17 градуса ..... и т.н. :icon_rock: Идеята е хубава- дано я осъществиш. Предполагам, че ще изглежда меко казано впечатляващо.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Догодина живот и здраве! Търся Колт, като моя /4х4 със всички екстри/ да му причиня това боядисване, че Галанта още не смея- постоянно го реставрирам и още не мога да го вкарам в правия път! Зимата ще е много готин ефекта, а и всеки сезон различна кола ще карамл ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Догодина живот и здраве! Търся Колт, като моя /4х4 със всички екстри/ да му причиня това боядисване, че Галанта още не смея- постоянно го реставрирам и още не мога да го вкарам в правия път! Зимата ще е много готин ефекта, а и всеки сезон различна кола ще карамл ;)

И, да не дава Господ, ама някоя патка като се научи да паркира във вратите или багажника ти... ще плачеш с горчиви сълзи...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ей тук виж за хамелеони, игуани и други варани :)

http://kampaints.com/BG/index.html

 

Имам и телефона на едно момче от Плевен, което беше направил много добри бои за тунинг феста ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е яка идея!

Диаманта заслужава да бъде харесван още повече!

Не знам само бояджията какъв трябва да е?

Сигурно и за него ще е предизвикателство.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

А няма ли фирма, която да доставя бои по каталога на производителя :mitsu-smiley: :icon_hmm:

Ако някой знае нещо, нека сподели... :help:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

Тези бои са страхотия, но някой за цена питал ли е бояджия, щото съм пръскал едно Ауди с такава боя и под 350 лв. за детайлче не го пипам. Отдолу има поне една или две задължителни основи :lupa:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...