Премини към съдържание

Определяне на бройката хора които ще присъстват на националната среща 2008г


Препоръчано мнение

Емо кураж и се надявам брат ти да се оправи.Това е най-важното.

 

Dell кажи кога потегляш от Варна,след 1 час ще чакам на Чудните скали след с.Аспарухово.

Как след 1 час ? Нещо ми се изгуби нишката, нали на 28....?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 344
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Как след 1 час ? Нещо ми се изгуби нишката, нали на 28....?

ЗА 28.06. става дума само,че ми кажи сега,защото в селото нямам нет.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак се връщам на въпроса си - има ли някой, който ще тръгва по-късно от София, тоест извън уговорения час?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо не се кахъри, че няма да дойдеш занапред ще има и други срещи - важното е брат ти да се оправи и да е благополучно всичко, че от здравето по-важно няма и ще стискаме палци.

 

А пък за програмата ни как ще изкараме, на мен лично сценария на Тошко по ми харесва или поне така си го представяхме най-напред. Но явно възможността да сме на ресторант не е много голяма, освен ако някой от колегите който е наоколо - да обиколи днес и утре и да се провери дали има друго място където може да се съберем за вечерта. Например ресторантчето на което бяхме вечерта на миналата среща в съседната сграда, що годе става. Пък и като ще се въртим цял ден около скарите, вечерта на ресторанта ще се поръча нещо съвсем символично.

Но както писа и Дани като ще сме само на полянката, поне няма да има изнервящ момент по отношение на обслужване и други неуредици. Всичко ще си зависи изцяло от нас самите.

 

И за да не се получава разводняване на вече обявената програма, най-добре да се придържаме към нея. И ако ще има някакви корекции по нея, то ще ги уточним на място. Например това "ентусиазирана групичка" решава да добави нов елемент в края на програмата - :icon_thumbup: подкрепям го.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз в такъв случай сам ли ще съм от Варна, колегите от Бургас последно откъде и кога ще тръгват ??

 

За всички колеги от Бургас, предлагам да се изчакаме сутринта на 28.06 на бензиностанция OMV която е до колелото на "Метро". Събираме се там от 8.00 до 8.30 часа и потегляме. За да могат да се включат и колегите от Варна, ще минем през Айтос.

Групичката от Варна - като пристигнете в Айтос и след голямото кръстовище, тръгвате посока Карнобат и на първата възможна бензиностанция, която е на "Шел" мисля - там ще ви изчакаме от 9.00-9.20 часа.

Надявам се времето да е достатъчно за всички. Ако има нещо за уточняване, звънкайте - телефона ми е 0888 221737 Велико.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно съм съгласен с програмата на Тишо.След скарата, хапването и веселбата едва ли на някой ще му е до отново до хапване.Вечерта като се приберем си теглиме по един душ да измием миризмите от скарите и потта, може да пием по някоя ракия и да си полафим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак се връщам на въпроса си - има ли някой, който ще тръгва по-късно от София, тоест извън уговорения час?

Аз ще тръгна към 9-:30 часа натам, тъй като 8:00ч ми е много рано................и е глупаво да се тръгва толкова рано в събота сутринта но това вие го решавате...............аз искам да си направя кефа ,а това значи да стана когато се събудя, после да тръгна когато искам а не на юруш............така че ще се видим там ........ :rolleyes:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За всички колеги от Бургас, предлагам да се изчакаме сутринта на 28.06 на бензиностанция OMV която е до колелото на "Метро". Събираме се там от 8.00 до 8.30 часа и потегляме. За да могат да се включат и колегите от Варна, ще минем през Айтос.

Групичката от Варна - като пристигнете в Айтос и след голямото кръстовище, тръгвате посока Карнобат и на първата възможна бензиностанция, която е на "Шел" мисля - там ще ви изчакаме от 9.00-9.20 часа.

Надявам се времето да е достатъчно за всички. Ако има нещо за уточняване, звънкайте - телефона ми е 0888 221737 Велико.

И за колегата Beatles, щом ще ни чакат 9:00 9:20 предлагам да тръгна /ем/ от Вн. към 7:30, вече ще направим с теб уговорка колко и къде. Посока Карнобат - Shell м/у 9 и 9:20 - там сме :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля ,че колегите които разполагат със някакви музикални устройства отговарящи на потребността за срещата трябва по сериозно да се разберете за да не останем без най важното :concert:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И за колегата Beatles, щом ще ни чакат 9:00 9:20 предлагам да тръгна /ем/ от Вн. към 7:30, вече ще направим с теб уговорка колко и къде. Посока Карнобат - Shell м/у 9 и 9:20 - там сме :icon_thumbup:

Колега при мен стана промяна в програмата.И двамата със съпругата ми сме отпускари и потегляме утре на кратък риболов на язовир Цонево,след това разглеждане на забележителности в Котел,Жеравна и т.н.Затова в събота ще се свържа по телефона с колегата mali.Ще се включа в групата някъде между Карнобат и Сливен. :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, всеки ден чета с интерес новите постове :)

А днес реших да прочета цялата тема открай - до край :icon_clap:

Какво да ви кажа:

- С всеки изминал ден ентусиазма нараства, напрежението расте...

Национална среща на :mitsu-smiley: ей, няма шега. Да ви кажа от кеф, сега, като прочетох постовете, и веднага си сипах една ракия... Радвам се, че семейството на :mitsu-smiley: е толкова задружно. :icon_clap:

Да идва събота и да се сберем, че вече нямам търпение...за барбекюто де...и за новите мицу-скара-готварски комплекти.. :skara: :essen: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А кой ще води колоната от София?

Аз ще ви настигна по пътя или направо там ще се видим - много рано сте затръгвали............... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

С музиката аз ли да се заема?

Музиката няма да е излишна, ако са два или три комплекта. Хубаво е да имаме резерва, че да не останем на тихо, ако случайно някой не дойде, или пък (не дай боже) се повреди музиката. Щом имаш музика - взимай, аз също ще нося озвучителни уреди каквито имам. :icon_clap:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Музиката няма да е излишна, ако са два или три комплекта. Хубаво е да имаме резерва, че да не останем на тихо, ако случайно някой не дойде, или пък (не дай боже) се повреди музиката. Щом имаш музика - взимай, аз също ще нося озвучителни уреди каквито имам. :icon_clap:

 

Моля ви ,не пестете от към тонколоните ,защото поляната е големичка :guns:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ме бърка да водя колоната от София и без това няма да съм със Сигмата, така че ще съм по тромав ;) с 2.5 ще съм :huh: :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ме бърка да водя колоната от София и без това няма да съм със Сигмата, така че ще съм по тромав ;) с 2.5 ще съм :huh: :(

 

 

Преди това ще ти тунинговам таблото с един пирон на скоростомера на 110, да не вдигаш повече!

Че като ги знам колко са тромави тия 2,5.... до вечерта няма да стигнем! :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не ме бърка да водя колоната от София и без това няма да съм със Сигмата, така че ще съм по тромав ;) с 2.5 ще съм :huh: :(

 

Абсолютният хит ще бъде да ни водиш със скутерчето... Класика!!! А за Сигмата съм ти официално обиден - знаеш ли от колко време искам да видя такава кола на живо, а ти само с мини италиански недоразумения в стил Пиаджио се появяваш :) Срамота :icon_blush:

 

Пак питам, че не остана време - освен Пламен, друг ще тръгва ли по-късно? Защото той май няма да спи чак до 11-12:00 часа...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Преди това ще ти тунинговам таблото с един пирон на скоростомера на 110, да не вдигаш повече!

Че като ги знам колко са тромави тия 2,5.... до вечерта няма да стигнем! :D

 

Дани ! Ако ще води Ванката, това с таблото не помага.....По добре му измъкни 3-4 кабела от свещите, и ги остави на КПП-то на отговорно пазене........Иначе има опасност , да пристигнете в С.З. преди още ние в Пловдив да сме се събрали........ :tooth:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , относно това кой ще води колоната от София , аз приветствам идеята ,която по едно време се чуваше , а именно да се наредим по модели Митсумишита! Така ще сме един вид движеща се експозиционна част представяща всички модели на марката :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...