Премини към съдържание

Среща в Бургас


Препоръчано мнение

  • Отговори 782
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

Ами като за първи опит и като за хора които току-що се виждаха мисля,че мина добре.Благодарности на Emil и Mitsubishi ,които биха толкова път съответно от Варна и Ямбол само за едно кафе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз, съм доволен колеги, и се радвам, че се запознах с вас и естествено се видях с тези които вече се познаваме ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това май е началото на традицията която може да се заформи, както си говорихме да определим постоянна дата за редовни срещи. Ами за сега като първо мероприятие ...горе долу добре. Въпреки че малко сме се пообъркали за мястото и една групичка са се събрали на друго място и после се присъединиха. Бяхме по-вече ама някой колеги си бяха тръгнали, пък снимките който правихме с всички беше накрая и затова някой колеги липсват.

Благодарности на Емил, Слави и Станимир /spp/, че подсилиха малката ни групичка.

 

Ако има колеги от Бургас които четат форума, могат да се включат при следващите ни уговорки. А пък това което обсъждахме е срещите тука да станат веднъж ежемесечно, като за целта трябва също да си изберем постоянно място - примерно около някое по широко място с възможност за паркирване и да има кафенце също.

За сега предложените места за събиране са: до Хепи срещу Пантеона и другото до бл. Народен юмрук кафето което е в крайната му част. Но който се сети за нещо подходящо да свирка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това май е началото на традицията която може да се заформи, както си говорихме да определим постоянна дата за редовни срещи.

От твоите уста в Божиите уши Велико.Надявам се с всяка среща да се увеличаваме.Благодарности на всички, които уважиха срещата и специално на гостите. :icon_clap: Следващият път може да седнем на по :drinks: на капаните.Очакваме повече гости.ЛЯТО Е КОЛЕГИ.Поздрави на всички :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, че не успях да дойда гледам, че добре сте си изкарали. Но обстоятелства като заспали бакшиши, които спират в задницата ти не е много приятен. И сега Галанта е в бокса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Хайде колеги гларуси и чайки.Нещо много сме несериозни.Дайте да си спретнем една срещичка.Само да решим дали ще е в Бургас или някъде в околностите.Примерно ако сме в Бургас,може да се съберем на паркинга на "АВТОТО",да разгледаме колите и след това може да седнем от другата страна в морската на "ОКТОПОДА".Или пък в градинката пред "ХЕПИ".Давам го само като идея.Важното е да се видим и опознаем.Очаквам и други предложения,както и гости от други градове :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз довечера съм на работа :sorry: .Но утре и вдругиден почивам.Тогава става.Ако има предложения казвайте.

Утре съм на Бургаският плаж през целият ден,така че на който му се плажува може да се видим там.Засега толкова от мен.Ще се включа отново след обяд :mitsu-smiley: :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес съм в Поморие и мога да дойда за едно следобедно кафенце, или биричка. Утре си тръгваме за Пловдив и не знам дали ще успеем да дойдем ако се организирате за утре.

Сега ще направим една баня и после ще видя какво сте се разбрали.

Поздрави!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че такива спонтанни срещи не се увенчават с успех...просто повечето от колегите не влизат всеки ден и не успяват да видят темата...Най-добре е като има седмица предварение поне...Иначе и аз може да се напъна за утре но...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм си тук и мога да се отзова веднага.Вярно, че не съм постоянно на компютъра и мога да не разбера ако се уговори някакъв час и дата.И все пак тази вечер съм на капаните :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ехоооооо!

Хайде на една срещичка в Бургас :)

Да може да видите новото ми ретро Митсубиши (89г.)

Ненам колко е ретро но ако съдим по снимката от последната среща,

си е ретро :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехоооооо!

Хайде на една срещичка в Бургас :)

Да може да видите новото ми ретро Митсубиши (89г.)

Ненам колко е ретро но ако съдим по снимката от последната среща,

си е ретро :)

 

 

Нямам много време , но имам много желание хайде кажете дата и час , да видим дали ще успея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ехоооооо!

Хайде на една срещичка в Бургас :)

Да може да видите новото ми ретро Митсубиши (89г.)

Ненам колко е ретро но ако съдим по снимката от последната среща,

си е ретро :)

Здравей колега.

89 за ретро-година ли я имаш?

Виж едното от двете ми бижута, производство в същата 89 година:

http://www.valboss.snimka.bg/album.php?album_id=247383

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Само от Бургас ли? :icon_hmm:

 

Разбира се , че не , който може е добре дошъл , ние само ще домакинстваме.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами ако има желаещи, може и нещо в движение /за през седмицата/ да се измисли. Примерно някой късен след обед.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм готов нека някой да каже кога и къде...

 

Сряда 03.09.2008

18:00 часа

Спортна зала " Бойчо Брънзов " / зала "Изгрев"/ ж.к. Зорница гр. Бургас

паркинга е голям , кафето също

аз ще забия колчето точно в 18:00 с черния Лансър

надявам се да се видим поне с двама трима. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сряда 03.09.2008

18:00 часа

Спортна зала " Бойчо Брънзов " / зала "Изгрев"/ ж.к. Зорница гр. Бургас

паркинга е голям , кафето също

аз ще забия колчето точно в 18:00 с черния Лансър

надявам се да се видим поне с двама трима. icon_thumbup.gif

 

 

Има ли желаещи за сега само Лентяя се е обадил , пишете да знаем , ако трябва да запазя маси на кафето ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...